Şimdi Ara

Ögrenciye 106 ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Abilerim merhabalar. Biz de aynı bütçe civarına opel corsa bakıyoruz 1.4 ama ne dersiniz? Konu sahibi arkadaşa da fikir olması açısından burda sormakta bir sakınca görmedim, isterse silebilirim mesajı
  • Ben üniversitedeyken araç almaya niyetlendim Opel Corsa düşünmüştüm planlar değişti araç almadım. Şimdi olsa klimalı Twingo alırım. Bir de cam tavan. Daha ne olsun.
  • Kahkaha attım ya hapşurunca şerit değiştiriyordu ne demek hahahahahahs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brnefe2015 kullanıcısına yanıt
    yol tutuşu malesef okadar kötü ama inanamicagın aralardan derlerden geciyor :D
    ama kullanımı cok zevkli 2000 model sanruflu alize tadından yenmez
    Parçalarıda ucuz :D arkana rüzgarı aldın mı 2.0 araba gibi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CilginForumcu

En ideali twingo öyle cücük gibi durduna bakma arka koltuk ileri geri yapılıo koltukları yatırınca yatak oluyor tek kötü yanı hafif olması gazlamayı unut yanımda 165 yapan oldu hapşurunca şerit degiştiriyordu yakıt cok az elektrikli ayna birde alize sanrufluysa😈😈

al sonra yedek parça sıkıntısı çek :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

106 , 206 , Twingo , Palio , 2000 model polo

12-13 bin e 2000 model polo varsa beni de bilgilendirir misin ?

Bilgilendirelim tabi...

http://www.arabam.com/ilan/galeriden-satilik-volkswagen-polo-classic-1-6/pekdemir-otomotiv-volkswagen-polo-classic-1-6-16v-klima-2000-mod/6118537

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-satilik-sahibinden-bu-fiyata-boylesi-zor-329401881/detay

https://www.sahibinden.com/volkswagen-polo?a5_min=2000&price_max=16000

forumu uyarayım pekdemir oto şerefsizin tekidir 2 sene önce elimden zor aldılar herif kendini çok zengin sanan delinin teki milletin aracını park halindeyken habersiz satılığa çıkaran herif evet yanlış duymadınız milletten habersiz 2 sene önce 600 küsür aracı vardı satılık bir gittim taksi çıkması albea 3 traktör 4-5 dandik araba 2 geberik otobüs bizim araba nerde dediğimde 3 saat ara ara gittiğim yazanede gerçekleşen diyolağlar bizden habersiz alıp gitmişler bu arkadaşlar yok mu bu arkadaşlar sen otur gelecek ya hiç sorma ağır bakıma verilmiş, ya abi sendekide ne şans araba kaza yapmış, abi bir çay daha iç,, sonunda e ne yapacağız dedim yok sen şu albea yı alıver abi dedi 2 tane de yazanede bayan var onlarda albeayı almam için beni ikna etmeye çalışıyor tabi film koptu burada... gidin bi araç almayı deneyin pekdemirden sahibinden.com herifi tasfiye etti

• Dizel saxo alın çok az yakıyor.
  • dizel golf 2 veya twingo
  • satıyım sana 9 a veriyim
  • o araba hiç yakmıyo az değil
  • Kardeşim al bi mazda 323 kafan rahat etsin. O fiyatlarda seni sanayi ile en az uğraştıracak araç. Yakıtı da fena değil.
  • Kardeşim derdin altımda hem ucuz hem şekil bi araç olsun diyosan

mazda 323 hatcback denen farları acılıp kapanan modelden al derım ama cok cok şekil bir araç.. ustamda vardı helede fume renk cok yakısıyor bu araca ... yada euro civic bulabılırsen guzel arac
  • 98-01 hb civiclerede bakılabilir

• 98-01 civic bulmak hemde temizini bulmak bu bütçe için imkansız.
    Bende üniversite öğrencisiyim. Corsa, 106 GTI bu tarz araçlarla sıkıntı yaşabilirsin.
    Yol tutuşları iyi değildir. Çoğu apaçi elindedir.

Önerim EG kasa civic bakman. 1.5 exleri o civarlarda bulabilirsin. Yol tutuşu açısından yukardaki 2 araçtanda kat kat iyidir. Ancak aldığın kişiye dikkat et.

Şu anda bende EG kasa civic SI kullanıyorum. Geçen sene 1.5 ex vardı. Türkiyenin gezmedik yerini bırakmadık arkadaşlarla. Bir kere olsun mekanikten arıza yapmadı araba. Üstelik biz ölü bir araç aldığımızı düşünüyorduk 340 bindeydi araç. Ardından satıp SI aldık. Ancak ex kadar memnun değilim
  • Adama mazda 323 önermişsiniz parça fiyatlarından haberiniz yok herhalde bazı parçaları karaborsa yarın bir gün kıl tüy bir parçası bozulacak uğraş dur madem öğrencisin 106,saxo,323 gibi araçlarla uğraşma gidip broadway al çok ciddiyim satarken anında satarsın bakımlarını yaparken cebin yorulmaz yakıtı da az adam akıllı kullandıktan sonra her işini görür öteki türlü uğraş dur.
  • Easx E kullanıcısına yanıt
    O paraya anca F kasa civic bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Focke Wulf

O paraya anca F kasa civic bulur.

Hocam F kasada olsa bana kalırsa o fiyatta alınabilecek araçlardan en iyisi bunlardır.
    Ek olarak şu anda piyasa ölü. Kaza sonucu aracı yatara aldım yazın proje yapmayı düşünüyorum. O yüzden sürekli geziyorum gerek gruplarda gerek sahibindende.

Ölü olmayan bir 1.5 ex 13 bin lira civarına bulunabilir. Ha SI dersen 20 binden aşağı herhangi bir SI alınmaz.
  • Arkadaşlar sağolun yorumlariniz için 98 Ford Ka aldim 11.500 e

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.