Şimdi Ara

TYT TÜRKÇE KANAL KAYNAK ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu anlatımı için sadece Rüştü Hoca yeterli olur mu ?

Hiç Türkçe çalışmadım. Ya video izleyeceğim ya da Çap muhteşem 3'lüden okuyup geçeceğim. Üstüne hangi kitaptan çözmeliyim?

• Yapay Zekanın Yanıtı

TYT Türkçe Kanal Kaynak Önerisi

TYT Türkçe sınavına hazırlık sürecinde ek kaynaklardan yararlanmak, başarı şansınızı artırabilir. İşte size yardımcı olacak bazı TYT Türkçe kanal önerileri:

• Salih Hoca'nın Türkçe Kanalı: Bu kanal, Türkçe dersinin tüm konularını kapsayan anlaşılır ve detaylı video dersler sunmaktadır.
    • TürkçeMEB: MEB tarafından oluşturulan bu kanal, TYT Türkçe müfredatına uygun ders notları, deneme sınavları ve çözümlü sorular içermektedir.
    • TurkceAgora: Bu kanal, TYT Türkçe'nin bilgi ve beceri temelli konularını konu konu ele alan kısa ve öz videolar sunmaktadır.
    • Cem Karaca Türkçe Kanalı: Bu kanal, TYT Türkçe'deki paragraflı metinler, paragrafın ana fikrini bulma, paragrafın türünü belirleme gibi konularda yardımcı olabilecek videolar içermektedir.
    • TurkceTube: Bu kanal, TYT Türkçe'de yer alan ses bilgisi, sözcük bilgisi, cümle bilgisi ve anlatım bozukluğu konularına yönelik dersler sunmaktadır.

Bu kanalları takip ederek, TYT Türkçe sınavında sorulabilecek sorulara daha iyi hazırlanabilir, eksiklerinizi tespit edebilir ve bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • konu anlatımı için karekök mps türkçe (soruları çözmesen de olur). konuyu okuyunca çözüp pekiştirmek için bilgi sarmal türkçe. sonrasında bol bol türkçe denemesi. rutin haline getirebilirsin deneme işini. süre de tut. türkçede deneme çözerek net arttırılır ve hızlanılır.

(hiç video izlemedim. çap hakkında fikrim yok. kendi uyguladığım yöntemi anlattım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zafer öğretmen izleyebilirsin, pek bilindik değil ama kaliteli hoca/kanal.

Kitap olarak 345 fena değildi ama fiyat olarak pahalı olabilir 2 sene önce çözdüm ben :D

• Önder Hoca izle, fullersin.

• Bilgi sarmal dil bilgis

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de Limit var da zor olabilir diye başka bir kitap daha çözmeyi düşünüyordum, o kadar vakit kalacak mı o da ayrı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cortana12 kullanıcısına yanıt

Hocam çok kaynağa gerek yok bence elinde limit varsa onu da çözebilirsin. Paragrafı biraz kanser ediciydi sanırım :D ama çöz geç, dil bilgisi kısmı fena değildi.

• Anladım hocam teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.