Şimdi Ara

Ödf1 Mikail hoca vs Bıyıklı matematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkladaşlar elimde geçen sene aldığım ödf1 var çok az bakmışım. Yakında Bıyıklı matematik yeni bir kampa başlayacakmış sizce ödf1den mi bşlayayım edeyim yoksa bıyıklı matematiğin kitabını mı alayım? Ödf1 ile devam edersem 350 tl daha verip ödf2yi almam gerekecek çok para bence. Mikail hocadan gidersem çok daha iyi anlayabileceğimi düşünüyorum ama çok pahalı. Selim hocada iyidir bence ne yapayım sizce? Ödf1+ödf2 mi yoksa Bıyıklı mat mı?

• Ödf1+ödf 2

Süre var önemli olan hemen kamp cart curt yapıp bitirmen değil nasıl bitirdiğin,ödf1 bitmek üzere benim ödf2 de aldım çok iyi sorular var.Bıyıklının yeni kitba baktım da ödf'ye göre çok altta kalıyor normal olarak çünkü ücretsiz eğitim.Yüzeysel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D49F2C43 -- 26 Haziran 2022; 18:24:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıyıklı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D3CD4FEE -- 26 Haziran 2022; 18:25:1 >
  • behzat mikail esş hepsi psikolojik olarak insanlara iyi geliyor , şuan bıyıklı paralı olsa mikail youtubedan ücretsiz anlatsa bıyıklı almak isteyecektin mesela , bıyıklı daha iyi gibi gelecekti.

özet: iş sende bitiyor bıyıklı bıyıksız sakallı farketmez bir hocadan başla çalış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05D0CDBDD -- 26 Haziran 2022; 18:28:29 >
  • Bıyıklı 99 tl ödf 350 tl vereceğim tyt için değmez bence ödf ama aytyi ödfden halletmeyi düşünüyorum.

• Tytden 24 işaretlemiş diyorlar hocam

• madaoalreadybloomed M kullanıcısına yanıt

Çok mantıklı olur

• Eyüp B

• ödf1 aldıktan sonra ödf2yi almak zorunda değilsin. problemlere başka yerden çalışabilirsin veya kendin fasikülle ilerlersin

• Rm bıyıklı yeter baba tyt mat cok kasma

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.