Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • arkadaşlar iş bankası ile ziraat arasında kaldım tavsiyeniz nedir başka kartlar da olabilir
  • İş bankası, çünkü bankamatik sıkıntısı hiç çekmiyorsunuz. Heryerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

arkadaşlar iş bankası ile ziraat arasında kaldım tavsiyeniz nedir başka kartlar da olabilir

Ziraat e hiç bulaşma. Para lazım olursa acilen bankamatik bulana kadar iflahın kesilir.
  • quote:

arkadaşlar iş bankası ile ziraat arasında kaldım tavsiyeniz nedir başka kartlar da olabilir

İş Bankası..
  • quote:

Yapı Kredi
  • CITI AXESs yıllık ödemesi olmayan tek kart
  • en iyisi iş o zaman cevap yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

CITI AXESs yıllık ödemesi olmayan tek kart

citi axess öğrenci kredi kartı değil ki
  • hocam denizbankın verdiği kart yanlış bilgilendirme olmasın tam manasıyla kredi kartı değil size bir limit vermiyo sadece hesap kartı gibi bir kart çıkartıyor bu karta yüklediğiniz para kadarını kredi kartınız varmış gibi kullanabiliyorsunuz. Başvuracak arkadaşlara bilgi olsun kredi kartı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasimsek06 -- 18 Nisan 2011; 19:15:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

hocam bi denizbankın verdiği kart yanlış bilgilendirme olmasın tam manasıyla kredi kartı değil size bir limit vermiyo sadece hesap karı gibi bir kart çıkartıyor bu karta yüklediğiniz para kadarını kredi kartınız varmış gibi kullanabiliyorsunuz. Başvuracak arkadaşlara bilgi olsun kredi kartı değil.

sıfır limitli kredi kartı diyebiliriz
  • quote:

hocam denizbankın verdiği kart yanlış bilgilendirme olmasın tam manasıyla kredi kartı değil size bir limit vermiyo sadece hesap kartı gibi bir kart çıkartıyor bu karta yüklediğiniz para kadarını kredi kartınız varmış gibi kullanabiliyorsunuz. Başvuracak arkadaşlara bilgi olsun kredi kartı değil.

Bu bildiğimiz Visa electron
  • quote:

hocam denizbankın verdiği kart yanlış bilgilendirme olmasın tam manasıyla kredi kartı değil size bir limit vermiyo sadece hesap kartı gibi bir kart çıkartıyor bu karta yüklediğiniz para kadarını kredi kartınız varmış gibi kullanabiliyorsunuz. Başvuracak arkadaşlara bilgi olsun kredi kartı değil.

benim denizbank paso bonus bi garip oldu.Şöyle ki 250 lira gibi bir limiti var ben bunu harcayınca hesap kesim tarihinide tamamını ödüyorum yani asgari ödeme diye bi şey söz konusu değil ama kredi kartı yani:)
  • Arkadaşlar benim world özellikli bir kredi kartına ihtiyacım var. Vatan bilgisayardan alışveriş yapacagim cunku. Tavsiyeniz ne olur ? Aylık 400 TL kadar gelirim var. Aileminde duymaması lazım ayrıca bunu, kefilsiz olması şart. Önerilerinizi bekliyorum.
  • yapı kredi play kart var world özellikli tabii üniversite öğrencisi olman şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

yapı kredi play kart var world özellikli tabii üniversite öğrencisi olman şart

Geçen sene üniversiteye geldiler ama kefil falan istiyorlardı, aileye imzalatmak gerekiyordu sanırımdı.
  • işte üniversiteli yi internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanabilirmiyiz?önlisans öğrencisiyim sizler hangi kartı tavsiye edersiniz?
  • konu güzel
  • world play ve cardfinans go kullanıyorum. küçük miktarlı alışverişlerde world çok işime yarıyor. çok fazla puan veriyor vs. finans ise yüksek ücretli internet alışverişlerinde daha çok kullanıyorum. havadan puan vermede finansbankdan ötesi yok. ilk aldığımda bir kampanya vardı 35 tl para puan verdi. birazdan mobil şubesine ilk gez giriş yapacağım 30 tl de ordan para puan alacağım. eğer adam gibi kullanıyorsanız kredi kartı dünyanın en güzel şeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okb18

işte üniversiteli yi internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanabilirmiyiz?önlisans öğrencisiyim sizler hangi kartı tavsiye edersiniz?

bende önlisanstayken almıştım işte üniversiteliyi şuan lisansa geçtim hala kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 24 Kasım 2011; 13:48:38 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.