Şimdi Ara

OGS 4 geçişte 72 TL. Yeter!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul’da oturanlar bilir Çamlıca gişeleri yenilendikten sonra benim OGS değişmeme rağmen Çamlıca gişelerinde okumuyor. İlçeye girişte gayet güzel okuduğu için Her seferinde U dönüşü yazıp 18 TL para çekiyor. 5. Gün otobüs kullanmak zorunda kaldım. Mail atıyorum Bilgi amaçlıdır diyip geçiyor.. Ne yapacağımı şaşırdım artık Bu mağduriyetin giderilmesi için yapılacak hiç birşey yokmu??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• artık böyle yapacak birşey yok

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar rahatsın hocam 😂😂 Çevremdede çok görüyorum aynı sorunları kimse çözümünü bilmiyor. Günde benim gibi 100.000 kişiyi okumasa Olay bitmiştir zaten

• Bimere şikayet edin. Sonuç alırsınız.hatta karayolları na da şikayet bırakın
    Gişede U dönüşü yazdığına bakmayın. OGS hareketlerini incelerseniz normal ücret alındığını görürsünüz.
    Çamlıca kurtköy arasında sıklıkla başıma geliyor ve şimdiye kadar cezalı ücret alındığını görmedim. Sadece hareketlerde giriş gişesi olarak alakasız bir gişe gösteriyor.
  • shapsige S kullanıcısına yanıt
    Hocam 100 lira 1 haftada bitiyor neredeyse. geçişlerden 18 alıyor diye düşünüyorum. Detaylı bakmak lazım öyleyse

• quote:

Orijinalden alıntı: feda0034

Hocam 100 lira 1 haftada bitiyor neredeyse. geçişlerden 18 alıyor diye düşünüyorum. Detaylı bakmak lazım öyleyse

detaylı bakmak buraya konu açmaktan daha kolay.tahminlerle konu açmak olmamış.

• Hareket dökümüne bakin duzelmis oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam o sistem plakayıda okuyor. Ben genelde ogsyi yapıştırmam lazım olduğunda öne koyarım. Birkaç kere koymadım sıkıntı olmadı plakadan anlıyor.

• Bende de 18tl yazıyor ancak bakıyorum hiç ceza yada farklı bi geçiş görünmüyor, sistem de sıkıntı var galiba
  • Çok ya.Ulan yakında yol olacak binecek araç kalmayacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.