Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Beyler şimdi üniversite öğrencisi olmayanlar iş bankası bankamatik kartı alamıyor mu ? 18-25 yaş arası üniversite öğrencisi demişler başta ama ben 18 yaşındayım lise sondayım üniversiteye hazırlanıyorum.Alabilir miyim kartı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craus47

Beyler şimdi üniversite öğrencisi olmayanlar iş bankası bankamatik kartı alamıyor mu ? 18-25 yaş arası üniversite öğrencisi demişler başta ama ben 18 yaşındayım lise sondayım üniversiteye hazırlanıyorum.Alabilir miyim kartı ?

Ben de bunu merak ediyorum.

• Limit yükseltme talebini onaylamıyorlar bankalar sebepsiz yere ziraat vardı 500 tl iptal ettirdim, garanti var 400 tl, like 100 tl çıkmış, limit artırmanın yolu yok mu düzenli ödüyorum zaten 200 tl borç var şu an. Limit artmaz mı yeni kart mı alayım ne diyorsunuz?

• 18 yaş ve üzeri bankamatik kartı alabilir sorun yoktur..

Neden iş bankası bankamatik kartı almak istiyorsunuz? Finansbank enpara veya cepteteb alsanız daha iyi; havale eft aidat yok kampanyalar da ekstrası :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azref merd

18 yaş ve üzeri bankamatik kartı alabilir sorun yoktur..

Neden iş bankası bankamatik kartı almak istiyorsunuz? Finansbank enpara veya cepteteb alsanız daha iyi; havale eft aidat yok kampanyalar da ekstrası :)

Hocam aslında enpara düşünüyordum ama biraz araştırayım dedim. 1 hafta sonra 18 yaşına gireceğim. Enpara almak en mantıklısı öyleyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azref merd

18 yaş ve üzeri bankamatik kartı alabilir sorun yoktur..

Tek sebebi İş Bankası'nın evime yakın olması :D
  • Myo okuyorum son sınıftayım. 1 Yıldır işte üniversiteli kredi kartını kullanıyorum. İlk aldığımda 500 tl limitliydi şimdi 1250 tl. Garanti ve finansbank ayak sürürken iş bankası kartı anında onaylamıştı. 1 senedir hiç sektirmeden düzenli ödedim.

Geçenlerde garanti bonus genç e başvurdum limitiniz dolu dediler. Kart çıkmadı. Sonra cepteteb e başvurdum 1500 tl limitli kredi kartı çıkardılar.

Enparada 1500 tl ekpara tanımladı.

Kısacası bankaların ne yaptığı belli olmuyor. Sana kartı veren bana vermiyor, bana kart veren sana vermiyor.
  • Merhaba üniversite öğrencisi geliri olmayan biri kefilsiz hangi bankalardan kredi alabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UranosOrc

Myo okuyorum son sınıftayım. 1 Yıldır işte üniversiteli kredi kartını kullanıyorum. İlk aldığımda 500 tl limitliydi şimdi 1250 tl. Garanti ve finansbank ayak sürürken iş bankası kartı anında onaylamıştı. 1 senedir hiç sektirmeden düzenli ödedim.

Geçenlerde garanti bonus genç e başvurdum limitiniz dolu dediler. Kart çıkmadı. Sonra cepteteb e başvurdum 1500 tl limitli kredi kartı çıkardılar.

Enparada 1500 tl ekpara tanımladı.

Kısacası bankaların ne yaptığı belli olmuyor. Sana kartı veren bana vermiyor, bana kart veren sana vermiyor.

teb kredi kartına başvurduğunuzda diğer karta borcunuz var mıydı hocam birde öğrenci olarak mı çıkardınız yoksa kefilli mi ben de başvurdum limitiniz dolmuş dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Aşırı Zeki Adam

Merhaba üniversite öğrencisi geliri olmayan biri kefilsiz hangi bankalardan kredi alabilir ?

Bana da lazım

• Vardı hocam. 750-1000 tl seviyesinde seyrediyordu borcu. Garantinin limit yok diyerek reddetmesinden sonra teb e başvurdum zaten. Garantinin limitin yok diye vermediği kartı teb verdi. Öğrenci olarak çıkartmadım. Öğrenci olarak başvurulduğunda direk red gelir çünkü öğrenci kredi kartı değil. Öğrenciler için üniversiteb var ona yönlendirirler.

