Yarbay
25 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Empire Total War Razor1911 torrentini indirdim. İki iso dosyası var. rzr-etw1.iso ve rzr-etw2.iso dosyaları. ilk dosyayı PowerISO ile mount ettim. Setup.exe çalıştırdıktan sonra açılan Razor1911 installerda install a tikladıktan sonra kurulum videosuna göre empire total war_disk1_0.sid dosyasını sorması gerekirken kapanıyor... neden olabilir? Windows10 yüklü ve 20.7 GB boş alanım var.

Geçen hafta yeni bir modem aldım. Artık eski modemim bulunduğu odanın dışında çekmez olmuştu ve TTNET in sağladığı normal kullanabiliyor olmam gereken hızı kullanamıyordum.

Yeni bir modem aldım internette indirme hızım 10 MBps buluyor ama torrentte 1.2 Mbps yi geçmiyor. Utorrent kullanıyorum.

Torrentte de 10Mbps ile indirebilmem için ne yapmam gerek. Baktım Utorrentte limit tanımlanmamış.

Selam arkadaşlar,
Bilgisayarım Dell inspiron 17 5000. Windows 8.1 yüklü. Uçak moduna geçti kapatamıyorum. Uçak modunu açıp kapayan düğme donuk halde. Wi-Fi açık/kapalı düğmesi de aynı şekilde. Yardımcı olabilirsiniz memnun olurum.
Youtube a girdiğimde böyle bir giriş ekranı beni karşılıyor.

bu sadece firefox da değil internet explorer da da böyle gözüküyor. ccleaner ile cache ve cookieleri temizliyorum. farklı domainlerinden girmeye çalıştım. youtu.be gibi mesela. Acaba bitdefender ın firewall undan mı dedim kapattım firewall u ama durum aynıydı. ad block kullanıyorum. acaba ondan mı dedim ama hem internet explorerda ad block plus olmamasına rağmen ondada göstermediği aklıma geldi. hem de ad block plus kapatıp tekrar denediğimde netice aynıydı.

Yardım edebilirseniz sevinirim.
DVD Yazmak, ISO dosyalarını mount etmek için program önerisinde bulunabilir misiniz?

POWER ISO kullanıyordum önceden format atınca daha güncel bi program varsa bilginize başvurayım dedim.
Yurtdışı seyehatimde kullanabilmek için detaylı harita ve navisgasyon desteği sağlayan mobil yazılım önerilerinizi bekliyorum.

Yurt dışında cepte internetim olmayacağından offline kullanabileceğim bir program olması gerekli.

Offroad yapmayı düşündüğümüzden gps desteği önemli. Şimdiden teşekkürler.
Yardımınızı rica ediyorum. İlk defa windows 8.1 yükledim. 2013te en son bilgisayarımı yeniden kurduğumdan beri aynı programları kullanıyorum. var mı önerileriniz. antivirüs olsun. video oynatıcı olsun. her türlü öneriye açığım
Ve bu çekeceği film sadece belli bir sayıda kişiye gösterilecek olsa hangi yönetmenin filmini izleyebilmek için 1000 lira verirdiniz?
4.4.2 güncellemesini yükledim geçen ve bir kaç uygulama çalışmamaya başladı bunların başında mx player geliyor. aynı sorunu yaşayanlar var mı? ne yapmak gerek?
Android bir telefondan chrome aracılığı ile internete giriyorum. Flash videoları izlemek eklentinin yüklü olmadığı konusunda uyarıyor. Ne yüklemem gerek. Telefonumda mx player mevcut. Sanırım ihtiyacım olan plugin gibi bir şey.
Hakkında
Forum İmzası:
¡Nosotros escribimos nuestro destino!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
Notebook 2
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.459
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 408.976 (Bu ay: 433)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.