Şimdi Ara

Vestel V Tab 1041 Windows Tablet Bilgisayar Klavyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
2.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #İkisi Bir Arada Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    10.1" 1920 X 1200 IPS
    intel x5-z8350 4c/4t 1,44-1,92 ghz (1,66)
    4 GB LPDDR3, 1600 MHz RAM
    64GB eMMC 5.1 Disk
    7000 mAh Batarya

kocaelinde okullarda dağıtmışlar. fiyatına göre çok iyi olduğu için 3 tane almıştım işime de yarıyorlardı, şu an ihtiyacım yok. bu fiyata bundan iyisi yok.
    aynı işlemci tabanlı diğer tabletlere bakın sıfırı çok pahalı ve; ya rami 2 gb ya ekranı full hd değil, bataryası küçük vs..
    temel basit işlemlerin hepsini rahatlıkla yapar. yükte 4 çekirdek 1.66 ghz'de çalışıyor. micro usb'den şarjdayken boşta 3 tane tam boy usb girişiniz var istediğiniz senaryo şeklinde kullanabilirsiniz. bataryası büyük; wi-fi kapali, düşük ışıkta, kulaklıkla; 10 saat film izleyebilirsiniz!
    herhangi bir kısıtlaması, kilidi vs yoktur şu anda. istediğinizi yapabilirsiniz cihazla. windows 10 pro 64 bit yüklüdür. bazı windows updatelerinden sonra ekran dokunmatiği sapıtıyor onun içinde driver yedekleri yüklü göndereceğim zaten. driverı geri yükleyip halledebilirsiniz.

Bir önceki nesil işlemcili tabletten kullanmıştım disk hızı çok yavaştı 20 mbler civarı ve 2 gb rami yanında o da işkenceye çeviriyordu kullanım deneyimini. bunun disk hızı 100mb larda oldukça iyi, ramde 4 gb.

Elden Sefaköy Armonipark AVM'den teslim. öteki türlü kargo ücreti alıcıdan.
    SATILDI

Diğer Fotoğraflar:

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loast -- 9 Temmuz 2021; 22:14:57 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba, hocam aynı cihazdan bende almıştım. Ben orijinalinde olan W10 1607 sürümü dışında sürücülerin düzgün çalıştığı bir sürüm tespit edemedim. 21h1 de de sorun yaratıyor. Verdiğiniz cihazlarda sorunsuz olarak hangi w10 sürümü çalışıyor bilgi verirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.