Şimdi Ara

ÖĞRENCİ DOSTU ŞEHİRLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
6.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trazbon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tokat

Yapacak hiçbir şey olmadığı için paranızda cebinizde kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: budokai

Isparta
    Isparta mı :(

Dünyanın en leş şehiri bir tane kafeler caddesi var o kadar

• Eğer ekonomik durumunuz iyi değilse Eskişehir iyi bir alternatif değil. Doğma büyüme Eskişehirdeyim burada dandik bir kafede vereceğiniz hesapla İzmir'de denize sıfır bir cafede vereceğiniz hesap aynı. Diyelim akşam yemeğine çıktınız ortalama bir et restoranına bırakacağınız para İzmir'deki çok lüks bir restoranla kafa kafaya gelir. Gece hayatı da çok pahalı 222de göt içi kadar bir alanda eğlenmek isterseniz çok koymaz ama biraz daha nezih bir yere gitmek isterseniz (mesela Mood) gelen hesap tatil beldeleriyle kapışacak kadar yüksek olacaktır.
    Toplu ulaşım da bir o kadar kötü tramvay sadece şehir merkezinden geçiyor ve pahalı Osmangazi'de okuyan biri Anadolu'daki arkadaşıyla buluşmak için yolun yarısından çoğunu yürümek zorunda ve ikisi şehrin tam zıt uçlarında. 2 Eylül kampüsünü zaten hiç söylemiyorum Allah'ın unuttuğu bir yere kurulu çevresinde hiç bir şey yok kampüsten çıkıp şehre gitmek çok uzun sürüyor kendi taşıtınız yoksa tüm gün kampüste tıkılı kalırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Bazıları hala diyor eskişehir dünyanın en iyi şehri fasa fiso falan bunlar büyük şehirden buraya gelen birinin gördüğü şeyler bilirsiniz :D
  • Kenya

• Adana

• piknikyapan P kullanıcısına yanıt
    Öğrenci şehri denmesi koskoca bir yalan
  • j0kk J kullanıcısına yanıt
    Eskişehiri tutturduğumda oraya hiç adım atmamış kişiler güzel ildir öğrenci şehridir vs. diyip beklentilerimi yükselttirdiler. Gidince 6 ayda şehrin suyunu çıkardım. Anadolunun şehirlerinden gelenler hala doyamadık yaaa diye eskişehiri övüyorlar. Onlara da kızamıyorum haklılar yani ama bi izmirden istanbuldan hatta ankaradan vs. gelenler çabuk sıkılıyor. Fiyatlar daha da artmaya devam ederse ciddi ciddi ailemin yanına döneceğim. Sonradan görme insanlar da çok fazla burada sanki eskişehirde değilde new york ta falanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ağzından bal damlıyor tam demek istediklerim :D 1 senedir burada yaşıyorum geleli buraya 12-13 ay olmuştur istanbuldan.
    En basit bir karşılaştırma yaparsak eskişehirin toplamı istanbulun bir caddesinde ne varsa ona eşit.
  • Mersin ucuz ve çok rahat bir şehir. Gece geç saatlerde rahatça sahilde yürünür. Uygun fiyatlara tek kişi eve bile çıkabilirsiniz. İstanbul, İzmir ile kıyaslandığında kültürel aktivite az ama berbat da değil o konuda.

• Isparta'dır. Isparta'yı kötüleyenlere bakmayınız. SDÜ'ye geleceklere yardımcı olurum.
  • Antalya yı nasıl bilirsiniz

• zorrt

• Artik hicbiyer degil :(

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle erzurumdur.

Tartışmaya kapalı bir konu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.