Şimdi Ara

odin ile stock rom atmayı bilen arkadaşlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazım note5 samsung logosunda takılıyor tam olarak donmuyor samsung yazısı gidip geliyor. Bende verileri kaybetmek istemiyorum ve aynı sürümü (en güncel sürüm değil 7-8 önceki güncelleme) sammobileden indirdim odin ile kurmak istiyorum fakat aklıma takılan bi kaç şey var. Bunlardan ilki verilerim düşündüğüm gibi kalır mı? İkincisi garantim gider mi? Üçüncüsü aynı romu üzerine bir daha yüklediğim için bi sıkıntı yaşar mıyım? Dördüncüsü imei yedeği falan almam lazım mı? Son olarak sorunum çözülür mü? Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henlekulpu -- 26 Mayıs 2017; 20:40:30 >

• 1.cevap: sammobile'den istediğin romu indir. ama 4 parçalı rom olması gerekiyor. verilerinin gitmemesi için zip dosyasının içinde 'csc' ve 'home csc' adında iki dosya var. bunlardan 'home csc' olanı seçeceksin, o zaman verilerin kaybolmaz.

2.cevap: odin'le rom kurmanın garantiyle hiçbir alakası yok merak etme. garantin bozulmuyor kesinlikle.

3.cevap: aynı rom'u kursan dahi sıkıntı çekmezsin.

4.cevap: imei kaybı yaşamazsın merak etme.

5.cevap: rom kurmak çoğu zaman sorunları çözüyor.
  • merhaba ayrı bir konu açmak istemedim buraya sorayım home csc seçtikten sonra romu yükleyinde uygulamalar da siliniyor mu yoksa uygulama ve veriler ikisi de kalıyor mu tşk

• cinemaker kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla home csc ile kurulumda kullanıcı ile ilgili hiçbir noktada bir değişiklik olmuyor, uygulamalar dahil.

Ancak yine de başka bir arkadaştan da teyit alın.

• tamam bizzat denedim home csc seçtikten sonra uygulamalar ve dosyalar hiç bir şekilde silinmiyor teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.