Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    Vakıfbank Vadesiz hesap açmak için ücret istediği için sildim. Bu şubeye mahsus da olabilir. Ama gıcık etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Şubeyle alakalı bir durum hesap açmak için ücret alınmıyor. Kredi kartı başvurusu yapmak istenirse herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini düşünüyorum.
  • Lise ikinci sınıftayım ve 18 yaşındayım. Ziraat'ten temel destek kredisi kullandım. Ödemeleri kasımda başlayacak. Findeks puanım oluşmadı haliyle. Kredi kartı veren var mı liseye gidenlere?

Vakıfbank suratıma kapattıydı telefonu :D
    Ziraat Bankası: RED
    TEB: RED
  • Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Çok zor. Veli üzerine ek kart tarzı işini görebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda axess öğrenci başvurup alan var mı? Az önce hem öğrenci kartımı ardından öğrenci belgesini attım fakat "Gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı başvurunuz, yüklemiş olduğunuz belgenin öğrenci kimliği ya da belgesi olduğu tespit edilemediği için olumlu değerlendirilememiştir." cevabı geldi ikisinde de. Ne yapayım dersin içinde resim çekip onu mu atayım. Adamı baştan vazgeçirecekler
  • FLaMMiS F kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Akbank Kart, eski ismiyle Neo. Çok iyi kampanyaları oluyor. Zaten hiçbir banka kartından yıllık ücret alınmıyor. Chip-para birikiyor ve silinmiyor.

Abim başvuru yapıyor iş bankasına red veriyor :D kendi kart limiti de gayet iyi yani ek kart neden vermiyorlar anlamıyorum
  • axlrose. kullanıcısına yanıt
    Önce akbank hesabı açıp, sonra kredi kartı başvurusu yapmanızı öneririm.

Sade olarak nasıl hesap açabiliyoruz ki? Twitterdan destek'e yazdım. Şubeye gelin diyor. 2020 senesinde hiç şubeye gitmek istemiyorum
    mh ara sor
    Akbank Mobil üzerinden görüntülü konuşarak hesap açabilirsiniz. Sözleşmeleri vs kurye getiriyor imzalatmak için.

• arkadaşlar selamlar. elimde işte üniversiteli kredi kartım var. mesaj gelmiş hazirandan sonra öğrenciliğiniz biticek diye. acaba kart aidatı ne kadar geliyor ilk yıl?
  • banka kartı olarak ne önerirsiniz ogrenıc ıcın. sunlar arasında kaldım
    yapıkredı-garantı-zıraat
  • Bruder_55 B kullanıcısına yanıt
    Enpara. Kampanyasi bol olan dersen is bankasi bankamatik karti çoğu kampanyaya dahil.

• Maximum genç 2 aydır çok iyi gidiyor. Kampanyalari çok iyi

• Bruder_55 B kullanıcısına yanıt
    Yapıkredi öneririm.
  • HSBC öğrenci kredi kartı 2 sene önce kaldırıldı galiba, sitelerinde göremiyorum.

• Merhabalar, gelirsiz bir öğrenciye (aile ve burstan gelen 500 tl hariç) kampanyası, limiti vs. fark etmeksizin aidatsız kredi ve banka kartları veren bir banka arıyorum. Daha bu sabah İş'te Üniversiteli kredi kartını kullanmadığım maximum özellikleri yüzünden 30 küsür lira ödediğim için iptal ettim (sözde kredi kartıda aidatsızdı bu arada) ama en azından banka kartları dedikleri gibi aidatsızdı. Şimdiden teşekkürler.

• Will_Treaty W kullanıcısına yanıt
    İş Bankasının İşte Üniversitelisi yıllık 35 TL idi ve bu kredi kartı yerine artık Maximum Genç Kredi kartı var. Yıllık üyelik ücreti öğrenciliğiniz boyunca alınmıyor. Hiçbir bankada kredi kartınız yoksa öğrenciye 2000₺ limit veriyor ve Maximum Genç kampanyaları çok iyi

• Öğrenci kredi kart limiti ne zaman artar? Her yılbaşlarında vs mi artıyor?

• 
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.