Şimdi Ara

Oblivion 'Türkçe kitaplar' yamamız en sonunda sizlerle-GÖREVLERİN ÇEVİRİSİ BİTTİ!.. (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
9
Favori
66.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende oyundan attı :S giriyorum oyunu herşey türkçe tamm ama ilerleyince oyundan atıyor patch de kurdum aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehard

bende oyundan attı :S giriyorum oyunu herşey türkçe tamm ama ilerleyince oyundan atıyor patch de kurdum aynı

Sorunun bizim moddan kaynaklandığını sanmıyorum açıkçası, daha önce sorun olmamıştı hiç, olması için sebep de yok zaten aslında.
    Tam olarak nerede attığını söyleyebilirsen belki daha fazla yardımcı olabilirim.
  • http://img221.imageshack.us/img221/5346/111w.png

http://img140.imageshack.us/img140/3996/2222d.png

http://img404.imageshack.us/img404/4964/oblivion201010182212298.png

http://img148.imageshack.us/img148/8872/oblivion201010182212345.png

ben oyunu baştan kurmuştum zaten olmadı sildim sen göster deyince tekrar krudum bu hataı verdi önceden baştan hani kralla tünelden kaçıyordun kralla ilk ayrılınca bu hatayı verdi

http://img201.imageshack.us/img201/8701/3333z.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehard -- 18 Ekim 2010; 22:25:29 >

• şimdi bak saveyi sildim new game diyorum oyuna girmiyor hatada vermiyor
  • arkadaşlar oyun içerisinde diyaloglar türkçe oldu mu yoksa devam mı etmekte? galiba verilen cevaplara göre ilerleyiş ve görevler değişiyor değil mi?
  • Oblivion'un son versiyonunda olması gerekebilir diyorsun ben The Elder Scrolls IV Oblivion indirdim zamunda üyeliğin varsa ordan indirdim menüye geliyorum nev game diyorum hiç bir hatada vermiyor girmiyor bildiğin bi yer varsa söylersen oyunu ordan indirip kurabilirim
  • yeniden başlamak laızm bu türkçe kitaplar çalışması ile.gerçekten değer buna bence.
  • quote:

şimdi bak saveyi sildim new game diyorum oyuna girmiyor hatada vermiyor

Hmhm, abi, öyle bir hatayı görmedim daha önce açıkçası.
    Sana zahmet, oyunu tekrar kaldırıp kur bir, öyle yeni bir oyun başlat sadece oyun ile, türkçe modunu yüklemeden, normalde çöktüğü yere kadar gelebiliyor musun diye bak.
    Eğer ingilizceyken gelebiliyorsan, bir de modu kurup, aktifleştirip dene ilerlemeyi.
    İşin aslı, pek bir bilgi ve tavsiyem yok verebileceğim, böyle biraz yüzeysel bilgiler verebiliyorum ancak.

En son çökmesi konusunda: eğer arada alt-tab falan yaparsan, yani oyunu aşağıya almaya veya başka bir pencereyi öne almaya çalışırsan, öyle çöküyor oyun bazen, oyun motorundan kaynaklı bir hata o. Keyfine göre.

Eğer silip tekrar yükleme sonrasında yine sorun oluşursa buradan tekrar sormaktan veya bana cemreserpal@gmail.com'dan eposta atmaktan çekinme.

@ramazan
    Diyalog çevirisi devam ediyor-du, biraz molamsı oldu sanırım gerçi, başka bir projeye yardımcı oluyorum geçici olarak, Oblivion da sıktı biraz zaten gerçi işte diye.
    Ama bir gün diyaloglar da tamamen çevrilmiş olacak, merak etmeyin. :P
    (Sadece uzun sürebilüp.)

• zaten ben onları yaptım sildim tekrar kurdum olmadı patch atmak sitedim patcde atmıyor bekliyor hata vermiyor herşeyi sildim kurdum yamadan girdim oyuna dediğim gibi girmiyor kendi ingilzice yamadan giriyorum sorunsuz giriyor bide oyuna girerken menüde altta şu yazıyor 1.0.228 acaba diyorum eski sürüm mü ?
  • quote:

zaten ben onları yaptım sildim tekrar kurdum olmadı patch atmak sitedim patcde atmıyor bekliyor hata vermiyor herşeyi sildim kurdum yamadan girdim oyuna dediğim gibi girmiyor kendi ingilzice yamadan giriyorum sorunsuz giriyor bide oyuna girerken menüde altta şu yazıyor 1.0.228 acaba diyorum eski sürüm mü ?

Evet.
    Oyunun güncel versiyonu 1.2.0416.
  • http://www.gamershell.com/download_19029.shtml

burdan indirdim yüklerken şu hatayı verdi ( oyunu sildim tekrar kurdum ) Old File not found.However a file of the same name was found . no update done since file contents do not match
  • tamm tamm çok saol başka yerden indirdim yükledi oldu şimdi girdim oyuna elinize sağlık güzel yama olmuş ilgilendiğin içinde teşekkür ederim
  • Bişey sorucam kralın verdiği madalyonu götürüceğim yere götürüyorum sonra beni başka yere gönderiyor oraya gidiyorum sonra başka yere gitmeme istemiyor ne yapıcam ondan sonra acaba
  • Journal'da yazıyor abi işte, oradan takip et ne yapmanı istediğini.
  • teşekkürler.. anlayamadığım bir nokta var. indirdiğimiz dosyayı dataya attm.. launcherden nasıl aktif edebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  • Oyunun klasöründe bulunan launcher'ı çalıştır, oradan da aktifleştir işte.
  • launcher açıldıgında mod manager gibi bir yer var yada sadece manager diye yazıyor olması lazım...

----------------------------------------------------------

Hocam uzun süredir bir güncelleme falan yapılmamış acaba ne çeviri devam ediyormu? yoksa bıraktınız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 25 Ekim 2010; 3:48:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

launcher açıldıgında mod manager gibi bir yer var yada sadece manager diye yazıyor olması lazım...

----------------------------------------------------------

Hocam uzun süredir bir güncelleme falan yapılmamış acaba ne çeviri devam ediyormu? yoksa bıraktınız mı ?

Ben başka projeler için ara vermiş durumdayım, ama tes v çıkana kadar devam etmiş sayın siz, en azından bir şeyler yapacağız diyaloglar için.
    Elimde diyalogların çok çok çok az bir kısmı çevrilmiş olarak var şu an, onların çoğunluğu da NPC'lerin kendi aralarında konuşmalarından oluşuyor.
    Bir de oyun içi kitap olarak eklemeyi istediğim, ogzden arkadaşların yazdığı bir kaç mini rehber var, hangi tür karakterlerle nasıl oynamanız için falan; onu da ekleyeceğim bir sonraki dosyaya.

Bir ara elimde olanları yüklemek istiyorum aslında, boş boş durmalarından birazcık daha iyi yani. Bakçaz artık. :P

• The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion-RELOADED
    bu oyunu indirdim ama Türkçe yapamadım yoksa yanlış oyunu mu indirmişim bunu nasıl Türkçe yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zXr

The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion-RELOADED
    bu oyunu indirdim ama Türkçe yapamadım yoksa yanlış oyunu mu indirmişim bunu nasıl Türkçe yaparım

yok doğru oyun da attığın dosyaları etkinleştirmen lazımdı sanırım şimdi hatırlamıyorum ama
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.