Şimdi Ara

ÖDÜLLÜ PS4 FİFA 15 ULTIMATE TEAM TURNUVASI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
4.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

turnuva da bile dogru durust oynamiyorsunuz yav kosuyorum adam formamdan cekiyor 1. macta bpl ile cikti yenemedi sonra ispanya takimi ile oynadi neymarli felan ona bisi demedik adam gelmis kosarken formadan asiliyor adil olun biraz

Istedigim kadroyla cikarim, herhangi bir kural yok. Zatwn her zaman bir o kadroyla bir o kadroyla oynarim. Turnuva diye ikili mucadeleye girmeyip yanimdan gecmenize izin mi vereceğim? Mac boyunca kaleme 2 kez gelip 2 gol attiktan sonra yenemedi kadro değiştirdi falan cidden garip. Defanstan aldiginiz her topu forvete sisiren oyun tarzinizla cok mu zevk verdiginizi sanıyorsunuz karsi tarafa? Yenilmeyi hazmedemiyorsaniz katilmayin turnuvalara.

ben yenilsemde rakibimin formasindan cekmem senin gibi sanki 5-0 yenmiste konusuyor oyle yapmasaydin ben yine devam etcektim daha 37. dk diyorsun formadan felan asilma olmaz turnuvada normal maclarinda yapiyorsan yap ama surda forumda turnuva duzenlenmis kayiliyoz zevk alalim diye ama siz oyundan zevk almak varken oyunun icine ediyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

turnuva da bile dogru durust oynamiyorsunuz yav kosuyorum adam formamdan cekiyor 1. macta bpl ile cikti yenemedi sonra ispanya takimi ile oynadi neymarli felan ona bisi demedik adam gelmis kosarken formadan asiliyor adil olun biraz

Istedigim kadroyla cikarim, herhangi bir kural yok. Zatwn her zaman bir o kadroyla bir o kadroyla oynarim. Turnuva diye ikili mucadeleye girmeyip yanimdan gecmenize izin mi vereceğim? Mac boyunca kaleme 2 kez gelip 2 gol attiktan sonra yenemedi kadro değiştirdi falan cidden garip. Defanstan aldiginiz her topu forvete sisiren oyun tarzinizla cok mu zevk verdiginizi sanıyorsunuz karsi tarafa? Yenilmeyi hazmedemiyorsaniz katilmayin turnuvalara.

ben yenilsemde rakibimin formasindan cekmem senin gibi sanki 5-0 yenmiste konusuyor oyle yapmasaydin ben yine devam etcektim daha 37. dk diyorsun formadan felan asilma olmaz turnuvada normal maclarinda yapiyorsan yap ama surda forumda turnuva duzenlenmis kayiliyoz zevk alalim diye ama siz oyundan zevk almak varken oyunun icine ediyorsunuz

Ya Allah askina hile mi yapıyorum etik disi bir sey mi yapıyorum? Turnuvada tackle da yapmayalim o zaman mantiga bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    sanki herkes vermişte brben kalmışım bide artist artist yazıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

Boyle ucretli bir turnuvada coinsi yatirmadan kuraya bile almamasi gerekirdi sizi aslinda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

kardes benım puan 4 olması lazım sanırım 1 beraberlık bır defada yendım

Ghost_face 1-1 Bamya Avcisi
    Bamya Avcisi 5-2 Ghost_face

skorları böyle yazmış rakibiniz.?

Yanlislik var arkadas 5 atti ben 2 yiyen tarafim kusura bakmayin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Boyle ucretli bir turnuvada coinsi yatirmadan kuraya bile almamasi gerekirdi sizi aslinda.

