Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: sicknessss

world play ve cardfinans go kullanıyorum. küçük miktarlı alışverişlerde world çok işime yarıyor. çok fazla puan veriyor vs. finans ise yüksek ücretli internet alışverişlerinde daha çok kullanıyorum. havadan puan vermede finansbankdan ötesi yok. ilk aldığımda bir kampanya vardı 35 tl para puan verdi. birazdan mobil şubesine ilk gez giriş yapacağım 30 tl de ordan para puan alacağım. eğer adam gibi kullanıyorsanız kredi kartı dünyanın en güzel şeyi.

card finans benden uzak olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 24 Kasım 2011; 13:49:29 >
  • Aöf öğrencilerine sadece İş bankası kredi kartı veriyor. Ama ne nakit ne de taksitli nakit avans çekebiliyorsunuz.
  • mesajım bulunsun ilerde işime yarayacak bir konu
  • Bir sorum var, Play banka kartı almak istiyorum. Yaş 19, lise mezunuyum haliyle öğrenci belgesi alamam şu anda. Ve bu sene üniversite için yurtdışına gideceğim. 'Üniversiteye başladıktan sonra alayım' gibi bir durum da yok yani. Alamaz mıyım bu durumda?

Ekleme: Eğer alma ihtimalim yoksa; normal World banka kartı alabilir miyim? Sadece banka kartı almalıyım,kredi kartına ihtiyacım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afd92 -- 15 Ağustos 2011; 0:59:37 >
  • Arkadaslar karta parayı kendimiz yatirip sonra bunu Kredi karti olarak kullanabildigimiz bir kart var mı?
  • pasobonus denizbank 0 lira limitli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Bir sorum var, Play banka kartı almak istiyorum. Yaş 19, lise mezunuyum haliyle öğrenci belgesi alamam şu anda. Ve bu sene üniversite için yurtdışına gideceğim. 'Üniversiteye başladıktan sonra alayım' gibi bir durum da yok yani. Alamaz mıyım bu durumda?

Ekleme: Eğer alma ihtimalim yoksa; normal World banka kartı alabilir miyim? Sadece banka kartı almalıyım,kredi kartına ihtiyacım yok

banka kartını alabilirsin ama bu durumda kredi kartı alamazsın üniversiteye başlaman gerekli.

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: okb18

işte üniversiteli yi internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanabilirmiyiz?önlisans öğrencisiyim sizler hangi kartı tavsiye edersiniz?

bende önlisanstayken aldım kesinlikle işte üniversiteli şuan aöfliyim 2.kartı da aldım işbankasından,netten kullanabilir,maxipuan kazanabilirsin bildiğin normal kredi kartı

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextercan

Arkadaslar karta parayı kendimiz yatirip sonra bunu Kredi karti olarak kullanabildigimiz bir kart var mı?

Denizbank Paso kart ta dediğiniz gibi şeyler olmaktadır. Bende de Denizbank Paso parayı kendim yatırıyorum kredi kartı gibi kullanabiliyorum.
  • arkadaşlar bu sene universiteye gectim.kredi kartı almayı düşünüorum.bütün sayfayı okudum.kredi kartı kullanımı hakkında pek bi bilgim yok.mesela oncekı mesajlarda son ödeme tarihi felan demişler .bu tarihte odeyınce ne gibi avantajlar veya ne gibi dezevantajlar ortaya cıkıor.birde çeşitlı bankaların unı ogrencılerı ıcın cıkardıkları kredi kartlarını faizleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. ve bu faizler son odeme tarıhınde odeyınce işlemıor mu?*
  • kredi kartı faizleri şu şekildedir,sen kartınla mesela 100 liralık alışveriş yaparsın o 100 liranın tamamını son ödeme tarihinde gidip yatırırsan (her kredi kartının bi hesap kesim tarihi vardır şöyle ki a bankasından aldığın kredi kartının hesap kesim tarihi her ayın 10'nun da başlar,o ayın 20'sine kadar sürer,sen borcunu 20sine kadar yatırırsan faiz ödemek zorunda kalmassın [hesap kesim tarihini sen belirliyorsun bu arada]) hiçbir faiz,ek ücret ödemessin.Ancak 100 liranın asgarisi olan %20 lik kısmı yada 50-60 lira yatırırsan ödemediğin kısma faiz biner,sana tavsiyem sen sen ol her zaman için ekstre döneminde borcunun tamamını öde,kredi kartını bu şekilde kullanırsan faydasını görürsün.En az faiz oranı İşbankasında diye biliyorum ben,ayrıca kart ücreti yıllık ücreti vs şeylerde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 15 Ağustos 2011; 16:04:18 >
  • evet bende işte unıversıtelı ile yapı kredının ogrencıler ıcın cıkardıgı krredi kartı arasında kaldım.play card ın avantajları daha cok gibi ama onunda ilk yıldan sonra kart ucreti var galıba 10 lira.sole dusunuorum.play card ın ıste unıversitelıye gore hediye tl kazandırması daha fazlaymıs.okuduguma gore ıste unıversitelıde neredeyse hic hediye tl kazanamımusuz.ben mesela play card kullanırsam kazandıgım hediye tl ler 10 lira ucret yatırmama deger mi.birde bu hediye tl leri kazanmak ıcın buyuk denebilecek meblalarda mı alısverıs yapmak gerekıor.baya soru sıraladım ama cevaplarsanız sevınırım
  • valla işte üniversiteli kartım var şuanda 17.55 tl maxipuanım var birde otomatik ödeme kampanyasına katıldım 50 tl de oradan gelecek,karar sizin ama şunu unutmayın derim kimse bedavadan birşeyler vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

quote:

Arkadaslar karta parayı kendimiz yatirip sonra bunu Kredi karti olarak kullanabildigimiz bir kart var mı?

Denizbank Paso kart ta dediğiniz gibi şeyler olmaktadır. Bende de Denizbank Paso parayı kendim yatırıyorum kredi kartı gibi kullanabiliyorum.

Herhangi bir ücret alma durumları oluyor mu? Biraz ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?
  • bende hem play kart hemde iite üniversiteli var,

play kart daha iyi

nakit çekim var limiti daha yüksek world puan işe yarıyor ,yıllık ücreti 10 lira vs.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

quote:

Herhangi bir ücret alma durumları oluyor mu? Biraz ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?

yok herhangi bir ücret alınmıyor,tabi yükle kullan kartında sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 24 Kasım 2011; 13:50:56 >

• Bankaların öğrenciler için sunmuş olduğu hizmetlerin linkleri ilk sayfaya eklenmiştir...
  • Ben bu yıl başlıyorum üniversiteye İşte Üniversiteli ve Play Card alacam kararım netleşti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

bende hem play kart hemde iite üniversiteli var,

play kart daha iyi

nakit çekim var limiti daha yüksek world puan işe yarıyor ,yıllık ücreti 10 lira vs.

dostum sende hem play hem unıversiteli varmıs.aradiğim kişi sensın.
    oncelıkle sana gore hangisi daha avantajlı ve hangisinin daha cok kampanyası ve hediye tl kazanma avantajı bulunuor.örneklerle acıklarsan sevınırım.bende sole dusundum 10 tl yıllık ucreti play eger daha cok hediye tl kazandırıorsa ordan cıkartabilir myiz.deger mı yanı 10 tl e bnm ıcın ıkısı arasındada bi fark yok.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.