Şimdi Ara

Çin malı ve Diğer Android Tabletlere Hard Reset Atma İşlemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
196.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • => CONCORD TAB, GALAXY TAB, ANDROİD, SAMSUNG TABLETLERDE DENENMİŞTİR.
    => ŞİFRENİZİ UNUTTUM , İŞARET ŞİFREMİ UNUTTUM , DOSYALAR AÇILMIYOR DİYORSANIZ BU İŞLEMİ UYGULAYIN

1=)Tableti kapat
    2=)ses kısma tuşuna basılı tut sonra açma tuşuna bas...ekran gelinceye kadar ikisinede basılı tut...ekran gelince açma tuşundan elini çek sadece ses kısma basılı kalsın
    3=)yazılar çıkınca ses kısma tuşundan da elini çek
    4=)yazılar geldikten sonra..tabletin çin veya samsung veya galaxy hangisi ise aşağıdan bak ve talimatları izle

=> XX- CONCORD,NOVO AURO 2 VE DİĞER ÇİN TELLER İÇİN
    1=)ekranda rakamlar ve önünde çince yazılar yazar....bunlardan " 02 " olana tıkla
    2=)karşına tablo çıkacak... solda alt alta 3 adet yazı var...sağda alt alta 2 adet yazı var...sağdaki yazıların 2.sine tıkla
    3=)karşına ekranın tam ortasın çince bi yazı çıkcak o geldğinde 10 saniye bekle ve aşağıdaki..yeşil yer ver kırmızı yer ver orda yeşile tıkla
    4=)bastıktan sonra yine solda alt alta 3 adet yazı var...sağda alt alta 2 adet yazı var...soldaki en altta çince yazıya bas...tablet kapanacak
    5= sonra tableti aç...türkçe ayarı seç..... tmmdırrr

DİĞER ANDROİD TABLETLER İÇİN (Galaxy,samsung..)
    1=) alt alta yazılar çıkacaktır...
    2=) yazılarda " wipe data/factory " diye bir yazı var ...ses kısma tuşu ile aşağı doğru gel "wipe data/factory" seçeneğinin üstüne gelince "power" tuşuna bas
    3=) alta alta yazılar çıkıcak... ses kısma tuşuyla "yes, delete......" yazısının üsütne gel ve "ses açma tuşu" ile okeyle
    4=)biraz bekle ve android logosunun solunda yazılar yazcak ve üste yazılar cıkınca "ses açma tuşu"na bas
    5=) tablet restart atıcak ve olucaktır.........

by euonur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euonur -- 30 Nisan 2015; 16:29:25 >

• verdiğin bilgi için teşekkürler yanlız bnde avec av-090 model tablet var kullanıcı ve parolada kaldı ses acma tusuda malesef yok nasıl resetlıoz ilgilendıgın için şimdiden teşekkür ederim
  • mfurtuna M kullanıcısına yanıt
    bence çin malı galaxy s3 var onda dediğiniz menüye girmek için ses kıtma ile home ve açma tuşlarına bastım.... sonrasında dediklerinizi takip ettim işe yaradı @mfurtuna teşekkürler.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanspeciali

bence çin malı galaxy s3 var onda dediğiniz menüye girmek için ses kıtma ile home ve açma tuşlarına bastım.... sonrasında dediklerinizi takip ettim işe yaradı @mfurtuna teşekkürler.......
    rica ederim kolay gelsin kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfurtuna

rica ederim kolay gelsin kardeşim

Alıntıları Göster
    avec av-0090 model tabletin romları piranha 9" tabletleriyle aynı room u kullanıyor belki birinin işine yarar iyi günler
  • quote:

avec av-0090 model tabletin romları piranha 9" tabletleriyle aynı room u kullanıyor belki birinin işine yarar iyi günler

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar SATC TECH 4 All isimli çin malı tabletim malesef açılmıyor ses kısma ve aynı zamanda arkadaşın dediği gibi power düğmesine basmayı denedim açılmıyor bunların haricinde başka tuş yok zaten sadece cihazın kendi logosu çıkıyor ve öyle kalıyor çok zor durumdayım ne yaptıysam olmadı

yardım edebilecek bir arkadaşım olursa minnettar olacağım yardımlarınızı bekliyorum çokkk acil olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: cezo43

Arkadaşlar SATC TECH 4 All isimli çin malı tabletim malesef açılmıyor ses kısma ve aynı zamanda arkadaşın dediği gibi power düğmesine basmayı denedim açılmıyor bunların haricinde başka tuş yok zaten sadece cihazın kendi logosu çıkıyor ve öyle kalıyor çok zor durumdayım ne yaptıysam olmadı

yardım edebilecek bir arkadaşım olursa minnettar olacağım yardımlarınızı bekliyorum çokkk acil olarak

