Şimdi Ara

OFFICIAL GEARS OF WAR 3 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
4
Favori
121.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

quote:

4 kişilik CO-OP mod mu geliyor ? Ohaaaaaaaa.....

İyice çoşacaz Live'da. Yehu..........

Herhalde benim için olabilecek uç nokta .

Gerçi olabilecek istek falan diye geçiyor ama 4 kişi co-op olsa tadından yenmezdi.

Bana kalırsa olacak ex. babası oyuna koyabileceği bütün modları koyacaktır, tüm nimetlerinden yararlanmak isteyecektir MS biz oyuncuları düşünerek.

• Son zamanlarda duyduğum en güzel haber teşekkür ederim başlığı açan arkadaşa bu sene bomba gibi seneyede inşallah daha iyisi olur :) Birde filmini çıkarsalar daha da güzel olacak
  • Spotlighte yok ya da ben goremedim

EN KRAL XBOX360 OYUNU !!!!!!

GEARS OF WAR multi krali
  • offf valla süper haber ya.ama şöyle bi durum var.önceki iki oyunca pc'ye çıkmıştı.en azından bu oyun sadece xbox'a çıkarsa süper olur.diğer türlü benim gözümde ex özelliğini yitiriyo oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: astronot94

offf valla süper haber ya.ama şöyle bi durum var.önceki iki oyunca pc'ye çıkmıştı.en azından bu oyun sadece xbox'a çıkarsa süper olur.diğer türlü benim gözümde ex özelliğini yitiriyo oyunlar

Gears of war 2 pc ye cikmadi.
  • PS3 için istediğim tek oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy
    PS3 için istediğim tek oyun.

Benim de. İlk oyunu PC'de oynamıştım ama sırf GEOW yüzünden yeni bir konsol almaya da pek sıcak bakmıyorum açıkçası. Zaten yaz ayları dışında oyuna ayıracak fazla vaktim olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 10 Nisan 2010; 21:36:02 >
  • Bakalım 12sinde ne olacak, yapımcıdan bir TEASER videosu bekliyorum..
  • Kendini bozmadan ilerleyen ender serilerden biri oldu geow
  • Yok Splinter Cell miş yok Alan Wake miş yok Halo'ymuş hepsi tırt. Bu alemde tek kral var oda GEOW ulan!'!!!
  • güzel güzel gelsin iyi oyunlar.yaza benimde bi xbox alacagım kesinlesiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Yok Splinter Cell miş yok Alan Wake miş yok Halo'ymuş hepsi tırt. Bu alemde tek kral var oda GEOW ulan!'!!!

Aynen öyle dostumBu nesilde 360 için çıkan en iyi oyun bana göre.
  • Evet Beyler sadece 382 gün kalmış

http://www.vgreleases.com/Xbox360/ReleaseDate-78212.aspx

Ne yapsak başlasakmı hazırlıklara,anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 12 Nisan 2010; 14:09:00 >
  • ehh ps3 e çıkmıycak bu oyun anlaşıldı napalım alalım artık bi xbox hazır türkiyeyede gelmişken resmi olarak bundle yaparlar mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eribanez -- 12 Nisan 2010; 14:44:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eribanez

ehh ps3 e çıkmıycak bu oyun anlaşıldı napalım alalım artık bi xbox hazır türkiyeyede gelmişken resmi olarak bundle yaparlar mı acaba

Kesin yaparlar.

Gears Of War 2 bundle paketi vardı çünkü.
  • Ama o zamana kadar beklenmezki şimdi önden alıp diğer oyunlarıda oynamak lazım. bu arada live da hala oynanıyormu bu oyunlar halo ve geow alsak tadı çıkar mı yani?
  • quote:

Ama o zamana kadar beklenmezki şimdi önden alıp diğer oyunlarıda oynamak lazım. bu arada live da hala oynanıyormu bu oyunlar halo ve geow alsak tadı çıkar mı yani?

Orası öyle tabi. Şimdiden al konsol tadını çıkartmaya bak.

Live'da bu oyunlarda oyuncu kaynıyor. Full oynuyor herifler valla. Boş oda veya lobby bulamazsın. Zaten online sistemleri matchmaking olarak var. Sistem oyuncuları bulduğu an oyunda bil kendini.
  • super haber

• quote:

quote:

ehh ps3 e çıkmıycak bu oyun anlaşıldı napalım alalım artık bi xbox hazır türkiyeyede gelmişken resmi olarak bundle yaparlar mı acaba

Kesin yaparlar.

Gears Of War 2 bundle paketi vardı çünkü.

microsoft para verdide yaptırdı bu oyunu hiç bir şey yokken exclusive olsun diye epic games e para yardırdı microsoft ve geow ortaya çıktı microsoft tamamen exclusive yaptı bunu çünkü xbox da yardırmıştır satışları ve xbox sahipleri bu oyuna aşık...halo dan sonra gizli bir aşk ve ilişkisi vardır gears of war serisiyle xbox 360 sahibinin.o yüzden ps3 e malesef demekten başka bir şey gelmiyor aklıma..

ama zaten xbox da alabilecek durumsaysan al yani bir sürü oyun çıkıyor rahat eder kafan bundle olayı var olmasa bile gelicektir için rahat olsun iyice yaygınlaşıyo ve bu beni dahada mutlu ediyo 3k garanti sistemi gelse başka bir şey istemem yani eve gelip yenisi getirip eski 3k lıyı alma filan amerikan ve avrupa sistemi böyle new yorktayken olmuştu bu değiştirmişlerdi hemen.tadından yenmez 3k garanti sistemi türkiyede olsa.

• Çok güzel bir haber sabırsızlıkla bekliyorum geow3 ü
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.