Şimdi Ara

OFFICIAL GEARS OF WAR 3 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
4
Favori
121.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrStark

Gears of War 3 Accidentally Confirmed !!!!

Gears of War 3 appears to have been revealed a little earlier than Microsoft and Epic intended. The announcement you see in the picture above appeared on the Xbox Live Spotlight this morning sans an official announcement.

The announcement mostly serves as official acknowledgment for what we already know; namely that Gears of War 3 exists and that it's launching April 2011. This announcement was more than likely set to go live following Cliff Bleszinski's appearance on Jimmy Fallon, but the timing was never reset after he was bumped by Justin Bieber.

Rumored details emerged yesterday, suggesting that the series will ditch its brown and grey palette for the bright colors of summer. Underwater levels and additional tweaks to the signature cover system are also expected.

Bleszinski is set to appear on Jimmy Fallon's show this Monday, so we'll likely get our first real look at Gears of War 3 then. Until then, consider this one confirmed.

Tek yorumum.

EPIC.

.

"Accidentally Confirmed"

Gülmekten yerledeyim şu an

Cliffi döt ettiler resmen!! Hey Allahım ya

Solid

Agam bu nasıl gif,çocuğa bak

Faruk

Oh Hacım sen ak oyuna ben de boş-dvd ısmarlamakla uğraşayım daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 9 Nisan 2010; 15:21:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

İmza isteyenler:

[center][image]https://store.donanimhaber.com/8a/1d/4a/8a1d4a7d7286ee7c66d4933eed7cc648.png[/image][/center][i][center][size=1][color=darkred]Welcome back!

İmza hoş olmuş,hemen ekleyeceğim,bende kendi çapımda yapmıştım ama seninki daha güzel.Şöyle anlamlı bir de yazı koydum mu tamamdır,hoşgeldin demek yetmez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 9 Nisan 2010; 15:28:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin
    İlk videou izlerken gene elim ayağım birbirine dolanacak,şimdiden ellerim terliyor,sanki sevgilimle buluşacağım

Sabah uyandım, internete girdim ve bu haberi gördüm... Yeminle bak surat ifadem buraya doğru kaymaya başladı heyecandan ;

/>

zuaaa şopara bak.

• harbiden böyle psikopat çocuklar var bir diğeri için.

OFFICIAL GEARS OF WAR 3

gerçi gears of war oynarken bizimde halimiz böyle öfke dolu oluyor onuda düşünmek lazım.
  • sonunda duyuruldu
  • http://www.incgamers.com/News/21882/gears-of-war-3-rumoured-gameplay-details

Öncekilerden farklı olarak bu bilgiler verilmiş burda: Yeraltında hareket eden ve kullanacağımız bombalar yardımıyla düşman siperlerinide uçurabilecekmişiz. Ayrıca oyun yaz zamanında geçecek ve sualtıda dahil yeni mekanlar görebileceğiz.

Mech suitide katarsak ve daha ortaya çıkmamış ayrıtılar olacağınıda düşünürsek oyun ilk 2 oyuna göre daha taktiksel ve kapsamlı olcak, tek umudum bu verilen detayların fake olmaması.

Then there's the mech suit, which the COGs can reportedly use "both for protection and to wreak havoc" to quote Edge. Both this and the cover-wrecking abilities will feature in single-player and multiplayer, it seems.

Buda mech suitimiz, hem defans hemde kaos ortamı yaratmak için yıkıcı güce sahip olacak, ve hem single hemde multiplayer modlarında kullanabileceğiz bunu. Umarım multiden kasıtları sadaece co-op değildir, o zaman zaten mükemmel olan gears multisinin üstüne lost planetin multisinin en beğendiğim tarafı olan mech suit eklenirse ve diğer yeni eklentilerle oyun efsane olur benim için.

• 12sinde video bile gelebilir arkadaşlar, kısa bir TEASER olacaktır tabii ki.. Hazırlıklı olun, söylentiler çoğalmaya başladı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 9 Nisan 2010; 15:45:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailsofcharon

http://www.incgamers.com/News/21882/gears-of-war-3-rumoured-gameplay-details

Öncekilerden farklı olarak bu bilgiler verilmiş burda: Yeraltında hareket eden ve kullanacağımız bombalar yardımıyla düşman siperlerinide uçurabilecekmişiz. Ayrıca oyun yaz zamanında geçecek ve sualtıda dahil yeni mekanlar görebileceğiz.

Mech suitide katarsak ve daha ortaya çıkmamış ayrıtılar olacağınıda düşünürsek oyun ilk 2 oyuna göre daha taktiksel ve kapsamlı olcak, tek umudum bu verilen detayların fake olmaması.

Then there's the mech suit, which the COGs can reportedly use "both for protection and to wreak havoc" to quote Edge. Both this and the cover-wrecking abilities will feature in single-player and multiplayer, it seems.

Buda mech suitimiz, hem defans hemde kaos ortamı yaratmak için yıkıcı güce sahip olacak, ve hem single hemde multiplayer modlarında kullanabileceğiz bunu. Umarım multiden kasıtları sadaece co-op değildir, o zaman zaten mükemmel olan gears multisinin üstüne lost planetin multisinin en beğendiğim tarafı olan mech suit eklenirse ve diğer yeni eklentilerle oyun efsane olur benim için.

harika olur.

acaba bu sefer konu nasıl olucak ? bu konuda tahminler varmı arkadaşlar.