Ben başvurduğumda bilgilerimi eksik girmiştim başvuru sayfasında hata olmuştu. Sonra beni çağrı merkezinden arayıp gelir sordular asgari ücret 1404 tl dedim daha telefon kapanmadan kredi kartı sms bildirimiyle onaylandı.

Cebteteb in kredi kartı çıkartmasında şöyle bir durumda etken olmuş olabilir: Enpara olsun cepteteb olsun aktif kullandığım bankalarda aylık vadeli hesapta para tutarım daima. Yani benim bankalara kredi kartı için çullanmam parasızlıklıktan değil ödemelerimin hepsini kredi kartıyla yaptığım için limit yetmemesinden kaynaklı. Cepteteb kredi kartına başvurduğum sırada vadeli hesapta 3000 tl gibi bir rakam vardı. Belki bu etken olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: UranosOrc

Vardı hocam. 750-1000 tl seviyesinde seyrediyordu borcu. Garantinin limit yok diyerek reddetmesinden sonra teb e başvurdum zaten. Garantinin limitin yok diye vermediği kartı teb verdi. Öğrenci olarak çıkartmadım. Öğrenci olarak başvurulduğunda direk red gelir çünkü öğrenci kredi kartı değil. Öğrenciler için üniversiteb var ona yönlendirirler.

Ben başvurduğumda bilgilerimi eksik girmiştim başvuru sayfasında hata olmuştu. Sonra beni çağrı merkezinden arayıp gelir sordular asgari ücret 1404 tl dedim daha telefon kapanmadan kredi kartı sms bildirimiyle onaylandı.

Cebteteb in kredi kartı çıkartmasında şöyle bir durumda etken olmuş olabilir: Enpara olsun cepteteb olsun aktif kullandığım bankalarda aylık vadeli hesapta para tutarım daima. Yani benim bankalara kredi kartı için çullanmam parasızlıklıktan değil ödemelerimin hepsini kredi kartıyla yaptığım için limit yetmemesinden kaynaklı. Cepteteb kredi kartına başvurduğum sırada vadeli hesapta 3000 tl gibi bir rakam vardı. Belki bu etken olmuştur.

Benimde hesapta var hocam para ziraatte. Garanti de limit düşürdüm 1300 den 400 e şimdi artırmıyolar illalah oldu.teb e başvurayım en iyisi.

• Tabiki sonuna kadar enpara... Mükemmel bir hesap kartı.

• quote:

Merhaba üniversite öğrencisi geliri olmayan biri kefilsiz hangi bankalardan kredi alabilir ?

Ingbank bana vermisti deneyin 1000 tl olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Nasıl kullandınız hocam vadesi kaçtı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemalemall

quote:

quote:

Valla ogrenciyim gelirim yok burs kredi de almiyordum ingbanka gittim dedim 1000 tl ihtiyac kredisine basvurcam. Basvurumu aldilar hic gelir belgesi vs. istemediler. 3 gun sonra onaylandigini ogrendim. Bankaya gittim nakit kart verdiler icinde 1000 tl vardi.18 aya böldürmustum basvuru yaparken.

• Bonus Genç Kart 25 yaşını doldurduktan sonra nasıl bir yol izliyor? Kartı mı iptal ediyorlar, yoksa faiz oranları falan mı değişiyor bilgisi olan var mı?
  • Normal karta dönüşüyor diye biliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kemalemall

quote:

quote:

Valla ogrenciyim gelirim yok burs kredi de almiyordum ingbanka gittim dedim 1000 tl ihtiyac kredisine basvurcam. Basvurumu aldilar hic gelir belgesi vs. istemediler. 3 gun sonra onaylandigini ogrendim. Bankaya gittim nakit kart verdiler icinde 1000 tl vardi.18 aya böldürmustum basvuru yaparken.

Kart borcunuz falan var mıydı hocam, ben de gideyim ing ye pazartesi o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgokhanozen

Bonus Genç Kart 25 yaşını doldurduktan sonra nasıl bir yol izliyor? Kartı mı iptal ediyorlar, yoksa faiz oranları falan mı değişiyor bilgisi olan var mı?

zamanında işte üni kartım normale dönüşmüştü kesin bu da böyledir. normal bonus aidatı almaya başlarlar 90tl
  • 
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.