Şimdi Ara

ÖĞRENCİ DOSTU ŞEHİRLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
6.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl bir detay lazım? Ben yardımcı olayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isparta

• quote:

Orijinalden alıntı: budokai

Isparta
    Yazmaya gelmiştim

• Las V3gas bro

• Eğer millet Listeye Eskişehir yazıyorsa, Kesinlikle Ankara denilir. Gıda fiyatı 3 kat daha pahalı Eskişehirde 1+1 1+0 bulduğun fiyata Ankara da 2+1 yer bulursun. Eskişehir diyenler ya hayatlarında başka şehir görmemişler ya da işleri güçleri fikir ve aklından geçenleri alkol zina vb ki eskişehir diyorlar gece hayatı ucuz diğer her şeyiyle ülkenin en pahalı şehirlerinden Cenabetliklerinden de olabilir.

Gittiğim şehirler arasında ÖĞRENCİLİK İÇİN UYGUN ŞEHİRLERİ YAZIYORUM. SERSERİLİK DEĞİL. Düşünülen faktörler öğrenci imkanları eğitim kalitesi gıda fiyatlarında uygunluk gezilecek tarihi mekan doğal güzellik veya ağaçlandırma gibi faktörler göz önüne alınmıştır.

Ankara(Eğitim kalitesi, bürokrasi ve yönetim merkezi, her şeyi bulabilme imkanı, Ankaranın gerek özel sektör gerekse üniversite eğitim kalitesi çok çok iyidir. Üniversite hazırlık dönemi dershanede dersimize giren 1 prof 1 yrd doç 1 adette post doclu hoca vardı post doclu masterı mı doc u mu oxford da yapmıştı %50 bursla, bizim gibi çokca dershane vardı. Dershane ve eğitim piyasası pahalıdır ama kalitelidir.)
    İstanbul??? (Manzarası tarihi ve doğal güzellikleri köklü eğitimi, İstanbul da yaşayana istanbulu ankara da yaşayana ankara sıkıcı gelebilir ama derece yapanın okuyacağı 2 şehir bunlardır. İstanbul yaşamak değil gezmek için harikadır. Birde ev fiyatları çok pahalı olduğu için çok iyi mekandan bulamadıysanız çok eğlenceli olmayabilir. )
    Bursa(At FAVA)
    Isparta(AT FAVA)
    Denizli(???Doğal güzellikleriyle sevdirir halkını sevmeyebilirsiniz. Gece öldürücü derecede boğucu ve iğrenç bir havası vardır. kömür kullanımı hala yaygın sanırım)
    Kayseri(4 sene de tüccarlık ve tüccarların hilelerini öğrenirsiniz iyi bir deneyim olur kent merkezi güzeldir)
    Kahramanmaraş(İsminden dolayı eleştirenlerin cehaletine bakmayın gayet güzel bir şehirdir öğrenci rahat yaşar)
    Sakarya(İyi şehir)
    Belki Kocaeli(?)
    Gitmediğim Ama merak ettiğim yer Bolu

Gidipte uzun süre kalıp sıralamaya almadığım şehir İzmir "Welcome The World's Greatest Giant Village"
    Fakülte hayatımı geçirdiğim Eskişehir
    Sıkça gittiğim yer olan KÜTAHYA
    Hiç adını bile anmaya gerek duymadığım kırıkkale Kırşehir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 15 Ağustos 2018; 14:58:3 >

• Konya rize erzurum Kayseri

• Düzce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiKel

Öğrenci dostu şehirler hangisidir bilmem ama öğrenci dostu olmayan şehir net bir şekilde erzurumdur.Aksini idaa eden de erzurumludur.
    Hocam neden Erzurum kötü öğrenciler için?

• şifalıbal kullanıcısına yanıt
    Git erzuruma birini çevir adres sor anlarsın tabi sana cevap verirlerse

• FAVORİ ŞEHRİMİ NİYE YAZMAMIŞ KİMSE ARKADAŞLAR MÜTHİŞ YER BÖYLE ÜNİVERSİTE YOK AKIYOR ŞEHİR MÜTİŞŞŞŞŞŞ

tunceli
  • antiKel kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum kazanırsam görücem artık jwuwbfjwjf

• Professor Lazzers kullanıcısına yanıt
    pp entry uyumu:D
  • BirinciGelenSperm kullanıcısına yanıt
    zonguldak derdim öyle bir şey olsa :d
  • afyon

• QS 2018 Best Student Cities verilerine göre

İstanbul 67. Sırada

Ankara 82. Sırada

--- Sıralamada başka türkiyeden şehir yok.
    ( Ankarada herhalde öğrenciler eğlenememekten ders çalışır o yüzden koymuşlar )
  • MIT Yolcusu M kullanıcısına yanıt
    İlk 10?

• S.O.R.J.B S kullanıcısına yanıt
    sadece londrayı hatırlıyorum birinciydi.

aratıp bulabilirsiniz.
  • MIT Yolcusu M kullanıcısına yanıt
    Ankara'yı ne sanıyorsunuz anlamadım ki. Gelip de eğlenemeyenine rastlamadım daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: arobasgan

Ankara'yı ne sanıyorsunuz anlamadım ki. Gelip de eğlenemeyenine rastlamadım daha.
    Angaralilarla ayni yerde yasamaktansa marsta oksijen tüpsüz kalmayı tercih ederim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yekase2084 -- 15 Ağustos 2018; 20:4:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yekase2084 kullanıcısına yanıt
    İyi hocam gelmeyin zaten :)

Şu şehirden suriyeliler ve Ankara'da deniz yokcular gitse de biz de rahatlasak keşke

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.