Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Üniversitedeyken kampüskartım kredi kartıydı 350 lira borcu ödeyememiştim 3 ay boyunca. sonra ödedim ama kırmızı çizgi yedim herhalde şimdi 5 aydır çalışıyorum bir şirkette maaş bankam bile kredi kartı vermiyor? (Akbank)Bu durumu nasıl aşarız ? Odeabank qnb garanti başvurduklarım :) hepsi red Öner'i var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be konum hala canlı duruyor :)

• merhaba , kara listede olanlara kyk kredi veriyor mu ?
  • kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    Kimler gelmiş vay :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte üniversiteli kartı almayı düşünüyorum fakat lise sondayım ve bu yıl üni gitmezsem kart ücreti ödeyecekmiyim?
  • Iste universiteli kartina basvurduk ama red verdiler yok mu almanin yolu ?

• İşte üniversiteli ve ziraat genç kredi kartı var baska hangi banka verir kredi kartı

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Yasal limite takılır tahminimce.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bunlara ek garanti bonus genç teb universite kartı yeni axess basvurdum oda onay aldı dene sansını

• Bi sorum olucak arkadaşlar.Ben Iste Universiteli kart almayi dusunuyorum fakat limiti 300tl.

Merak ettigim ben o kartin icine diyelim 900 tl yukledim(Yukleyebiliyormuyum?),900 tllik alisveris yapabilirmiyim internetten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremus -- 26 Nisan 2017; 11:16:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Bi sorum olucak arkadaşlar.Ben Iste Universiteli kart almayi dusunuyorum fakat limiti 300tl.

Merak ettigim ben o kartin icine diyelim 900 tl yukledim(Yukleyebiliyormuyum?),900 tllik alisveris yapabilirmiyim internetten?

Bildiğim kadarıyla işte üni kredi kartının başlangıç limiti 500 tl. Tüm bankalardaki toplam limitiniz o kadarına izin vermiş olabilir. Para yükleyerek limiti ancak 2 katına yani bu durumda 600 tlye kadar çıkarılabilir, taksitli olan için geçerli sanırım taksitsiz bilemiyorum. Bunlar hep teorik bilgi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 26 Nisan 2017; 11:30:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Bi sorum olucak arkadaşlar.Ben Iste Universiteli kart almayi dusunuyorum fakat limiti 300tl.

Bildiğim kadarıyla işte üni kredi kartının başlangıç limiti 500 tl. Tüm bankalardaki toplam limitiniz o kadarına izin vermiş olabilir. Para yükleyerek limiti ancak 2 katına yani bu durumda 600 tlye kadar çıkarılabilir, taksitli olan için geçerli sanırım taksitsiz bilemiyorum. Bunlar hep teorik bilgi.

Benim amacımı şöyle açıklıyım.959 tl'lik alışveriş yapmak istiyorum hemde borçlanmak istemiyorum bankaya.Bu yüzden 960 tl filan yükleyip alabilirmiyim her ne kadar limit 300 tl olsada?

Bu mantıkla yapabiliceğim alışveriş 1259tl olur diye düşünüyorum fakat borçlanmalı ve ben bunu istemediğimden para yüklemek istiyorum karta.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Benim amacımı şöyle açıklıyım.959 tl'lik alışveriş yapmak istiyorum hemde borçlanmak istemiyorum bankaya.Bu yüzden 960 tl filan yükleyip alabilirmiyim her ne kadar limit 300 tl olsada?

Bu mantıkla yapabiliceğim alışveriş 1259tl olur diye düşünüyorum fakat borçlanmalı ve ben bunu istemediğimden para yüklemek istiyorum karta.

Şimdi ben demek istediğinizi anladım da sadece genel bilgim bu yönde. Bana göre yapılabilir ama denemediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum. Belki karacabeyy usta bu konuda bilgi sahibidir.

• Jeremus kullanıcısına yanıt
    Kardeş şimdi kredi kartı limiti bankanın sana vermiş olduğu kredi tutarı yani 300 tl dir sen bu 300 ü ister peşin ister taksitli şekilde kullanabilirsin. 300tl den bir kuruş fazla kullanamazsın.. Taksitli alış veriş için diyelim ki 300tl tutarında birşey alıyorsun bu 300 kartından komple çekilir ve sen bankaya taksit adedince borçlu olursun..

Gelelim senin dediğin olaya burada kullanabilir kart limiti devreye giriyor 300 + x = tutarınca alış veriş yapabilirsin..

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Hocam çoğu banka limitin iki katından daha fazla para yatırmaya izin vermiyor yani limitin 3-4 katı para yatırıp almak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam çoğu banka limitin iki katından daha fazla para yatırmaya izin vermiyor yani limitin 3-4 katı para yatırıp almak zor.

Teşekkürler usta.

• Sağolun beyler cevaplarınız için
  • Hocam rica ederim ne demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 26 Nisan 2017; 18:6:40 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Bakın bunu gerçekten bilmiyordum :)

Bilgilendirme için teşekkürler..

• 17 yaşındayım annemi veli gostererek kart almak istiyorum. Para biriktirmyi seven biriyim. Yaklasik 3000 küsür param var. Kumbara olayı sıktı bi bankada hesap acmak Istiyorum. Ama bu işlerden hiç anlamam ve kafamda bazi jsorukar var biri yardımcı olursa sevinirim.

Banka kartinin limiti var mı ?

İninal gibi harcama limiti var mı ?

Aylik ucretleri en uygun kart hangisidir ?

• 
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.