Alıntıları Göster
    abicim basılı tutma 10 saniye boyunca bas bırak belkı resetler kendını olmazsa lıve suıt programıyla yazılımını bulduysan bi yazılım cak buyuk ıhtımal duzelecektır

• quote:

abicim basılı tutma 10 saniye boyunca bas bırak belkı resetler kendını olmazsa lıve suıt programıyla yazılımını bulduysan bi yazılım cak buyuk ıhtımal duzelecektır

Alıntıları Göster
    cevabınız için tşk ederim sanırım marka çakma olduğu için malesef yazılımını bulamıyorum yazılım olmayınca da çaresiz kaldım tuş kombinasyonlarının hepsini denedim olmuyor
    yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cezo43

cevabınız için tşk ederim sanırım marka çakma olduğu için malesef yazılımını bulamıyorum yazılım olmayınca da çaresiz kaldım tuş kombinasyonlarının hepsini denedim olmuyor
    yardımlarınızı bekliyorum

Alıntıları Göster
    bi program var tüm çin tabletlerin romunu kuruyor linke gir indir
    http://uploaded.net/file/gcur1kt3
    Dosyayı indirdikten sonra rar dan çıkarınız, karşınıza gelecek klasörde bulunan
    "odesa uberoid" programını çalıştır...ve gelen ekrandan başla düğmesine tıkla ve modlini orda bul ve romu yükle eğer rom yoksa diğer sayfaya geç ordada yoksa o tablete bişe yapamssın kardeşş....

• euonur E kullanıcısına yanıt
    Benim Bildiğim Home + Açma Kapama + Ses Açma Tuşuna Birlikte Basılıo Android Simgesi Geldiğinde Burakılıo Ondan Sonra Ses Kısma Tuşuyla 3. Sıraya Sonra Yes Die Bişi Çıkacak na Basılıo Ondan Sonra O Kendie Sıfırlar
    Ben Dednedim Ve Oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasomice

Benim Bildiğim Home + Açma Kapama + Ses Açma Tuşuna Birlikte Basılıo Android Simgesi Geldiğinde Burakılıo Ondan Sonra Ses Kısma Tuşuyla 3. Sıraya Sonra Yes Die Bişi Çıkacak na Basılıo Ondan Sonra O Kendie Sıfırlar
    Ben Dednedim Ve Oldu
    [8|Arkadaşlar bende markası falan üzerinde yazmayan açılışında mıd yazan bır tablet var 7" ses kısma açma tuşuda yok yerinde home M VE Açma kapama tuşu var ses tuşlarının yerinde hangi tuşu denediysem olmadı format atamadım cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zileli1

[8|Arkadaşlar bende markası falan üzerinde yazmayan açılışında mıd yazan bır tablet var 7" ses kısma açma tuşuda yok yerinde home M VE Açma kapama tuşu var ses tuşlarının yerinde hangi tuşu denediysem olmadı format atamadım cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Alıntıları Göster
    benim çin malı digitap s1 tabletim var bu komutu deniyorum şlemiyor yardımcı olurmusunuz ???
  • Merhaba arkadaslar.replika s3 te denedim kombinasyonlari ama olmadi recovery bolumune de giremiyorum.farkli bi cozum yolu deneyen varsa cevaplarinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysener

Merhaba arkadaslar.replika s3 te denedim kombinasyonlari ama olmadi recovery bolumune de giremiyorum.farkli bi cozum yolu deneyen varsa cevaplarinizi bekliyorum.
    Ç.A.L.I.N.T.I
  • Arkadaslar ben de çin 10.1''samsung tab2 var, ekran giriş şifresi fzla girildiği için tablet kilitlendi.İnternette yaptığım araştırmaya göre tüm yöntemleri denedim tablete format atamadım. (örn: ses kısma tuşunu basılı tut,ardından açma tuşuna bas,ekran da android logosu çıktığında açma kapama tuşundan elimizi çekiyoruz.format ekranı çıktıgında da elimizi ses kısmı tusundan çekiyoruz) bunu denedim ve sadece yere yatık android logosu çıkıyor bunun dışında da pek birşey olmuyor. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaslar var ise yardımcı olurlarsa sevinirim. mesajınızı bekliyorum.
  • kardeşim elimde next tabloid 7 va ve açıkçası bunda ses açma kapama veya ana menüye dönme tuşları yok bu konu hakkında bilginiz varsa cevap verirseniz sevinirim
    TELEFONCUYA GİTTİM YENİ YAZILIM DEDİ 30 TL İSTEDİ BENDE ÇÖZÜMÜ FORUMLARDA ARAMAYA BAŞLADIM.....

