Şimdi Ara

OHAL Yuzunden Yurtdisina Cikamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yasim 24 yesil pasaportum var ve seneye bitiyor.Annem devlet memuru oldugu icin okulun yabanci dil programina gidemiyorum.Cunku hepimizde yesil pasaport var..Ne sacma is bu yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike Tyson -- 30 Mayıs 2017; 15:14:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha iyi günlerin bence,

• devam eden soruşturması yoksa bağlı bulunduğu mülki amirden "sakıncası yoktur" belgesi alıp çıkabilir

büyük ihtimalle yalan söylüyor annen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 30 Mayıs 2017; 15:12:6 >
  • Biri yalan söylüyor ama kim

• nereden alındığını ve adının ne olduğunu bilmediğim bir belgeyi alarak yurtdışına çıkabiliyorsun hocam

memur çocukları ohal sürecinde o belgeyi alarak çıkıyorlar bir arkadastan duymustum detayı bilmiyorum araştırıp bulabilirsin
  • Aynn kardeşim ohal yüzünden çıkamıyosundur bi annene sor bakim hakkında bi soruşturma var mu diye bunun ohal le alaksı yok daha geçen dün dayım Slovakya Slovenya vs çıktı gezdi

• Her hafta yurt dışı giriş çıkış yapan var. Annen ya da baban kim çalışıyorsa bir belge alacak amirinden o kadar. Azıcık araştırsan kendini burada rezil etmek yerine google'dan bile bulurdun.
  • Arkadaşım ben de memurum. Annen çalıştığı kurumdan Yurtdışına çıkış onay belgesi alırsa çıkabilirsin. Herkes bu şekilde çıkabiliyor. Hükümete çakayım derken cahilliğinizden rezil oluyorsunuz
  • Benim annem emekli memur. Ben rahatça çıktım belge bile almadım. Ailen çalışıyorsa bi belgeyle çıkabilirsin.

• quote:

“Ya siz ne yüzle bize OHAL’in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz? Kalkmayacak. Bu ülke huzur ve refaha kavuşuncaya kadar OHAL neden kalksın? Göreve geldiğimizde uzun yıllar OHAL vardı. Şimdi ise dün bir, bugün iki.
  • Bunlar maalesef daha iyi günlerimiz

• Yesil pasaportunu iptal ettir git normal pasaport al. Cik. 500-600 tl birsey.
  • 1 ay onceden izin cikmasi gerekiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.