Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: tenoralthings

şu an için kampanyası bol avantajlı ve para transfer ücreti vs olmayan banka hangisi ?

Kampanya yok hocam ama Vakıf Katılım iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Like cardim var Vakıfbank'tan ama EFT havale masrafı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenoralthings

Like cardim var Vakıfbank'tan ama EFT havale masrafı var
    Vakıf Katılım ayrı bir banka hocam.

• Merhabalar ben ilk garanti genç bonuş kullanıyordum ama 1200₺ limit pek tatmin edici olmadığı için garanti bonus flexi kullanıyorum 10 aydır 5000₺ limit var kötü yanı bazı kampanyalarda ****lik yapıyor ve temassız yok ama güzel yanı limit olayı 5k acil durumda iş görüyor ve avans hesap açtılar bide 7.5k oda geçenip gidiyoruz çok şükür
  • arkadaslar is bankasının kampanyaları malum, baya iyi kampanyaları var. bir kac ay önce bi kampanyadan maxipuan kastım, sonra ne hikmetse hic bir yerde kullanamadım o puanı. hic bir e ticaret sitesi kabul etmedi cok garip sekilde. siz kazandıgınız bu puanları harcayabiliyor musunuz?

edit: sonra da zaten silinip gitti o maxipuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 4 Mart 2021; 18:16:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

arkadaslar is bankasının kampanyaları malum, baya iyi kampanyaları var. bir kac ay önce bi kampanyadan maxipuan kastım, sonra ne hikmetse hic bir yerde kullanamadım o puanı. hic bir e ticaret sitesi kabul etmedi cok garip sekilde. siz kazandıgınız bu puanları harcayabiliyor musunuz?

edit: sonra da zaten silinip gitti o maxipuan.

Maxipuanlar hiçbir e-ticaret sitesinde kullanılamıyor. Koçtaş internet mağazası ve bir iki yer daha var benim bildiğim puanları kullanabileceğiniz.

Bunun haricinde ben param.com.tr'den hesap açıp sanal kart oluşturdum. Param'da şöyle bir güzellik var, kredi kartlarındaki puanları oluşturduğunuz sanal karta bakiye olarak aktarabiliyorsunuz. Sonra o sanal kartla e-ticaret sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. Puan yüklerken %4 kesinti uyguluyor sadece. Forumda konusu var.

• facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Migrosta kullanabilirsiniz hocam
  • Bu bonus genç kredi kartı 26 yaşına geldiğinde iptal mi oluyor bu kredi kartını kullanmaya devam etme şansımız var mı ve kullanmaya devam eden var mı yaş haddinden dolayı kapatıyorlar mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • selam arkadaşlar elimde garanti bonus kredi kartı var limit 2200 limit artırımını banka red ediyor. bana 3500tl limit lzm ben şimdi 2200+1300 tl fazladan para yatırsam limit yükselir mi harcama yaparken sıkıntı olur mu?

• hkngzl kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı olmaz limitiniz artar ve ürünü almış olursunuz.

• Akbank Fav kesinlikle

EFT

ATM-yurt dışı dahil para çekmek

Netflix ,YouTube Premium, Spotify 

Hiç birine para vermiyorum

• Bonus genç için başvuru yapıyorum ve red yiyorum garantide banka kartım yok nedeni bu olabilir mi? Kötü herhangi bir notum,durumum yok öğrenci belgesi bile istemeden direkt red ediyor sloganı da manidar. Alması en kolay kredi kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 15 Kasım 2021; 23:34:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1-2 hafta bekle ondan sonra karta başvururken maaşını 5000-6000 falan yaz mesela 6 aydın şurada sigortalı çalışıyorum güzel de bir meslek seç kendine o şekilde başvurmayı dene. Ban 11k limit aldım böyle yaparak. 21 yaşında öğrenciyim daha sigorta girişim bile yok. En önemli kriter kredi notunun iyi olması benimkisi 1500 civarıydı başvururken.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • furkanorta00 kullanıcısına yanıt
    Benim kredi notum 1250 ama öğrenci kartına başvurduğum için gerekli olduğunu düşünmüyorum. Eylülde denemiştim Kasımda yine denedim yine red yedim. Siz hangi bonus karta başvurmuştunuz?

