Şimdi Ara

Oblivion

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu p4 2.4 ghz 512 ddr ram 256 mb x1300 ekran kartı ile düşük ayarlarda kasmadan oynıyabilirmiyim

• walla hangı ozellıkler de oynandıgını bılmıyorum ama ben oynadım bı ara pek sarmadı(tabı bu benım dusuncem)
  • dusuk cozunurlukte ve grafiklerde kasmadan oynayabilirsin
  • Ben 1.86 Centrino işlemci, 512 RAM, 64 MB GoForce 6200 ekran kartı ile oynadım. En düşük çözünürlükte kasmıyor ama daha fazlası kasıyor. Senin makinen daha iyi olduğu için çok daha rahat oynarsın...
  • ister istemez bazı yerlerde kasılır makine ama problemsiz oynarsınız.
  • ATI Radeon 256 mb ekran kartı yeterlimidir Oblivion için .. ram 512 mb .
  • quote:

Orjinalden alıntı: walex666

ATI Radeon 256 mb ekran kartı yeterlimidir Oblivion için .. ram 512 mb .

anakartın modeli ne
  • ben kasarak oynuyorum sistem Pentium 4 cpu 2.40ghz 241ghz 512 mb ram ge force fx 5200 128mb ekrann karti

bunlarla nasl oynarim dusuk cozunurlukte oynanir mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: kızılejder

quote:

anakartın modeli ne

ASUS P4PE2-X
  • o rami 1024mb yap high da bile takılmadan oynarsın ekran kartın çok ii ark da x700pro var 1024X768 full detay iç dış mekan hiç kasmadan oynuo şaşırdım kaldım.bu bemekki x1300 le hayli hayli oynarsın sadece işlemci biraz sıkıntı yaşatabilir ama o rami 1024 yap ben aşağıdaki imzamdaki sistemle (ekran kaartı oc li) oblivionu highda oynuyortum iç mekan half life 1 gibi çok hızlı dış mekan da ise sadece çatışmalarda kasıo
  • quote:

O 256 Mb ATİ Radeon dediğin kart 9250 ise oyunda her yeri bembeyaz görürsün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akbüyücü

o rami 1024mb yap high da bile takılmadan oynarsın ekran kartın çok ii ark da x700pro var 1024X768 full detay iç dış mekan hiç kasmadan oynuo şaşırdım kaldım.bu bemekki x1300 le hayli hayli oynarsın sadece işlemci biraz sıkıntı yaşatabilir ama o rami 1024 yap ben aşağıdaki imzamdaki sistemle (ekran kaartı oc li) oblivionu highda oynuyortum iç mekan half life 1 gibi çok hızlı dış mekan da ise sadece çatışmalarda kasıo

Bi kaç hafta içinde ram i yükseltmeyi düşünüyorum zaten .. Bilgi için teşekkürler akbüyücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moviemetal -- 24 Mart 2007; 12:42:59 >

• yaw en az 1gb ram lzm ekran kartı cok sorun değil...bu arada oyun kuralları hakkında sorusu olan mail atsın oyun komple cözülüp arena sampiyonu olunmuştur ama yeşil adamı öldürmeye kıyamıyom yaw...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.