Şimdi Ara

Oğuz Sasi Abinin Türkiyenin En İyi Yayıncısı Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlra izleyeniniz varmıdır bilemiyorum ama bana göre durum bu biliyorsunuz ki jahrein gayet bilgili ve zeki biri ama Oğuz Sasi abinin oyun bilgisi olsun genel kültürü olsun jahrein abiyi ezer geçer o yüzden benim savım Oğuz Sasi abinin türkiyenin en iyi yayıncısı olduğudur siz tabi burak oyunda izlediğinizden bilemezsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sleeperi ne çabuk unuttun sen nasıl feda-i sleeper sın be adam!
  • Okumayın şaşı oğuz abi

• çok komik lan bu adam çok sefiom wala
  • Sevmem kendilerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oguzsasi kanalını bir oyun kanalı olarak incelersek çok eksiği var ne gibi;
    -Güncel oyunların birçoğunu oynamıyor.
    -Yayın süresi ortalama ancak dolu değil sanırım oyunların bir kısmını oynamak istemiyor isteksiz oynuyor
    -İçten bir tarzı var sıcak ancak çok zıt bir karakter olması hasebiyle insanı yoruyor izlerken bir çok noktada canımı sıkan hareketlerine rastladım şahsen
    -Diğer kanallarla hiçbir iletişimi yok ve kendini youtuber olarak görmüyor sadece zevkine yaptığını düşünüyorum

Kısacası oguzsasi kanalının sahibi olan Oğuz bey bu işi boş vaktini doldurmak için yapıyor, oyuncu kitlesine ulaşmak ve yüksek takipçi sayısına ulaşmak için emek sarfetmiyor.

En önemlisi de üslubu çok yerici ve itici. Güzel bir anlatım yaptığı zaman güzel yapıyor ancak çoğu zaman yersiz eleştiri yapıyor. Eğlendirmek için yaptığı şizo mode on gibi saçmalıkları da gayet itici.

• İsmini ilk defa duyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinali1

Oguzsasi kanalını bir oyun kanalı olarak incelersek çok eksiği var ne gibi;
    -Güncel oyunların birçoğunu oynamıyor.
    -Yayın süresi ortalama ancak dolu değil sanırım oyunların bir kısmını oynamak istemiyor isteksiz oynuyor
    -İçten bir tarzı var sıcak ancak çok zıt bir karakter olması hasebiyle insanı yoruyor izlerken bir çok noktada canımı sıkan hareketlerine rastladım şahsen
    -Diğer kanallarla hiçbir iletişimi yok ve kendini youtuber olarak görmüyor sadece zevkine yaptığını düşünüyorum

Kısacası oguzsasi kanalının sahibi olan Oğuz bey bu işi boş vaktini doldurmak için yapıyor, oyuncu kitlesine ulaşmak ve yüksek takipçi sayısına ulaşmak için emek sarfetmiyor.

En önemlisi de üslubu çok yerici ve itici. Güzel bir anlatım yaptığı zaman güzel yapıyor ancak çoğu zaman yersiz eleştiri yapıyor. Eğlendirmek için yaptığı şizo mode on gibi saçmalıkları da gayet itici.

İyi yayıncı olmak için güncel oyunların oynanması gerektiğini düşünmüyor.Çoğu oldscool gamer oynamıyor zaten.

• Değişik hareketler yapmasa iyi adam aslında.
  • oğuz da jahrein de çöptür.hatta tüm türk streamer/youtuberlar çöptür.

• T o p l u B l o k K o n u s u

• Oğuz sasi'nin öyle mal mal hareketlerine bakmayın hem oyun bilgisi olsun hemde genel kültür sahibidir kendisi.

• Acayip bir tip, adını duyduğum yerde ''Holy water'' atıp kaçıyorum. Hiç sevmem şahs-ı muhteremlerini
  • En iyi değil.Onun klasmanındakiler arasında 2. olur. 1.de anakin dir

• Şu videosu beni baya güldürmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

Oğuz sasi'nin öyle mal mal hareketlerine bakmayın hem oyun bilgisi olsun hemde genel kültür sahibidir kendisi.

aynen qnq bunlar bot oyunda izleisn anca biz oğuz sasiciyiz oyunlar bizden sorulur

• yalakanın teki
  • Saçma hareketli bi dede

• Turkiyenin en iyi youtuberi. Genel Kültürü Turkiyeye harcadıgı para düşünürsek. Yaptıgı saçma hareketler zaten oyunculuk bunu görüp ne aptal adam diyenler emin ol senden 50-60 IQ fazladır. Adamın git 2 younow twitch yayını izle o zaman
  • İzlediğim Türk Oyun Youtuberları Arasında En İyisi Stratera Gerisi Hikaye

ÖZELLİKLE ŞU BURAK DENEN VELEDİ YOLDA GÖRSEM BURNUNU KALDIRIMA SÜRTERİM.NET.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.