Şimdi Ara

Offline Harita/Navigasyon programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurtdışı seyehatimde kullanabilmek için detaylı harita ve navisgasyon desteği sağlayan mobil yazılım önerilerinizi bekliyorum.

Yurt dışında cepte internetim olmayacağından offline kullanabileceğim bir program olması gerekli.

Offroad yapmayı düşündüğümüzden gps desteği önemli. Şimdiden teşekkürler.

• Selamlar,

Windows, Android veya iOS cihaza sahipseniz HERE Maps uygulaması var. Tüm Dünya haritaları ücretsiz.

Keyifli Sürüşler
  • Teşekkür ederim. @DD252Admin

Bu haritadan offline faydalanabilmem için bir seferlik haritanın kullanacağım kısmını explore etmem gerek değil mi. Aplikasyon beraberinde tüm haritaları indirmiş olamaz diye düşünüyorum.
  • apeka kullanıcısına yanıt
    Evet, ihtiyacınız olan haritaları sol taraftaki menüden seçip indireceksiniz.
  • Çok sağolun aradığım şeyi buldum sayenizde!
  • Ben de özellikle şehir içinde metrodayken falan çok sıkıntı yaşadım bu konuda. Çevrimdışı haritaları olan en iyi navigasyon olarak tuhu diye bişey buldum.

Türk yazılımcılar yapmış diyolar, ilgilenene link şöle :http://unbouncepages.com/tuhuapp/ .

elemanlarla yazışıp feedback de verebiliyosun yeni mezun herhalde keratalar :D
  • projecicocuk P kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

TuHu linki ve bilgilendirme için teşekkürler. Kullandıkları Harita Verisi/Altyapısı önemli.
    Haklısınız Metro olayı bir sorun; çevrimdışı Haritalar cidden işe yarıyor bu durumlarda.
  • Belki aşağıdaki adresteki Google Maps'in çevrimdışı harita yüklemesi de işinize arayabilir.

http://faskerhat.blogspot.com.tr/2015/04/mobil-cihaza-cevrimds-harita-yuklemek.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faskerhat -- 2 Nisan 2015; 18:16:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.