Şimdi Ara

1 AYDA TYT KİMYA VE TYT BİYOLOJİ BİTER Mİ ? ( YARDIM!!!!) ( MEZUN )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
4
Favori
7.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

1 AYDA TYT KİMYA VE TYT BİYOLOJİ BİTER Mİ ? ( YARDIM!!!!) ( MEZUN )

(En Son Oy Tarihi: 17.4.2023)
Giriş
  • GÖRENLER FİKRİNİ BELİRTİRSE SEVİNİRİM. DAHA ONCE KONUYU ACTIM KİMSE MESAJ YAZMADI GÖRÜP ÇIKTILAR.

ÇOK ZOR DURUMDAYIM LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ ?? MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.. İŞTE ÇALIŞIYORDUM SINAVA ÇALIŞMAK İÇİN İŞİMİ BIRAKTIM.

AŞŞAĞIDA KI LİSTEYİ 1 AYDA BİTİRMEK İSTİYORUM GERİ KALAN 120 GÜNÜ AYT İÇİN HARCAYACAĞIM.

BENDE BİLİYORUM 1 AYDA BUNLARI BİTİRSEMDE TYT DE ARŞA ÇIKMAYACAĞIMI AMACIM ZATEN TYT DEN 80-100 NET YAPMAK DEĞİL 50-60 NET YAPMAK ( ŞU AN 30 NET YAPIYORUM , FENİM SIFIR ) TYT DE Kİ KONULARI BİLİP BİRAZDA SORU ÇÖZÜP ( TYT FEN 10 NET , TYT MAT 15 NET ) VS. GİBİ NETLER ÇIKARMAK İSTİYORUM.

AŞŞAĞIDA ÇIKARTTIĞIM DERSLERİ YAZDIGIM HOCALARLA BİTİRMEK İSTİYORUM. SİZ YETİŞMEZ DESENİZDE ÇALIŞACAĞIM.
    BU DERSLER HAKKINDA FİKRİM OLMADIGI İÇİN SADECE BİLGİ ALMAK İSTEDİM O KADAR. SİZ YETİSMEZ DESENİZDE ÇALIŞACAĞIM.

SONUCTA HEDEFİM 10 K 50 K 80 K DEĞİL (130-250 K SAYISAL YAPMAM BANA YETERLİ )

HEDEF : (MTOK) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

TYT Kimya ( Kimya Özel )

TYT Biyoloji ( Selin Hoca )

TYT Geometri ( Üçgenler - Metin Hoca )

DİL BİLGİSİ ( Rüstü Hoca )

TYT Matematik ( SADECE AYT TEMELİ İÇİN HAZIRLANIYORUM )

NOT : ( Problemleri AYT ile birlikte götüreceğim. )

----------------

- Çarpanlara Ayırma

- Köklü Sayılar

- Üslü Sayılar

- Esitsizlikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Champion of Capua -- 23 Ocak 2020; 20:29:2 >

• her gün sadece o dersi çalışırsan daha kısa sürede bile biter.tamamen sana bağlı.kendine güven

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UP++
  • Biter hocam. Ama bunun için sabah erken saatlerde kalkıp kütüphaneye gitmen ve 7-8 saat çalışman gerekiyor. Tabii ki 7-8 saat üst üste çalışmayacaksın ama molaları fazla tutmadan o sürelere yaklaşmalısın.

• aras tuğcu hocamızın 40 günde tyt biyoloji bitirme programı vardı bak istersen
  • mencil kullanıcısına yanıt
    Hocam bulamadım
  • The Champion of Capua kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın anca şimdi yazabildim. seninbiyolojin.net adresinde olması lazımdı
  • Biter kardeşim. Meslek lisesi mezunu olman sadece temelinin zayıf olmasına sebep olmuştur. Ama kafan zehir gibi ben yüzde yüz inanıyorum. Bir program dahilinde her şeyi halledebilirsin. Bak şişirmiyorum lafları YAPABİLİRSİN.
    Bu arada bekir avşar hocamızın kanalından Orhan kırcı'yı bir dinle bak çok beğeneceksiniz videoyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt kimya 10 max 10 günlük iş.Biyoloji için bir şey diyemem.

• Fenin sıfır olsun sıkıntı yok kimya max 10 12 gün biyolojim benimde iyi değil ona bir şey diyemem
  • Verebileceğim öneri şu; istikrarlı ol her gün ama her gün çalış her şeyi yaparsın

• sayidjarrah16 kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl 10 12 günlük? bunun video izlemesi var soru çözümü var.

• up up
  • MadEngineer M kullanıcısına yanıt
    kimya nasıl 12 günde bitiyor?

• Al palme kimyayı eline zaten baba konular belli 3 ünite var periyodik sistem atom madde özelikleri bunları güzelce bitir sonra diğer konuları oku çöz geç kimya kolayca biter biyo da canlıların sınıflandırması hariç zor bir şey yok

• Max gunde 4 saat ayirsan 3 haftada biter

• quote:

Orijinalden alıntı: air raid siren

kimya nasıl 12 günde bitiyor?
    Ben meslek mezunuyum temelim olmadan o sürede bitirdim tyt de fuldü.Bizimkimyamiz sitesinden çalıştım hocamız 16 gün demişti ama ben biraz daha üstüne düşüp erken bitirdim 2 de kaynak çözmüştüm.Akıcı bir ders zaten anlaşılmayan şey yok pek fazla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.