• quote:

Orijinalden alıntı: tahabar54

kardeşim elimde next tabloid 7 va ve açıkçası bunda ses açma kapama veya ana menüye dönme tuşları yok bu konu hakkında bilginiz varsa cevap verirseniz sevinirim
    TELEFONCUYA GİTTİM YENİ YAZILIM DEDİ 30 TL İSTEDİ BENDE ÇÖZÜMÜ FORUMLARDA ARAMAYA BAŞLADIM.....
    merhabalar felexi ıbiza marka andorid mini book var nasıl fabrica reset atılır yardımcı olan arkdaslara şimdi den tşkler..

• quote:

Orijinalden alıntı: euonur

=> CONCORD TAB, GALAXY TAB, ANDROİD, SAMSUNG TABLETLERDE DENENMİŞTİR.
    => ŞİFRENİZİ UNUTTUM , İŞARET ŞİFREMİ UNUTTUM , DOSYALAR AÇILMIYOR DİYORSANIZ BU İŞLEMİ UYGULAYIN

1=)Tableti kapat
    2=)ses kısma tuşuna basılı tut sonra açma tuşuna bas...ekran gelinceye kadar ikisinede basılı tut...ekran gelince açma tuşundan elini çek sadece ses kısma basılı kalsın
    4=)yazılar geldikten sonra..tabletin çin veya samsung veya galaxy hangisi ise aşağıdan bak ve talimatları izle

1=)ekranda rakamlar ve önünde çince yazılar yazar....bunlardan " 02 " olana tıkla
    2=)karşına tablo çıkacak... solda alt alta 3 adet yazı var...sağda alt alta 2 adet yazı var...sağdaki yazıların 2.sine tıkla
    3=)karşına ekranın tam ortasın çince bi yazı çıkcak o geldğinde 10 saniye bekle ve aşağıdaki..yeşil yer ver kırmızı yer ver orda yeşile tıkla
    4=)bastıktan sonra yine solda alt alta 3 adet yazı var...sağda alt alta 2 adet yazı var...soldaki en altta çince yazıya bas...tablet kapanacak

2=) yazılarda " wipe data/factory " diye bir yazı var ...ses kısma tuşu ile aşağı doğru gel "wipe data/factory" seçeneğinin üstüne gelince "ses açma" tuşuna bas ve içine girmiş oluyosun
    3=) alta alta yazılar çıkıcak... ses kısma tuşuyla "yes, delete......" yazısının üsütne gel ve "ses açma tuşu" ile okeyle
    4=)biraz bekle ve android logosunun solunda yazılar yazcak ve üste yazılar cıkınca "ses açma tuşu"na bas

by euonur

kardeş dediklerini codegen marka 7" tablette uygulasam işe yararmı ??

tablet düzgün çalışıyodu sonra ne olduysa açılıyor fakat ekranda yazı kalıyor ilerlemiyor güvenli modada açılmıyor açılacak gibi oluyor yine xpad yazısı ekrana düşüyor..

yardımcı olursanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

quote:

Orijinalden alıntı: euonur

=> CONCORD TAB, GALAXY TAB, ANDROİD, SAMSUNG TABLETLERDE DENENMİŞTİR.

1=)Tableti kapat

2=) yazılarda " wipe data/factory " diye bir yazı var ...ses kısma tuşu ile aşağı doğru gel "wipe data/factory" seçeneğinin üstüne gelince "ses açma" tuşuna bas ve içine girmiş oluyosun

by euonur

kardeş dediklerini codegen marka 7" tablette uygulasam işe yararmı ??

tablet düzgün çalışıyodu sonra ne olduysa açılıyor fakat ekranda yazı kalıyor ilerlemiyor güvenli modada açılmıyor açılacak gibi oluyor yine xpad yazısı ekrana düşüyor..

yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Hi - Level 704 tabletim var dediklerinizi yapıyorum fakat ekran gelmiyor ses kısma ve açma düğmelerine bastığım halde ekran gelmedi yardımcı olurmusunuz.

@
    euonur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ACET42 -- 15 Aralık 2013; 11:31:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ACET42

Hi - Level 704 tabletim var dediklerinizi yapıyorum fakat ekran gelmiyor ses kısma ve açma düğmelerine bastığım halde ekran gelmedi yardımcı olurmusunuz.

@
    euonur

Alıntıları Göster
    Elimde Navitech Tablet var ve ses açma tuşu yok. Sadece power on of tuşu ve hold tuşu var bunlara basarak açınca da üzerinde ünlem işareti çıkan android simgesi çıkıyor. Nasıl hard reset atabilirim?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.