Şimdi Ara

OCZ FATAL1TY 550W PSU FAN CLUB(İnceleme-Tek Konu-Destek) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
4
Favori
19.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: _kerem

Benide ekleyebilirsiniz Çok memnunum ve çok performanslı bir ürün

Galiba ürünü bugün elime alacağım.. Konuyu zenginleştiririm.
  • Evet güzel olur zenginleştirmek
  • Ana konuyu kendi çektiğim fotoğraflarla zenginleştirdim.
    quote:

Orijinalden alıntı: _kerem

Evet güzel olur zenginleştirmek
  • Birkaç bilgi de benden gelsin. Ürün High Power Absolute 650W ile aynı ürün olup, görsellik ve sessizlik olarak bence daha başarlı bir ürün. Üzerinde yeni nesil led teknolojisi kullanılmakta. Yani ledler enejiyi psu dan almaz, fanın dönmesi sonucu oluşan enerjiyle parlar. Bu fan devri arttıkça ledlerin daha parlak yanmasına, böylelikle de fan devrini anlayabilmekte avantaj sağlar. SLI harici tüm sistemler için f/p konusunda tek tercihimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 7 Mayıs 2010; 21:00:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Birkaç bilgi de benden gelsin. Ürün High Power Absolute 650W ile aynı ürün olup, görsellik ve sessizlik olarak bence daha başarlı bir ürün. Üzerinde yeni nesil led teknolojisi kullanılmakta. Yani ledler enejiyi psu dan almaz, fanın dönmesi sonucu oluşan enerjiyle parlar. Bu fan devri arttıkça ledlerin daha parlak yanmasına, böylelikle de fan devrini anlayabilmekte avantaj sağlar. SLI harici tüm sistemler için f/p konusunda tek tercihimdir.

High Power kısmını yazdım. Ana konuda mevcut Bilgiler için teşekkürler. SLI yapılabilir. CF de yapılabilir. Anakartım uygun olmadığı için test yapamadım yoksa 2tane hd4850+x3 720be li sistem üzerinde gözüm kapalı test yapacaktım ama anakart uygun değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj gamer

quote:

Birkaç bilgi de benden gelsin. Ürün High Power Absolute 650W ile aynı ürün olup, görsellik ve sessizlik olarak bence daha başarlı bir ürün. Üzerinde yeni nesil led teknolojisi kullanılmakta. Yani ledler enejiyi psu dan almaz, fanın dönmesi sonucu oluşan enerjiyle parlar. Bu fan devri arttıkça ledlerin daha parlak yanmasına, böylelikle de fan devrini anlayabilmekte avantaj sağlar. SLI harici tüm sistemler için f/p konusunda tek tercihimdir.

High Power kısmını yazdım. Ana konuda mevcut Bilgiler için teşekkürler. SLI yapılabilir. CF de yapılabilir. Anakartım uygun olmadığı için test yapamadım yoksa 2tane hd4850+x3 720be li sistem üzerinde gözüm kapalı test yapacaktım ama anakart uygun değil.

Tabi tabi 4850 düzeyindeki kartlarla CF rahatlıkla yapılabilir. Ben 4890-5850-GTX275 civarındaki kartlar için söyledim. Hatta çok oc li bir sisteminiz yoksa bunlarla bile performans almanız mümkün.

• Ben i7 920(Stok) + CF HD5850 li bir sistemi kaldırır düşüncesindeyim. İmkanım olsa 24saat aralık denerdim. İç yapının high power 650w. olma olasılığı çok yüksek.

quote:

Tabi tabi 4850 düzeyindeki kartlarla CF rahatlıkla yapılabilir. Ben 4890-5850-GTX275 civarındaki kartlar için söyledim. Hatta çok oc li bir sisteminiz yoksa bunlarla bile performans almanız mümkün.
  • çok guzel psu yahu bende bu psudan yok ama çok çok yakın olan high power var listeye yazılabilir miyim acaba
  • arkadaşlar ürün için yeterince foto koymuş ellerine sağlık herkesin

ürünü ilk elinize aldığınız zaman ben kaliteliyim diyor zaten hiç kuşkusuz gerek görünüşü gerek malzeme kalitesi 10 numara bir ürün herkeze hiç tereddütsüz tavsiye edeceğim bir ürün

bilgisayarınıza montajı tamamladıktan sonra eğer vasat bir psudan sonra bu psu ya geçmiş iseniz farkedeceğiniz bir sessizlik bir performans farkı kesinlikle olucaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: efndy
    arkadaşlar ürün için yeterince foto koymuş ellerine sağlık herkesin

ürünü ilk elinize aldığınız zaman ben kaliteliyim diyor zaten hiç kuşkusuz gerek görünüşü gerek malzeme kalitesi 10 numara bir ürün herkeze hiç tereddütsüz tavsiye edeceğim bir ürün

bilgisayarınıza montajı tamamladıktan sonra eğer vasat bir psudan sonra bu psu ya geçmiş iseniz farkedeceğiniz bir sessizlik bir performans farkı kesinlikle olucaktır

çok teşekkürler. Evet kaliteyi fotoğraflar ile göstermeye çalıştım.

Furkan olur mu bilmem ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 8 Mayıs 2010; 9:30:18 >

• @dj gamer

evet dostum fotolar bile yetiyor aslında kalite için
  • quote:

Orijinalden alıntı: efndy
    @dj gamer

evet dostum fotolar bile yetiyor aslında kalite için

evet dün akşam çalışırken farklı fotolar almayı denedim. Eğer güzelse ekleyecegim konuya.
  • Fotograf makinen ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown
    Fotograf makinen ne ?

sony dsc-h2 fotoğraf makinem.
    Slow sync denedim dün flash'la.. Makinenin ekranında güzel gözüküyordu ama pc de nasıl olur bilmem. Pc üzerinden 4mb lik yazılım ile psu dışını seçip blur efekti verdim en üstteki fotoğraflarda. Elle tek tek seçmesi zor ama alıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 9 Mayıs 2010; 10:48:34 >
  • Bende SX 120 aldım dün , makro çekimler filan süper.Sanırım kabloları makroyla çektin sende ?
  • sadece kablolari nokia n79 çektim. 6cm ye kadar makro çekiyor. Ayarları bile var. Fotoğraf makinesi ile psu yu çektim genel olarak
  • 1Cm den Makro çekebiliyorum hocam ben canon ile.
    Benim için fazlası ile yeterli makine.
    Resimler oldukça hoşuma gitti , led fan çok güzel görünmüş reismlerde.
    Bir sorayım dedim ondan.Mod kasalar için biçilmiş kaftan Fatalty Psu lar.
  • sony foto makinem de öyle benim için 2cm makro. 3yıllık cihaz.

Telefon çok çok iyi. Adı üstünde telefon ama çok işimi görüyor.

Yazın mod için yeni kasa ve kırmızı-siyah tema işleyeceğim
  • Fermi yada yeni sistem parasını Makineye verdik ama lazımdı en azından fermiden daha lazımdı
  • Anlıyorum. Gerçekten ben de böyle bir durumda olsam fotoğraf makinesi derim.

Oyun hastası değilim. Sistem panelimdeki sistemim bana yetiyor. Yazın sadece hobi olarak mod çalışması yapacağım. Mod için kasa düşünmeye başladım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.