Şimdi Ara

Oddworld: Abe's Oddysee New N'tasty (PS4 ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
6.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrahimtonbul

:)) hocam fena olmuş senin için . bende alacagim ama önce önümüzdeki ay plus a gelecek oyunlari bekleyecegim. Eğer idare edecekse beni biraz fiyat düşmesini beklerim. Mutlaka oynamam lazim:)

Aynen hocam sağlam ters köşe yaptılar.
    Bakalım ne gelecek plusa. Pek umutlu değilim açıkcası.
  • İkincil hakkını satmayı düşünenler varsa talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR PSN oyun kaç TL arkadaşlar?

Edit: 63 TL imiş yuh...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 24 Temmuz 2014; 9:54:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

TR PSN oyun kaç TL arkadaşlar?

Edit: 63 TL imiş yuh...

niye yuhladın ?
  • Bana göre 20$ dan fazla etmez de ondan fiyatı düşünce alacağım.

Edit 2: İleride Xbox One için de çıkacakmış PS4'e almaya gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 24 Temmuz 2014; 10:00:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe olması falan çok güzel tabi ama bu tür oyunlar nedense beni eğlendirmiyor.Yani PS1 zamanında Metal Slug'ı falan çok severek oynardım.Yine olsa yine oynarım ama bu tarz arcade oyunlar eskilerin tadını bana veremiyor nedense.
  • Acaba diğer platformlara da Türkçe altyazılı olarak gelecek mi oyun yoksa Sony'nin konsollarına özel bir durum mu var? Kimsenin haberi yok ya acaip ilginç =)

• + oyun eski havasından hiçbir şey kaybetmemiş.
    + oddysee'nin aynısı fakat mekan tasarımlarını o kadar güzel değiştirip oyuna yedirmişler ki, oddysee'yi defalarca bitirmiş olmama rağmen yepeni bir oyun oynuyorum hissi aldım
    + grafikler muazzam. abe'i bu kadar yakından bu akdar detaylı görmek çok keyifli
    + oyunun zaten çok ağır bir konuşma/metin fazlalığı yok fakat ingilizce bilmeyenler için türkçe desteği gerçekten takdir-e şayan
    + oynanabilirlik değişmiş, yenilenmiş. biraz hızlanmış. yakın zamanda exoddus'u bitirdiğim için hemen alışamadım. fakat kesinlikle negatif bir yorum değil bu. çok daha akıcı olmuş.
    + abe'in konuşmaları, diğer mudokon'ların tepkileri felaket hoşuma gitti. abe, her "follow" tuşuna bastığınızda aynı şeyi söylemeyebiliyor. yanımızdaki karakterler söylenebiliyor, sorular sorabiliyor :) oyunu acayip eğlenceli hale getirmiş bu ufak detaylar

sevmediğim bir kaç nokta oldu. oyunun geneli ile ilgili kötü bir şey yok. o kadar güzel olmuş ki sadece ufak bir kaç sevmediğim detayı yazacağım. oynarken farketmezsiniz bile belki

renk paleti biraz fazla çeşitli. yani ps1'deki oyunlar daha karanlık daha dramatik bir ortama sahipti, bunda biraz daha cıvıl cıvıl etraf. kötü mü? değil ama ps1'deki atmosferi ben daha çok sevmiştim. kişisel tercihim sadece.

kuşların yaptığı portal'ı sevemedim. neden mekanik bir şeyler eklemişler keşke sadece kuşlar kalsaymış ama önemsiz detay bu da.

abe'in hareketleri biraz hızlanmış. eski oyunları çok fazla bitirdiğimden bana ilginç gelmiş olabilir bilemedim :)

yani demem o ki kesinlikle 10 numara oyun, gözünüz kapalı alıp oynayın

@TaKo @ibrahimtonbul

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

Türkçe olması falan çok güzel tabi ama bu tür oyunlar nedense beni eğlendirmiyor.Yani PS1 zamanında Metal Slug'ı falan çok severek oynardım.Yine olsa yine oynarım ama bu tarz arcade oyunlar eskilerin tadını bana veremiyor nedense.