• Hocam 1250 bayağı düşük bir not. Kredili ürün kullanım alışkanlığınız ve geçmişiniz nasıl bilmiyorum ama ben kendimden bahsedeyim belki size fikir verir.

İlk kredi kartım yapı kredi play idi ve şubat 2019 yılında almıştım. Sonra iş bankasından işte üniversiteli ve garantiden bonus genç kullanmıştım. Kart borcumu her daim tam olarak bir kere bile gecikmeye düşmeden ödedim. Genelde hiç nakit kullanmam her alışverişimi ve para transferimi kart ve eft ile yaparım. Ayrıca belirtmeyi unutmuşum şu anda yapı kredide de 3000 tl limitli world gold kartım vardı. Bonus flaş üzerinden sadece TC ve tel numarası girerek bonus gold kartına başvurdum. Ertesi gün beni aradılar tek tek bir sürü bilgi istediler işte daha önce 20 gün staj yaptığım firmanın adresini adını telefon numarasını falan sordular. kaç aydır çalıştığım maaşım hangi pozisyonda görevli olduğum falan. Hayal gücüne göre iş ve maaş belirtilebilir. Başvuruyu temassız da olsun istediğim için bonus gold trink olarak aldılar ve telefon görüşmesi bittikten sonra hemen kart başvuru takip bölümüne girdim baktım ki onaylanmış. Bu arada yanına Bonus american express kart da veriyorlar. Türkiyede çoğu yerde geçmediği için ben bunu 11. ayda iptal edeceğim ki 47 tl boşuna fazladan aidat ödemeyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanorta00

Hocam 1250 bayağı düşük bir not. Kredili ürün kullanım alışkanlığınız ve geçmişiniz nasıl bilmiyorum ama ben kendimden bahsedeyim belki size fikir verir.

İlk kredi kartım yapı kredi play idi ve şubat 2019 yılında almıştım. Sonra iş bankasından işte üniversiteli ve garantiden bonus genç kullanmıştım. Kart borcumu her daim tam olarak bir kere bile gecikmeye düşmeden ödedim. Genelde hiç nakit kullanmam her alışverişimi ve para transferimi kart ve eft ile yaparım. Ayrıca belirtmeyi unutmuşum şu anda yapı kredide de 3000 tl limitli world gold kartım vardı. Bonus flaş üzerinden sadece TC ve tel numarası girerek bonus gold kartına başvurdum. Ertesi gün beni aradılar tek tek bir sürü bilgi istediler işte daha önce 20 gün staj yaptığım firmanın adresini adını telefon numarasını falan sordular. kaç aydır çalıştığım maaşım hangi pozisyonda görevli olduğum falan. Hayal gücüne göre iş ve maaş belirtilebilir. Başvuruyu temassız da olsun istediğim için bonus gold trink olarak aldılar ve telefon görüşmesi bittikten sonra hemen kart başvuru takip bölümüne girdim baktım ki onaylanmış. Bu arada yanına Bonus american express kart da veriyorlar. Türkiyede çoğu yerde geçmediği için ben bunu 11. ayda iptal edeceğim ki 47 tl boşuna fazladan aidat ödemeyeyim.

Hocam 6 aydır kredili ürün kullanıyorum findeks notu 3 ay kullandıktan sonra oluştuğu için kredi notum belirleneli 3 ay falan oluyor. Henüz uzun bir geçmişim olmadığı için puanım düşükten başladı diye düşünüyorum kullanımlarıma göre yükselecektir. Ben sizin dediğiniz şekilde yine de bir şansımı denerim.

• World nakit ile play nakit arasında nasıl bir fark var?

• Merhaba. Apple storedan online alisveris yapmak istiyorum. Bankamatik kartimda param var ama appleda kredi karti kullaniliyormus sadece. Kredi karti limitim yetersiz kaliyor. Hesaptaki parayi kredi kartima aktarip o sekilde alisveris yapabiliyor muyum bilgisi olan var mi? Banka halkbank, kart paraf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozlem222 O kullanıcısına yanıt

Evet, halk bankası özelinde cevaplayamayacağım fakat genel itibariyle kredi kartlarında borç ödeme kısmında limit açılacak kadar ödeme yapıp harcamayı gerçekleştirebilirsin.

• netflix için en yüksek indirim yada geri ödeme sağlayan banka hangisi şu an ?

• 
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.