• ANNEEE !!! Yine mi Bamya ??? ....

Geow serisi - Forza serisi - Fable serisi EYVALLAHIMIZ var bunlara fakat gonul yeni ip ler gormek istiyor bir konsol dusunun 2005 ten 2009 a kadar butun ucuncu parti oyunları en iyi sekilde sisteminde barındırsın bunun yanında çok kısır bir ex oyun arşivi olsun işte buna suratımı ekşitirim artık öyle bir Hal aldı ki sanki 2 nesil sonraki Microsoft oyun konsolunda bile şu bir avuç oyunun devamı gelecek Halo 4 - geow 4 - fable 4 kralın oğlu bilmemney -- bunlar hepsi birer klasik oyunlar hit in üstünde fakat yenilik nerde kardeşim ?? elinde oyun dünyasının en muazzam controller ı var süper bir online yapın var 3-5 oyunu yenileyip yenileyip önümüze koyma yaa

ANNEEE !!! Yine mi Bamya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 9 Nisan 2010; 15:49:19 >

• Hani 3. oyun ps3içinde çıkacaktı ve ms sadece ilk 2 oyun için firma ile anlaşmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye

Aga bende hala inanamıyorum.. Sırf LIVE'dan bakmak için Orjinal Xbox alacağım böyle giderse...

Hadi hayırlı olsun cümleten

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Hani 3. oyun ps3içinde çıkacaktı ve ms sadece ilk 2 oyun için firma ile anlaşmıştı.

O lafların hepsi Fail olaylar.. Akıl var, mantık var, 1. ve 2. oyunu PS3'e çıkmayan bir oyunun, 3. oyununu niye PS3 için çıkartsınlar ? Yanii bu God of War III'ün Xbox360 için çıkacağını söylemek gibi bir şey anlayacağın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 9 Nisan 2010; 15:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Hani 3. oyun ps3içinde çıkacaktı ve ms sadece ilk 2 oyun için firma ile anlaşmıştı.

abi gears of war ı microsoft yarattı yalnız epic e çok sağlam bir ücret ödedi sıfırdan yarattı hayatta sony e kaptırıcağını zannetmiyorum.bizim başbakanın elini sıkan çin başbakanının inatçılığı var 4-5 kere el sıkar yok hocam olmaz ya kusura bakma bırakmam bak şirketi veririm oyunu vermem bak inat etme diye sony yi yıldırır bu konuda gears of war baya zor yani splinter cell in çıkması olabilir ama gears of war cık yani..microsoft eğer bildiğimiz inatçı hafif sıyrık ve çakal microsoft ise ölsede vermez günahını.
  • Keşke birden E3'te duyursalardı tam bir şov olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Keşke birden E3'te duyursalardı tam bir şov olurdu

ahaha lancerlı elemanlar geliyor gears içinde.silahlarını omuzlarına alıp hazır bir şekilde dururlar.

ışıklar kararıyor arkadaki dev ekranda yeşil bir ışık ve xbox 360 yazıyor ardından siyah bir ekrandan sonra dev bir patlamayla büyük bir savaş alanına giriş çatışmalar bir süre sonra silah sesleri azalır çünkü COG lar karşılarındaki locust birliğini indirmiştir kamera bir kaç cog askerinin yanından geçtikten sonra siyah bir dumanın önünde durur ve o siyah dumanın içinde gözüken 4 tane dev yansıma gözükür duman hafifçe dağılır delta squad görülür..cole yerde yatan yaşayan son locust a son darbeyi indirir ve kamera marcus a yakınlaşır.marcus diğer delta squad elemanları çevreye bakarken ileriye doğru bakar ve bir gölgenin geldiğini görür bu gölgeler delta squad ve geri kalan COG birliklerine saldırmaya gelen yeni bir tür locusttur.kamera o locustları gösterip tekrar delta yı çeker.

ve marcus onlara saldırmak üzere olan locust birliğine sert bir bakış atıp tek bir şey söyler..

Delta..Move Out !!

ve ekran beyaz a dönüp only on xbox 360 yazısı çıkar..

salonda oturan seyirciler alkış manyağı yapar oyunu tanıtan epic games yetkilisi thank you diyip sahneden iner.

böyle bir biçimde duyurulsa çok kusursuz olurdu tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Isaac We Trust -- 9 Nisan 2010; 16:11:51 >

• Convication da düşmüş 3 hazirandı doğum günüm artık değiştiriyorum 9 Nisan 2010 yılında doğdum ben xD
  • şu fani dünyada 3 yıl içersinde efsane olan tek oyun bu olsa gerek :) yapmayın gençler 3 yılda bir oyun efsane olamaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizpost

şu fani dünyada 3 yıl içersinde efsane olan tek oyun bu olsa gerek :) yapmayın gençler 3 yılda bir oyun efsane olamaz :)

e ama oldu en iyi tps action bu oyun sonrada uncharted.tpsleri tekrar coşturan oyundur kült bir seridir konusuyla karakterleriyle.baya orjinaldir yani esinlenme yok neredeyse.bu yüzden efsane diyoruz hocam zaten.
  • co up ne oluyor yukarda yazmış bazı arkadaşlar ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

İmza isteyenler:

[center][image]https://store.donanimhaber.com/8a/1d/4a/8a1d4a7d7286ee7c66d4933eed7cc648.png[/image][/center][i][center][size=1][color=darkred]Welcome back!

Çok teşekkürler dostum,eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.