Hala bide savunmaz mı :) Benden 3 istediniz verdim yarın dediniz eyvallah dedim 3 gün daha istiyorsunuz suç bendeki güvendim yani :)
  • şuanda bile herkesten almamıştır ben durust borcuna sagdık birisi oldugum için deşifre oldum sadece
  • bayraktar arkadşımızla rovanşıda yaptık bayraktar42 1-2 r560 grup maçları bittimi?
  • bamya avcisi ile maclarimizi tamamladik.
    ilk mac 4-0 yendim
    ikinci mac 3-2 yendim..

gayet centilmence gecti maclar : )
  • GHoST_FaCe kullanıcısına yanıt
    Herkes verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Herkes verdi

Maclar bitti mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 8 Ekim 2014; 23:01:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

quote:

quote:

kardes benım puan 4 olması lazım sanırım 1 beraberlık bır defada yendım

Ghost_face 1-1 Bamya Avcisi
    Bamya Avcisi 5-2 Ghost_face

skorları böyle yazmış rakibiniz.?

Yanlislik var arkadas 5 atti ben 2 yiyen tarafim kusura bakmayin.

Bizde yapalım hocam maçları

• B Grubu kaldı dostum

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    iyi kardeş hayırlı turnuvalar husra bakmayın tsl bozup bpl kurdugum ıcın sıkıntılı donemdeydım hesaplayamadım bpl pıyasası cok pahalı
  • bamya avcisi ile afro maclarinizi bugun tamamlasaniz nasil olur ?

bu arada 2. tur da grup usulu degil mi ? ilk 3 e girenler hediyeleri aliyor.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hayır 2. Tur direk eleme sistemi yarı Final Final şeklinde

• quote:

Hayır 2. Tur direk eleme sistemi yarı Final Final şeklinde

tamam ama 16 kisilik turnuva olmadi.
    grup seklinde olsa daha mantikli olur hem herkes birbirini tartmis gercek siralama cikmis olur.senin dedigin sekil cok oyunculu turnuvalarda gecerli ust tura cok oyuncu cikacagindan uzar gider maclar.
    ilk sayfada hic final yari final vs yazmiyor ?kesinlikle grup usulu olmali.kendi adima konusuyim bu durumda turnuvaya devam etmekte mantiksiz olur bence.ben misal hic a grubundakilerle oynamadan turnuvayi bitiricem cok mantiksiz.

----------------------------------------

Turnuva Kuralları

1- Turnuvaya katılım ücreti 15800 Coinstir.( Ea %5 Task kestiği için 15 tamamlanacak yani )

2- Herkes istediği takım ile katılabilir herhangi bir takım kuralı yoktur.

3- Sportmenliğe aykırı hareketler , oyunculara kart basma vs. yasaktır.

4- Maçlar fikstür açıldıktan 48 saat sonra oynanmalıdır.

5- Turnuva süresi 1 haftadır.

6- Galip taraf konuya bildirmek zorundadır.

7- 4 ayrı grup, 4 er kişiden oluşacak olup, toplamda 16 kişi yer alacaktır.Gruplarda ilk 2 e giren takım bir üst tura katılmaya hak kazanır

8- Bağlantının kesilmesi durumunda kaldığı dakikadan devam edilip ona göre maç tamamlanır. Örneğin Dakika 80 son 10 dk oynanıp sonuç belirtilir.

9- Katılacak üyeler, isim yaş ve psn adreslerini sayfaya yazacaklar.

10- Maçlar rövanşlı olacak ve her gruptan 2 takım, bir üst lige yerleştirilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 8 Ekim 2014; 23:27:41 >

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam mantıklı dediğiniz diğer arkadaşlar da okey derse öyle yapalım

• quote:

evet kesinlikle oyle olmali .
    cok oyuncu olmadigindan ve gordugum kadari ile diger arkadaslar aktif oldugundan en fazla 2 gun surer 2. tur.
    finaller vs olursa cogu oyuncu birbiri ile oynamadan turnuva biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

evet kesinlikle oyle olmali .
    cok oyuncu olmadigindan ve gordugum kadari ile diger arkadaslar aktif oldugundan en fazla 2 gun surer 2. tur.
    finaller vs olursa cogu oyuncu birbiri ile oynamadan turnuva biter.

Mantıklı hocam 4 kişilik grup maçı yaparız

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.