Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    Hocam bilgili birine benziyorsun yukarda yazdıklarına cevap verebilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SENUZULME S kullanıcısına yanıt
    18 yasından kucuklere bankada hesap acılıyor mu bılmıyorum fakat hesabınıza 3 bın tl atıp bankamatık kartınızla 3 bın tl harcama yapmanız mumkun bı nevi ininal gıbı dusunun hesap kartının iyi tarafı yatardığınız parayı ıstedıgınız zaman almanız ininalde bakıye durur harcama yapmak durumundasınız.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hrmen tüm sınıf arkadaşlarında var akbank neo kart, yapı kredj play kart falan ama benim istediğim bu 3000 lirayı içine atıp kumbara gibi kullanmak para ne azalsin ne artsın ama istedigim zaman çekeyim

• SENUZULME S kullanıcısına yanıt
    Eger enpara hesabi ya da cepteteb hesabi acabiliyorsaniz acin hatta 3 bin tl yi degerlendirip gunluk birikim ya da 32 gun vadeli hesaba koyarak ekstra 20-25 tl daha kazanmaniz mumkun eft, havale, hesap isletim ucretleride alinmaz baktiniz bunlar yastan dolayi olmuyor yazdiginiz kartlardan birini alirsiniz.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Bu kartlara internetten başvuru oluyor galiba eve yetkili biri geliyormuş annem dışında evdekilerin bilmemesi lazım o yüzden kartları alamam

• Yapı Kredi Play Karta 25 Nisan'da başvurdum ne zaman gelir acaba ?

Sizinki kaç güne gelmişti ?
  • Arkadaşlar sigortalı çalışanım hem de ünv. fakülte öğrenciliğim var. Gelirim oldugu halde ve öğrenci oldugum halde Play kart başvurum red almış sebebi ne olabilir ki ?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    kredi skoru düşüktür.

veya yasal limit doludur.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    card finans visaya başvurdum . 2 dk sonra onayladı nasıl oluyor peki genel skorum düşükse ?
  • beyler şu zamanda alınacak avantajlarıyla en mantıklı kredi kartı hangisidir böyle olmayan aprayı harcayan bir insan değilim.Bonus kartı önerdiler harcamalarda bonus veriyor diye sizce bonus kart almalımıyım öneriniz varmı ?
  • Beyler kredi kartı pişmanlıktır. Bu konuyu açan kişi olarak söylüyorum bunu.

• Azref merd A kullanıcısına yanıt
    Geçiyordum uğradım :D

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    tecrübelerinizi paylaşın hocam
  • kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    Hoş geldin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

Beyler kredi kartı pişmanlıktır. Bu konuyu açan kişi olarak söylüyorum bunu.

Katılmıyorum.Bu bir bıçak gibidir.

Kredi kartını doğru ve yerinde kullanarak geri ödeme planını sağlam yapan birisi için hayat kurtarıcıdır.Acil durumlarda o an paranızı unuttuysanız veya paranızın gelmesine daha varsa kredi kartını kullanmak ilaç gibidir.Kredi kartı insana neye ne harçadığını gösteren aylık giderinin ne kadar olduğunu belirten ve harçamalarında neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu hesap ekstresinde ayrıntılı bir şekilde görmesini sağlayan bir araçtır.Kredi kartı amaçınız olmadığı sürece problem yoktur.Kendi pişmanlıklarınız başkalarınında pişmanlığı olacağı anlamına gelmez.Malesef ki ülkemizde geri ödeme planını yapmadan "Karttan çekeriz" düşüncesiyle gidenler.Kredi kartının ellerini kestirmesine sebep olmuştur.Kredi kartı iyidir arkadaşlar bankalarla aranızı iyi tutun hayat size iş yeri açma fırsatı ev alma fırsatı gibi fırsatlar sunabilir.Çalacağınız ilk kapıda banka olacaktır ne kadar iyi sicil o kadar iyi itibardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 15 Mayıs 2017; 0:49:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

beyler şu zamanda alınacak avantajlarıyla en mantıklı kredi kartı hangisidir böyle olmayan aprayı harcayan bir insan değilim.Bonus kartı önerdiler harcamalarda bonus veriyor diye sizce bonus kart almalımıyım öneriniz varmı ?

Word ve Maximum özellikli iki kart işinizi görür.

Maximum'da Ziraat Genç bankkart

Word'de Vakifbank Likecard

Bonusta var bende pek yaramıyor.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Her bankanın kendi değerlendirme kriterleri vardır.

Bende çalışmıyorken kredi kartı gönderiyorlardı

Kota doldurma durumlarıda vardır.

O ay çok fazla başvuru olmuştur hepsine verilmiştir kota dolmuştur.

• Arkadaşlar bağkurluyum aynı zamanda öğrenciyim Avantajlı aidatsız bir kredi Kartı varmı önere bileceğiniz?

• ahmet056 A kullanıcısına yanıt
    "bonus flexi" (düz flexi değil)

• Arkadaşlar öğrenciyim 1500 kredi skorum , 700 tl iş bankası , 500 tl ziraat kredi kartım var iş bankası direk 700 tl olarak vermişti 3 yıl önce ancak daha fazla artmadı. Konuda gördüm bazılarına 2000 tl limitli kart falan verilmiş, bazen araç kiralıyorum böyle bir kart çok işime yarar ön provizyon açısından. Acaba hangi bankaya başvurmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.