Şimdi Ara

Ogrenciye kredi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Universiteye gectim paraya ihtiyacim var bankalardan gelir belgesiz, kefilsiz hangi bankalardan ne kadar kredi cekebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john20 -- 1 Eylül 2017; 20:30:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Üniversiteye geçmişin ama sorduğun soruya nasıl cevap verebiliriz?
    Tek gerçek kredi kartı ve banka geçmişin. Bizde bunu bilemeyiz. Soru sorarken daha açık anlatsan belki yardımcı olan olur. Ama sorduğun şekilde buna cevap bulmak için müneccim olmak lazım.
  • Hocam daha once kredi karti kullanmadim yeni is bankasindan kredi karti cikarticam

• Kredi kartı geçmişin yoksa kredi alamazsın. Zira kkb puanında 0 dır. Red gelir.
  • Internette arastirdim gelir belgesiz ve kefilsiz egitim kredisi veren bankalar vardi peki is bankasindan kredi karti cikarticam ne zaman kredi almaya baslayabilirim bilginiz var mi

• Kusura bakma eğitim kredisi hakkımda fazla bir bilgim yok. Ama ben nasıl kredi almaya başladığımı anlatayım. KKB puan 0 olduğunda kredi kartıda çıkmıyordu. Bende para bloke edip kredi kartı çıkardım. Sonra puanım yükselmeye başladı. Ufak krediler çektim 300 tl sonra 500 tl. Ödeyince kkb puanım tavan yaptı. İşte o zaman bankalar sana kredi teklif ediyorlar. Bu süreç ginede 1 sene sürmüştür. Yani kkb puanın olmadan banka kredi vermiyor. ama eğitim kredisi hakkında bilgisi olan cevap versin. Bu konuda bir şey demiyeceğim.
  • Yardiminiz icin tesekkur ederim

• Egitim kredisi hakkinda bilgi sahibi olan bilgilendirebilir mi

• 2000watts kullanıcısına yanıt
    Hiç kartım olmadı olması için birkaç yere başvurdum.Bu durum kara listeye düşme veya puanımda bir düşüşe neden olur mu?
  • 6 ay duzenlı kredı kartı odemesı yaparsan puanın artar daha sonra Denızbanka bu konuda kredı veren tek banka ben 1870 puan yapmıstım İş Bankası kredı kartımı kullanarak sadece denızbank 10.000 kredı verdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.