Şimdi Ara

ÖDÜLLÜ PS4 FİFA 15 ULTIMATE TEAM TURNUVASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
4.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

kardes benım puan 4 olması lazım sanırım 1 beraberlık bır defada yendım

Ghost_face 1-1 Bamya Avcisi
    Bamya Avcisi 5-2 Ghost_face

skorları böyle yazmış rakibiniz.?

Aynen böyle yazılmış
  • Afr0oo kullanıcısına yanıt
    tam tersı olacak kardesım dalgınlıgına gelmıs olabılır ekran goruntusu alabılırım
  • GHoST_FaCe kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam
     ÖDÜLLÜ  PS4 FİFA 15 ULTIMATE TEAM TURNUVASI
  • alın bakın burada yazıyor
    eyw kardes ss attım bende
  • GHoST_FaCe parasını vermediği için turnuvadan çıkarıldı bana 3 gün süre ver demişti şimdide çıkar beni diyor biraz önce de 3 gün süre daha istedi onunla yapan arkadaşlar hükmen 3-0 kazanmış sayılacak :)
  • B grubu güncel puan tablosu
  • Arkadaşlar bugün A grubu maçları size zahmet bitsin akşam kuraları çekelim turnuva biraz uzadı.
  • arkadaslar a grubunda olan arkadaslar bugun oynuyalim musait oldugunuz yazin bana girerim
  • Ankyer6 2 2 bayraktar
    Bayraktan 0 - 1 ankyer6

Ikinci mac arkadas 37. dakikada oyundan cikti. Artik hükmen mi olur 1-0 mi yazarsin senin kararin.

Ben maclarimi tamamladim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turnuva da bile dogru durust oynamiyorsunuz yav kosuyorum adam formamdan cekiyor 1. macta bpl ile cikti yenemedi sonra ispanya takimi ile oynadi neymarli felan ona bisi demedik adam gelmis kosarken formadan asiliyor adil olun biraz
  • Nasıl yapalım hocam ? Kalan dakikadan devam edin güzelce tamamlayalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

turnuva da bile dogru durust oynamiyorsunuz yav kosuyorum adam formamdan cekiyor 1. macta bpl ile cikti yenemedi sonra ispanya takimi ile oynadi neymarli felan ona bisi demedik adam gelmis kosarken formadan asiliyor adil olun biraz

Maçları yapalım mı hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Nasıl yapalım hocam ? Kalan dakikadan devam edin güzelce tamamlayalım ?

yaz aga puanlari arkadasa sorun degil ne oynaycam hayir formadan cekme neyin nesi surda adam gibi turnuva yapalim diyoz tadini kaciriyorlar
  • ismail42770 ekleyin aga oynuyalim ortada kalmasin maclar tamamlansin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Nasıl yapalım hocam ? Kalan dakikadan devam edin güzelce tamamlayalım ?

yaz aga puanlari arkadasa sorun degil ne oynaycam hayir formadan cekme neyin nesi surda adam gibi turnuva yapalim diyoz tadini kaciriyorlar

Olmaz hocam öyle tadında yapalım birbirimizi kırmayalım kaldığı yerden düzgünce olacaksa yapın yoksa puanları yazmak zorunda kalacağım kusura bakmayın
    yok bosver ya tekrar oynamaya gerek yok yazabilirsiniz puanlari
  • quote:

turnuva da bile dogru durust oynamiyorsunuz yav kosuyorum adam formamdan cekiyor 1. macta bpl ile cikti yenemedi sonra ispanya takimi ile oynadi neymarli felan ona bisi demedik adam gelmis kosarken formadan asiliyor adil olun biraz

Istedigim kadroyla cikarim, herhangi bir kural yok. Zatwn her zaman bir o kadroyla bir o kadroyla oynarim. Turnuva diye ikili mucadeleye girmeyip yanimdan gecmenize izin mi vereceğim? Mac boyunca kaleme 2 kez gelip 2 gol attiktan sonra yenemedi kadro değiştirdi falan cidden garip. Defanstan aldiginiz her topu forvete sisiren oyun tarzinizla cok mu zevk verdiginizi sanıyorsunuz karsi tarafa? Yenilmeyi hazmedemiyorsaniz katilmayin turnuvalara.

• Adamlar oyuna forma cekmeyi neden koymuş veya turnuvada kullanmak suc mu? Burada turnuva yapiyoruz iki pas yapmaktan aciz bir sekilde her topu l1 ucgenle sturridge remy'ye atinca mi adam gibi turnuva oluyor. Geçiniz.

• Dexter 2 bayraktar 1
    Bayraktar 1 dexter 1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.