Ben dün en az 4 saat kadar oynadım oyunu. Normalde bu kadar fazla oyun oynamazdım ama; oddworld bağımlılık yapıyor. Bölümler ilerledikçe zorlaşıyor ama taktik geliştirip geçiyorsun sanki bulmaca çözüyormuşsun gibi. Kesinlikle tavsiye ederim size.
  • Nevarsa 90 larda var arkadaş.. Filmleri güzel, oyunları güzel, Oyunların bi ruhu var.. Bu oyunu 200MMX de oynamıştım
    Akşam gider gitmez satın alıcam oyunu..
    Oyun, 1080p 60fps mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

Türkçe olması falan çok güzel tabi ama bu tür oyunlar nedense beni eğlendirmiyor.Yani PS1 zamanında Metal Slug'ı falan çok severek oynardım.Yine olsa yine oynarım ama bu tarz arcade oyunlar eskilerin tadını bana veremiyor nedense.

Ben dün en az 4 saat kadar oynadım oyunu. Normalde bu kadar fazla oyun oynamazdım ama; oddworld bağımlılık yapıyor. Bölümler ilerledikçe zorlaşıyor ama taktik geliştirip geçiyorsun sanki bulmaca çözüyormuşsun gibi. Kesinlikle tavsiye ederim size.

Bir aksilik çıkmazsa ay 5-6 güne alıyorum konsolu.Tavsiyenizi mutlaka değerlendireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Nevarsa 90 larda var arkadaş.. Filmleri güzel, oyunları güzel, Oyunların bi ruhu var.. Bu oyunu 200MMX de oynamıştım
    Akşam gider gitmez satın alıcam oyunu..
    Oyun, 1080p 60fps mi arkadaşlar?

aynen 90 lar çok güzeldi. Benimde ilk bilgisayarım 1997 de alınmıştı hiç unutmam 200 mmx di işlemcisi :)
  • arkadaşlar tr altyazımı var yoksa tr dublaj mı??
  • Buna benzer o senelerde çıkan bitane daha oyun vardı.. Düşünüyorum ama hatırlayamıyorum.. O da efsane bi oyundu..
    Sarmaşıklar vardı.Gölgelerden falan saklanıyoduk, sarmaşıklardan tırmanıyoduk ama hatırlayamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: azzygt

arkadaşlar tr altyazımı var yoksa tr dublaj mı??

türkçe alt yazılı.
  • Oyun çıkmadan önce kimse tınlamıyordu ama şimdi oyun çıktıktan sonra " uuu ne oynardım be " diyenler doluşmuş😄

• Unzerstörbar kullanıcısına yanıt
    Yani sonuç olarak bu söyleminden ne çıkartmalıyız doluşan kitle olarak?
  • Oddworld bir sanattır oyundan öte bir tat bir keyif verir insana.

• quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Buna benzer o senelerde çıkan bitane daha oyun vardı.. Düşünüyorum ama hatırlayamıyorum.. O da efsane bi oyundu..
    Sarmaşıklar vardı.Gölgelerden falan saklanıyoduk, sarmaşıklardan tırmanıyoduk ama hatırlayamıyorum...

Heart of Darkness

• quote:

Orijinalden alıntı: cheRnogod

Beyler benim şöyle bi sorum olacak. Ben US PSN kullanıyorum. Kuzenim TR PSN ikimiz kardeşlik yapıyoruz. Onun hesabı benim makinede ana hesap, benim hesabım onunda makinede ana hesap. Şimdi ben bu oyunu kuzenimin TR PSN'in den satın alsam, kendi US PSN'imde oturum açtığımda Türkçe altyazılı olarak oynayabilirmiyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olacak yok mu beyler bilen yok mu bu mevzuyu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.