Şimdi Ara

Öğrenemiyorum olmuyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ne yaptıysam olmadı ingilizce için son çare neler yapabilirim yurtdışına falan git demeyin tabi o kadar bütçem yok :( evde kendi kendime öğrenmem mümkün mü ingilizce hikaye kitapları aldım sözlükler testler bir sürü kaynak var elimde kelime ezberlemeye çalıştım ama olmuyor cümleleri anlamakta en ufak derdimi anlatmakta zorlanıyorum bu arada ingilizce bilgim 3-5 kelimeden ibaret basit kelimeleri biliyorum sadece onları öğrenebildim gramer hiç yok gerçi dilbilgisine türkçedede çok hakim değilim bir sorun teşkil edermi bilmiyorum

• Başarısız olmanız şu nedenlerden kaynaklanıyor.
    1.Türkçe gramer bilmemek veya yeterli düzeyde bilmemek.
    2.İngilizce gramer bilmemek veya yeterli düzeyde bilmemek.
    3.Yeterli speaking,reading ve kelime,deyim öğrenme alıştırması yapmamak.
    4.Speaking,reading yapınca otomatik olarak dinleme,anlama,yazma becerileri gelişiyor zaten.

Bu sorunları çözmeniz gerek.
    Yapılması gerekeni adım adım anlattım;
    https://forum.donanimhaber.com/dil-ogrenenlere-altin-oneriler--126143061
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Çok ama çok teşekkürler gerçekten çok açıklayıcı bır şekilde anlatmışsınız önce türkçe dil bilgisi ile başlıyorum öyleyse bu arada size sorum olduğunda tekrar rahatsız edebilirmiyim bu arada önerdiğiniz ingilizce kaynakları da merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoodWaterSleepLove kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla sorularınızı cevaplarım.
    Önerdiğim İngilizce kaynaklar buyrun;
    https://forum.donanimhaber.com/bes-adimda-ucretsiz-ingilizce-ogren--120127902
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Bildiğim kadarıyla sorularınızı cevaplarım.
    Önerdiğim İngilizce kaynaklar buyrun;
    https://forum.donanimhaber.com/bes-adimda-ucretsiz-ingilizce-ogren--120127902

Tekrar teşekkürler ingilizce bölümüne biraz göz attığımda bütün konularınızı gördüm elinize emeğinize sağlık
    hocam busuu diye bir site ve telefon programı var hoşuma gitti benim bununla ilgili fikriniz var mı? ben 1 yıllık üyelik aldım 82 tl ye çalışmaya onun üzerinden başladım ama sizin yazdıklarınızı görünce şüpheye düştüm. ya işe yaramazsa diye fikrinizi merak ediyorum açıkçası. English grammar today kitabının da siparişini veriyorum bugün sayenizde :)
  • tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    İngilizce öğrenmek için para harcamaya gerek yok.
    5 adımda İngilizce konusundan öğren.Üyeliği iptal et bence.
    Sizin konunuzu görmeden önce üyelik yapmıştım dün gördüm konuyu iptal talebimi ilettim apple a bakalım 48 saat içinde dönüş olacak. Kabul olur diye tahmin ediyorum. Teşekkür ederim cevabınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.