Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Denizbank d şarj bonusun yıllık kart ücreti 40tl olmuş. Ekstrede gördüm şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sinirliyim forum

ulan garantiye başvurduk 2 ay oldu. arıyorum onaylandı diyor. en yakın şube 40 km ötede

akbanka gittim bugün. netten başvurduğum sistemde gözükmüyor dedi. tamam dedik yeni başvuru açalım. yok o da olmadı internetten, telefondan başvurun dedi.

yapı krediye şimdi netten başvurayım dedim. kimlik bilginiz yanlış diyor. (hasbinallah)

biri bana yardım etsin vallaha yıldım. alt tarafı 800 tl limitli öğrenciye kredi kartı istiyorum lan. çok şey mi istiyoruz anasını satayım. paramızla rezil oluyoruz.
  • bu işteünili kartımı kapatmasam ilerde ücret tahsil edilir mi şuan kullanmıyorum. Okul biteli de oldu baya.
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    borcunuz yoksa hiç birşey çıkmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende işteüniversiteli var play vardı onu kapattırdım birde üniversiteb var tebi de yakında kapattıracağım exi26 düşünüyorum axess baya kampanya yapıyor sizce iyi mi?
  • Azref merd A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam borcum sadece cebimde dursun belki lazım olur diye tutuyorum.
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    İyidir. Diğer bankaların limitini düşürüp açık tutmak daha iyi ileride lazım olursa tekrar alamıyorsunuz

• inexo kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani yapı krediye başvursam kart vermezler mi şimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Yasal Limit düzenlemesini bahane ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Yasal Limit düzenlemesini bahane ediyorlar

blöf yapıyor olabilirler, kart iptali olmasın diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir tabi ama ben sonradan iptal ettiğim play ve işbank kartı tekraralamadım

• Daha önceden maaş hesabım olan Yapı Kredi red verdi.
    Her Ay min. 8 otomatik fatura talimatı verdiğim Finansbank Red verdi.
    Garanti Bankası Sms bile atmadı Red verdi.
    Teb bankası hala değerledirme aşamasında (2 hafta oldu)
    Denizbank direk red.

Tüm olumsuzluklara rağmen;

Vakıfbank Like kartım 1 hafta içinde başvurum onaylandı ve kartım telim edildi. 500 TL limiti var.

İş bankası da onay verdi lakin henüz kartım teslim edilmedi.

Artık otomatik fatura talimatımı Vakıfbank a vereceğim.

Eğer zamanında ödemeleri yapamayacaksanız sakın almayın. Ben sadece ileride ev kredisi çekebilmek için gerekli olan kredi puanımı arttırmak için kullanacağım. Peşin parayla Bim'den alışveriş yapmaktansa kart tan çekeceğim parayla kartın parasını ödeyeceğim böylece puanım artacak.

Bu arada ilk mesajım bu ve kartım 40 dk. önce geldi diğer bankalara inat sevinçliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xrecox -- 11 Şubat 2017; 11:44:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Enpara da sadece yüzde 20 indirim var steam hariç eğlence kampanyası. Nuvoda 25/5 var puan kazanma. Cepteteb hesabındada günlük faiz geliyor. Benim bildiklerim bunlar. İsterseniz hepsine başvurun nasıl olsa ücretsiz

Teşekkürler hocam önerileriniz için, cepteteb faiz avantajlı olur mu 15k gibi bi birikim var.

• 15k ya günde 3tl veriyor. bu linkden hesaplıyabilirsiniz

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-hesap-faiz-oranlari

• Merhaba arkadaşlar,isteuniversiteli çıkarmak istiyorum lakin kart aidatı yok diye bilmeme rağmen 20 TL ücret olduğunu söyleyenler var.Aidat var mı yok mu?

• öğrenci olduğunuzu gösteren belgeyle giderseniz yıllık ücret alsalar bile iade ediyorlar.
  • Kredili mevduat hesabı yasal limite dahil mi? Kredi puanım 1809 lakin garantiden kredi kartı alamıyorum

• Aidatsız işte üniversiteli kartı kampanyalardan yararlanamaz aidatla olanı 20₺ temassız olanı 25₺ yıllık aidatı

• quote:

Orijinalden alıntı: Elektrofor

Aidatsız işte üniversiteli kartı kampanyalardan yararlanamaz aidatla olanı 20₺ temassız olanı 25₺ yıllık aidatı

Bonuş genç var altın hesabı açmak istiyorum hesap işletim ücreti var mı acaba ?
  • Merhaba,

Exi26 kullanan , yakın zamanda başvuran var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.