Şimdi Ara

Odessa'da okumak isteyenler buyursun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ukrayna Doğu Avrupa'nın en önemli üniversitelerine ev sahipliği yapıyor.

Ukraynada alınan üniversite diplomaları hem Avrupa Birliğinde hem de Türkiye'de tanınıyor! Diplomanıza YÖK denkiği alabilirsiniz.

Bu kadar kaliteli bir akademik potansiyeli çok ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle dünyaya açan Ukraynada eğitim almak gerçekten de çok cazip. Ukraynada hem eğitim, hem konaklama, hem de sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabileceklerdeki seviyede olup, hatta birçok bölgemize kıyasla, Türkiye'den bile ekonomiktir. Ukrayna'da üniversitelerin büyük bölümünde okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalama 2000 - 3000 USD arasındadır.

Avrupa ülkelerinde üniversiteler arası tanınma, işbirliği ve öğrenci değişimini mümkün kılan Bologna anlaşmasını imzalayan ülkelerden biri olan Ukrayna'da alacağınız diplomalar tüm Avrupa'da geçerli. Bologna anlaşmasını Türkiye de imzaladığı için diplomanız Türkiye'de de geçerli olacaktır. Türkiye ve Ukrayna arasında gelişen ikili ilişkiler sonucunda YÖK Ukrayna üniversitelerini tanımakta ve diplomalarına denklik vermektedir.

Odessa'da hazırlık eğitimi alın, ister hazırlık eğitimi aldığınız üniversitede ister başka üniversitede devam edin!
    Ukrayna’da eğitim almak için 10 süper neden!

1 -Ukrayna Doğru Avrupa’nın en önemli ve dünyaca ünlü üniversitelerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.

2 -Ukrayna üniversiteleri çok güçlü akademik kadrolara sahiptir. Öğrenci başına düşen profesör sayısı özellikle ülkemizle kıyaslanamayacak kadar yüksektir.

3 -Ukrayna üniversiteleri Avrupa Birliği ve YÖK tarafından tanınır. Diplomanıza denklik alabilirsiniz.

4 -Ukrayna üniversitelerinde eğitim devlet tarafından desteklenir. Bu nedenle öğrencilerin eğitim maliyetleri çok düşüktür. Üniversite haçları yıllık 1700 – 3000 USD kadardır.

5 -Ukrayna üniversiteleri öğrencilere çok ucuz konaklama olanakları verir. Ukrayna’da birçok üniversitede yıllık yurt ücretiniz 300 USD’yi geçmez.

6 -Ukrayna’da öğrencilere beslenme, ulaşım, sosyal harcamalar, cep harçlığı gibi giderler için aylık yaklaşım 200-300 USD yeterli olmaktadır.

7 -Lise diplomanıza ve aldığınız derslere uygun olarak dilediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz

8 -Ukrayna’da Odessa,Kiev, Harkov gibi üniversite şehirleri aynı zamanda zengin bir kültür ve sanat şehridir. Ukrayna’da eğitim öğrencilere vizyon ve kişisel gelişim kazandırır.

9 -Ekonomik ve kaliteli eğitim dünyanın birçok ülkesinden öğrencileri Ukrayna’ya çekiyor. Bu da zengin bir uluslararası öğrenci yaşamı sağlıyor.

10 -Ukrayna üniversitelerin kayıt, kabul ve vize işlemleri birçok Avrupa ülkesine göre kolaydır ve kısa sürer.

Ukrayna'da okumak isteyen sevgili öğrenciler ve mezunlar. Sizlere aşağıda belirttiğim hizmetleri sunabilirim. Şirketlere para yedirmek istemiyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz.

• Davetiye gönderme

• Belgelerin hazırlanması

• Havaalanında karşılama

• Sağlık sigortası

• Şehir turları

Merak ettikleriniz ve öğrenmek istediğiniz bilgiler için sorularınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperBey9 -- 19 Kasım 2018; 3:13:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.