Şimdi Ara

Oblio tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• up arkadaşlar bilen yokmu sipariş vericem
    Edit: üsteki verdiğimmi güzel yoksa artes d708 mi arkadaşlar bi yardımcı olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanreyiz -- 21 Haziran 2013; 19:22:31 >
  • 24 kişi bakmış 0 cevap arkadaşlar indirim bitmeden almak istiyorum lütfen bi fikir söyleyin 2 tablet var özellikleri iyi gibi geldi
    1.Oblio mint 8xi
    2. Artes d708
    bunlar bu fiyat aralığında başka tavsiyeniz varsa onlarıda söyleyin şimdiden teşekkürler
  • Özelliğine göre fiyatı çok uygun ama, arka kapağın aliminyum olup, olmadığını öğren..
    Aliminyum arka kapak oldu mu, wifi çekimi sorunlu olabiliyor..
    Artses D821 modeline de bakabilirsin, sorunsuz bir tablettir ama ips ekran değildir..
    Fakat ekran kalitesi iyidir.. renk doygunluğu ve ışık sevıyesı yüksek..
    Stand kılifı ile ucuz satan siteler var.. forumda konusunu da incelehebilirsin..
    Bir alternatif daha var o da ultimix 88 modeli.. hepsiburada da stand kılifı ile satılıyor.
    Forumda konularını iyice inceleyip, karar verin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Özelliğine göre fiyatı çok uygun ama, arka kapağın aliminyum olup, olmadığını öğren..
    Aliminyum arka kapak oldu mu, wifi çekimi sorunlu olabiliyor..
    Artses D821 modeline de bakabilirsin, sorunsuz bir tablettir ama ips ekran değildir..
    Fakat ekran kalitesi iyidir.. renk doygunluğu ve ışık sevıyesı yüksek..
    Stand kılifı ile ucuz satan siteler var.. forumda konusunu da incelehebilirsin..
    Bir alternatif daha var o da ultimix 88 modeli.. hepsiburada da stand kılifı ile satılıyor.
    Forumda konularını iyice inceleyip, karar verin..

Cevabınız için teşekkürler firmaya mail attım kapakla ilgili birde benim modem yan odada yani sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ayrıca 8xi modeli banada uygun geldi hb yanlış demiyorsa %49 indirim yazmışlar cevap gelsin maile ona göre karar veririm artes d708 hakkında ne düşünüyorsunuz

• 7 inç tablet tavsiye etmem.. batarya 3000 mAh 3 saatte bitiyor..
    Ben de ultimix 77 var.. donanım süper ve ips ekran ama batarya en çok 3 saatte bitiyor.
    Asus nexus 7 modelinde de ekran sorunları şikayetı var.. mic sd kart desteğı yok ve o kadar para verilmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oblio tableti tavsiye ederim dostum pişman olmassın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.