Şimdi Ara

Observer Türkçe Yama İsteği (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayram dolayısıyla vaktim çoktu çeviri adına.Bu yüzden yükseldi.Hamdolsun videolarina göre gittim ki teste gerek kalmayacak bittiğinde.

İyi bayramlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Bayram dolayısıyla vaktim çoktu çeviri adına.Bu yüzden yükseldi.Hamdolsun videolarina göre gittim ki teste gerek kalmayacak bittiğinde.

İyi bayramlar

Motorsport Manager oyununa da el atma şansın var mı elindekiler çeviriler bitince? Siteniz için de iyi olur malum güncel bir oyun hem bu tür oyunların seveni de çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Kardeşim %90 bitti.bırakmadım tabikide

1 eylül de %77 den 4 eylül de %90 a çıkmak büyük başarı kolay gelsin.

Yamada kat edilen mesafe ve sıçrama büyük fakat şu çeviri kalitesini de bir görmek lazım. Önemli olan ne kadar sürede çevrildiği değil ne kadar kaliteli ve anlamlı olduğu.
  • quote:

İyi bayramlar

Ferex, şu get even'nın eksik kalan çevirilerini de bir ara tamamlamaya çalış bari bu şekil oynaması tat vermiyor. Yamaları %100 hazırlamaya çalışın.
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum.Observer ve Perception bitmek üzere.Onlara odaklandıgım için pek bakamadım bu oyuna.

UPK dosyalarının gömmesini bir arkadaşa vermiştim.Gözden kaçırdığı kısımlar olmuş.

Notların yarısından çogu bizde çevrilik.Tamamlamaya çalışacagım

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Dead Island Riptide, We Happy Few,Rage gibi AA kalite oyunlar çeviriliyor.

ADRIFT,Observer,Life Is Strange Before Storm gibi bağımsız yapımlar dışında

Ghostbusters 2016,Snake Pass ve Serious Sam Detour ve Max gibi küçük yamalarda var hali hazırda.

Bunlardan sonra olabilir.

• obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Buyur örnek Life İs Strange Before Storm Türkçe Oynanış videosu

https://www.youtube.com/watch?v=nqVK3qCZwto

çeviride bir yanlışlık varsa.Siz bakın.Arkadaşlarımız gayet itinalı çeviriyor.

• Çeviride Son durum nedir hocam

Bu arada emeğin ve ayırdığın vakit için teşekkürler
  • kolay gelsin
  • Türkçe yama iptal mi oldu çeviri durumu kaldırılmışta?
  • quote:

İyi bayramlar

Usta ne oldu bu çeviri ya?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Araya Life is strange EP 1 bitirip çevirmek için devreye soktuk.

Ayrıca çevirisi az kalan Resident Evil Operation Raccoon City,Troll And I,Perception yamalarını tamamlayıp çıkaralım istedim hepsi o.

Sundered ve Home Sweet Home gibi oyunları da kısa oldugundan çevirip yayınladık.

Çeviri devam ediyor.

• kolay gelsin çeviride gelişme var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 12 Ekim 2017; 14:40:14 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Üstte bahsettiğim oyunları tamamlayıp çıkardıktan sonra maalesef Prey cevirisinden ayrilanlar oldu.O yüzden şimdilik bu oyunu fazla ceviremiyorum.Prey den sonra tamamlayacagim.Günlük fazla satır ceviremiyorum.Hikaye videosuna göre gittiğim için ve bitince test yapmayayım diye, hatasız bir şekilde çeviriyorum.Bu yüzden suanlik ilerleme yavaş.Ama bitireceğim.Kızan arkadaşlar var ama benim elimden gelen bu.

We happy few,Dead İsland Riptide gibi çevirileri bırakanlar oldu.Rage oyunun cevirisi bitti.Teste geçeceğiz.Ve sürpriz cevirilerim var.

Sabırlı olmanız tek temennim.iyi forumlar

• ferex28 F kullanıcısına yanıt
    Yamanın durumunu nereden görebiliriz? Konu linki veya sitenizin linkini alabilir miyim? Ayrıca şu anki çeviri hızınıza göre yaklaşık ne kadar sürede çevirisi tamamlanmış olur?
  • DryreL kullanıcısına yanıt
    Selamlar.Elimizde su an çevirisini tamamlamak üzere olduğumuz Prey cevirisi var.Ondan sonra kaldığım yerden ceviriye devam edeceğim.Tahminim 1 ayı geçer.Çünkü arka fontta çevirdigimiz, kimseye belirtmedigimiz cevirilerimiz var.

AA ve bağımsız oyunların yamalari

• İndirimler varken aldım oyunu. İnşallah sorunsuz şekilde tamamlarsınız. Çünkü bu oyunun üzerine araya bir sürü yama girdiğini görüyorum.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Aslında araya yama aldığım yok.Oyun hoşuma gitti.Arka planda çevirdim.Burdada çevirdiğini belirttim.

Prey çevirisini tamamlamaya çalışıyoruz.

Sonrasında Observer tamamlama düşüncem.

Bugün konusunu açtım Trgamestudios sitesinde.Dileyen ordan takip edebilir.Bu sitede konusunu açmayacagim.

Bu arada önümüzdeki günlerde Perception ve Resident Evil Operation Raccoon City yamalari free olarak paylasacagim.Çünkü oyunların belirttiğim bağışları toplandığı için söz verdiğimiz gibi free olarak paylaşılacaktir.

İyi forumlar

• Öldü mü bu çeviri?
  • nasıl gidiyor çeviri ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.