Şimdi Ara

Öğrenciye Devredilecek Superonline İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1.5 senedir kullandığımız superonline interneti öğrenciliğimizin bitmesinden ötürü devretmek istiyoruz. Abonelik benim adımadır ödenmemiş faturası ya da herhangi bir problemi yoktur. 16 mbps 100 gb sınırsız internet olan tarifedir. 79.9 TL fatura ödüyoruz sabit. Taahhütün bitmesine sanırım 7 fatura var. Öğrenci tarifesi kullandığımız için yalnızca öğrenciye devredilebilir ve konum sorunu yoktur istediğiniz şehirde kullanabilirsiniz. Modem kutulu ve kutu içeriği muhafaza edilmiş bir şekilde duruyor.

• Superonline ni neden kullanıyordunuz

İyi ping verdiği için mi

Çok pahalı tarife hem de sadece öğrenci için.

İptal için sanırım 100-200 lira arasında bir cayma bedeli isterler eğer modemi iade edersen. Cayma bedelini telefondan arayıp öğrenebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenciye bi tekmede SOL vurmuş, ben 50Mbps 150GB AKN be Turkcell Tv ye 74TL veriyorum.

• DarthLuca D kullanıcısına yanıt
    Sizin ki fiber. Superonline da da 50 mbps hız kalmadı. Taahhüt bitince 24 mbps teklif edecekler size de. 50 mbps artık cok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Sizin ki fiber. Superonline da da 50 mbps hız kalmadı. Taahhüt bitince 24 mbps teklif edecekler size de. 50 mbps artık cok zor
    Yeni taahhüt yeniledim, hatta 1 ay kadar taahhüt bitiminden sonra kullandıktan sonra aradılar yenilemek isteyip istemediğimi sordular

Tarifeniz akn li peki.

Bazen akn li diye kotalı satıyorlar.

Online işlem merkezinden kontrol edebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Tarifeniz akn li peki.

Bazen akn li diye kotalı satıyorlar.

Online işlem merkezinden kontrol edebilir misiniz?
    AKN ile Kota arasındaki farktan haberim var

Size akn ile kota arasındaki farkı biliyor musunuz demedim

Sadece akn li diye kotalı paket satıyorlar. Eğer paketiniz akn li ise sorun yok.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Kırıkkale'de öğrenciliğimi sürdürüyordum ve Kırıkkale şartlarında Superonline TTnet'ten daha iyi hizmet veriyordu. Ayrıca öğrenci olduğumuz için ancak 1 yıllık taahhüt verebilirdik (sonradan 2. bir yılı da taahhüt etmemiz gerekti) bu yüzden mecburen superonline'a gittik. Umarım konuyla alakasız bu sorunuza cevap olmuştur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.