Şimdi Ara

Observer Türkçe Yama İsteği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Layers of Fear yapımcılarının yeni oyunu. Layers of Fear resmi Türkçe iken artık satmadı mı ne olduysa Türkçe dili eklememişler. LoF oynamış sevmiş, bu oyunun çevirisini de bizzat ben yapabilirim diyen birisi çıkar da çevirir belki bir umuttur yaşamak.

• Yama yayımlanmış deniliyor ama sitesine gittiğinizde, sizden sosyal medya hesabınızla giriş yapıp, özel mesajla bilgi vermeniz isteniyor.

Bir yama yapılır da, önce sitesine, sonra sosyal medya hesabınızdan kendi sosyal medya hesaplarına mesaj mı istenir. Bedava ise koyun sitenize üyeleriniz indirsin, paralı ile para miktarını belirtin, para ile almak isteyenler alsın. Ne yapıyorsunuz, özel bilgi mi topluyorsunuz, maksadınız nedir?

Zaten yamanın içeriği, kalitesi hakkında hiç bir yerde bir bilgi mevcut değil. Korsan, merdiven altı çeviri grubu izlenimi bırakıyorsunuz insanda. Yaptığınız çevirinin bilgisini paylaşın ki, insanlar ona göre gerekiyorsa para ile alsın veya sitenize gelsin indirsin, artık neyi uygun görüyorsanız çalışmanız için.

Kaç yıldır bu forumdayım, ferex isimli bu çevirmen şahsın her işinde bu ve buna benzer rahatsız edici pürüzler gördüm hep. Nedir bu arkadaşın olayı, maksadı nedir belli değil.
    5 lira göndermiştim altı üstü Allah'tan fazla atmamışım. Helal etmiyorum o ayrı ama ben bu oyunu çok oynamak istiyordum ne zamandan beri,steam yaz indirimlerinde aldım türkçe yaması da varmış oh oynarım dedim ama ne bileyim bu sahtekarların böyle yapacağını. Bir de yamanın kurulumu kolay değil alengirli. Kuruluma uğraştıkları kadar çeviriye uğraşmayan başka mübarek bir çeviri grubu daha yoktur herhalde. Oyunun mundar olduğuna yanıyorum ben. Verdiğim her bir kuruş haram zıkkım olsun.
    Şimdi söyleyeceklerimin karşılığında "verdiğimiz emeğe saygı gösterin kardeşim" demenize binaen sözlerime başlıyorum. Verdiğiniz vereceğiniz o emeği alın, üzerine oturun! İnsanları goygoylarınızla bekletmeyin utanmazlar! Bir aydır pc de öyle yatıyor oyun neden? Bir haftaya çıkartacağım yok test ediliyor vs. İnsanları kandırmayın!
  • Yanlış hatırlamıyorsam Layers of fear türkçe olarak çıkmamıştı oyun çeviri yapmıştı ve yapımcıya göndermişti.Umarım bu oyunda da birileri yapmaya başlar ve yapımcıyla anlaşır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsyn1915

Yanlış hatırlamıyorsam Layers of fear türkçe olarak çıkmamıştı oyun çeviri yapmıştı ve yapımcıya göndermişti.Umarım bu oyunda da birileri yapmaya başlar ve yapımcıyla anlaşır.

Tamam da babalarının hayrına mı gönderdiler? Basbayağı parası neyse ödendi ve resmi Türkçe olarak çıktı işte oyun. Üç senede Shadow of Mordor çeviren adamlar keyfine çeviri yapıp gönderir mi hiç?
  • Büyük ihtimalle babalarının hayrına çevirdiler.Babalarının hayrına çevirmeseler bir oyun yamasını 3 senede çıkartacak hale gelmezlerdi.Bu oyunları yapanlar bağımsız yapımcılar yani yamayı yaparsın gönderirsin kabul ederlerse alırlar etmezlerse de unofficial çıkartılır.Yani herhangi bir kaygı yok oyunu yapan firma adına, ister bedavaya eklesin istemezse eklemesin.Bugünlerde gördüğün o vip türkçe yamaların oluşmasının sebebi "bence" yeni oyun çeviri facialarının oluşmaması.Gönüllülük esası resmen oyun çeviriyi yedi bitirdi.Yanlış anlaşılmasın ben de bedava yamalar isterdim ama bir yerden sonra tıkandılar paraya ihtiyaç duydular mecbur kaldılar...

• Yardımcısına resmi yama içim teklif atılabilir. Fakat, para vereceğini sanmıyorum. Belki oyunu hediye eder çeviriyi oyunda kontrol etmek için.

• Merhaba,C:/Games/Observer/Engine/GlobalShaderCache-PCD3D_SM4.bin dizili oldugu GlobalShaderCache-PCD3D_SM4.bin dosyasini buraya atarmisiniz?
    Buraya da ata bilirsiniz Mirefqan.eminbeyli@mail.ru
  • Oyun elimde yok maalesef olan birisi atabilir mi?
  • 4500 satırlık bir oyun.1500 satırı çevirdim.Ahım şahım bir oyun değil ama senaryosu ve kurgusalini begendim diyebilirim

• Mirefqan kullanıcısına yanıt
    Cevircem dersen altyazı texti bahsettiğini dosyada degil

• Biliyorum.Oyun bende hata veriyor.Lütfen oyun sende var o dosyayı bana atarmısın?

• Mirefqan kullanıcısına yanıt
    Oyun bende yok altyazı dosyasını bir arkadaştan aldım.Cevireceksin zannettim.Olsa gonderirdim dosyayı.Hoşuma gitti derken bugün %45 tamamladım çevirisini.Tahminim 4-5 güne bitiririm gibi.Bi aksilik olmazsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Oyun bende yok altyazı dosyasını bir arkadaştan aldım.Cevireceksin zannettim.Olsa gonderirdim dosyayı.Hoşuma gitti derken bugün %45 tamamladım çevirisini.Tahminim 4-5 güne bitiririm gibi.Bi aksilik olmazsa

• O arkadaşdan alırmısın O dosyayı ?

Gerçekten çok ihtiyacım var.Oyun açılmıyor.Lütfen yardım et

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Face deki

ferex28playstation.fanclub grubumda bu oyunun yuzdeligini ve bilgisini paylaştım.Ek yamalarda var.Ayriyeten duyurmadigim yamalarda.Ordan takip edebilirsiniz

• quote:

Face deki

ferex28playstation.fanclub grubumda bu oyunun yuzdeligini ve bilgisini paylaştım.Ek yamalarda var.Ayriyeten duyurmadigim yamalarda.Ordan takip edebilirsiniz

Şahane haber. Darkwood oyununa da el atmışsın sanırım.
    Evet.O oyun dışında Sundered çevirisi az kaldı.ADRİFT ve duyurmadigimiz yamalarda var

• ferex28 F kullanıcısına yanıt
    Bu kadar ilgimi çeken oyuna çeviri geliyor, sevindim. Koaly gelsin
  • quote:

Face deki

Usta ne oldu çeviri umarım yarıda bırakmadın?
    Kardeşim %90 bitti.bırakmadım tabikide

• quote:

Kardeşim %90 bitti.bırakmadım tabikide

1 eylül de %77 den 4 eylül de %90 a çıkmak büyük başarı kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.