Şimdi Ara

ÖĞRENCİ DOSTU ŞEHİRLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
6.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arobasgan

İyi hocam gelmeyin zaten :)

Şu şehirden suriyeliler ve Ankara'da deniz yokcular gitse de biz de rahatlasak keşke
    Gelmem zaten. Ege tip varken ankarada veya istanbulda isim ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir
  • antalya
  • eskişehir savunucuları istediği kadar kudursun ben de istanbuldan buraya taşınma bir eskişehirli olarak eskişehir kadar balon ve abartı bir şehir görmedim. şehirde yapılacak hiç bir şey yok. öğrenci dostu değil. ankara'da burada aldığın şeylerin 2 katını alabilirsin gördüğüm kadarıyla. 1 senedir burada yaşıyorum ve buranın ne kadar öğrenciler kadar gözde büyütülme ve abartı bir şehir olduğunu söylüyorum size. istediğiniz kadar bana haklı değilsin deyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axlrose.

bursa
    Hocam bende senin gibi düşünüyorum Bursa öğrenci için güzel bi şehir.Tek can sıkıcı noktası ulaşımın biraz pahalı olması
  • antiKel kullanıcısına yanıt
    Hocam Erzurum neden kötü ya Ankara İzmir gelmediği için Erzurum yazdım diğer iller geliyordu hata mı yaptım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt ayt T kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam. 3-4 gün kaldım orada havasından mi bilemedim ama insanları çok soğuktu. Bir tane tebessüm eden düzgün cevap veren insan çıkmadi

Karsada gittim hemen ardindan karsta tam tersi bir tane insanda mi kotu çıkmaz.

• Bolu için ne diyebiliriz :/
  • antiKel kullanıcısına yanıt
    kars ta mı yaşıyorsun ?
  • berkem36 B kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Up

• LeCluse kullanıcısına yanıt
    Sosyal olarak iklim olarak nasıl mühendislik fak. hakkında bi bilgin varmı

• j0kk J kullanıcısına yanıt
    Eskişehirle konya selçuk arasında kalmıştım rahatladım şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öncelik listem bu olurdu herhalde..

1-İstanbul
    2-Antalya
    3-İzmir
    .
    .
    .
    .
    79-Konya
    80-Aksaray
    81-Ankara

Not:İzmir hariç diğerlerinde deneyimim var.
  • Antalya

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Buraya bir de neden gelme çünkü tek eğlencen ard arda durmadan gidip bıkacağın sazova parkı, şelalepark, espark gibi yerler olacak ve buraya geldiğinde herkesin kendini birşey sandığını ama aslında hiçbir şey olmadıklarını göreceksin. İstanbulda uzun süre yaşamış biri olarak burada kendini sanan bir sürü ezik insan ve kendini marjinal sanan salak üniversiteli tayfayı göreceksin. Bozkırın ortasında normal bir şehirden başka birşey değil. Tek eğlencen kafeye gidip salak salak oturup boş yere o kadar parayı boca etmen ve içki içmen olacak. Gerçekler cidden acı.
    Katılıyorum hocam. Ben de geçen sene istanbuldan eskişehire geldim 6 ayda şehir sıkıcılaştı. Şehirde sıkılmak istemiyorsanız ya çok para harcayacaksınız(gece hayatına) ya da 7/24 karı kız peşinde olacaksınız. Ciddi ciddi istanbula dönmeyi düşünüyorum şu aralar. En azından aile yanında olurum masrafım azalır, arabam altımda olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de öyle düşünmüştüm. İçkim sigaram yok ve öyle işlerle meşgul olamazdım zaten teşekkür ederim

• İstanbul

İzmir ve ankara halt etmiş

• ozy99 O kullanıcısına yanıt
    İklim tipik Ege iklimi. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı. Sosyallik anlamında büyük şehirlerden geliyorsan başlangıçta zayıf gelebilir. Nispeten daha küçük şehirlerden geliyorsan yeterli gelir. İnsanlar sıcak kanlıdır, rahattir. Mühendislik fakültesi hakkında bilgim yok malesef.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.