Şimdi Ara

Obi-Wan Kenobi (2022) | Disney+ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
7.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TanProductionyoutube
    Star Wars SC 38 Reimagined - Türkçe Dublaj Scene 38 ReImagined, Sith'in İntikamı filminden yaklaşık 20 yıl sonra geçen Yeni Bir Umut'da Obi-Wan Kenobi ve Darth Vader arasındaki son düellonun neredeyse tamamının, serideki sonradan çekilmiş diğer filmlere daha iyi uyacak şekilde yeniden yorumlanmış bir kısa sahnedir. Orijinal Video: https://www.youtube.com/watch?v=to2SMng4u1k&t=21s Kayıt & Mix: Tan Şahinkanat Darth Vader: Mutlu Albayram Diğer sesler 2005 Vipsaş ve 2013 Imaj kayıtlarından çekilmiştir.
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D7anqyHADdts&q=EgQuLZpEGM650JMGIhB17-yEUoQjpH6EsNYs6eT1MgFy

evet hocam burdaki konusmalara göre karsılasmamaları gerkiyor ama bir şekilde karşılaşıcaklar bence 

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

Bu adamın ayakta kalıp hala müzikle uğraşabiliyor olması inanılmaz. Adamdaki azim hiçbirimizde yoktur muhtemelen.

• son bölüm senaryo sızmış. dizinin nasıl biteceği belli imiş. okudum ben ama paylaşmıyorum. isteyen arayabilir internette.

• gel artık OBİ WAN

• İki hafta var daha Mandalorian mı izlesem ki. Star Wars filmlerini izlemeden izlemiştim çoğu detay kaçmıştı öyle. Zaten unuttum çoğu şeyi. Göz atmakta yarar var gibi yeniden.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Mando Star Wars evrenine çok farklı gözden bakmanı sağlıyor.. Ana hikaye ile pek alakası olmayan olaylar çerçevesinde dönen bir seri istediğin zaman aç otur izle.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Hangi kadın bu? Görevi ne?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Obi Wan toplam bölüm sayısı 6 ise hepsinin yayınlanmasını bekleyip peş peşe kesintisiz izleme zevki fena olacak sabredip beklerim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GalacticHope kullanıcısına yanıt
    Zaten Disney+ 14 Haziran'da bize açılmış olacak. Beklemek daha mantıklı.

• Obi Wan dizisi sabırla izlemek için bekliyorum .Zaten Disney + Türkiye’de olacak .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Düştü 2160p

• İlk iki bölümü izledim şimdi, gayet güzel olmuş

O eski star wars hissiyatını aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü seyrederken biraz sıkıldım ama 2. bölüm gayet iyiydi.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Grand Inquisitor'da tırt çıktı, daha 2. bölümde geberdi gitti. İyi oldu zaten ona zaman harcamaya gerek yok, Vader'ı seyredelim. :)
  • ilk 2 bölüm geldi

• Starwars evreninde en sevdiği karakterler obi wan ve anakin olan biri olarak ilk 2 bölümü çok beğendim bence tam kıvamında olmuş

Spoiler,

Leia çok tatlıydı bence beğendim ben Obi wan'ın Anakin'in yaşadığını öğrendiğindeki yüz ifadesi ve sonrasında vader sahnesi kusursuz tüyler diken diken Obi wan'ı ışın kılıcı kullanmaması beklediğim bir şeydi muhtmelen 4-5.bölüm gibi çok epik bir sahnede ilk defa kullanacak ışın kılıcını Aynı şekilde bizi Vader'a boğacaklarını sanmıyorum az ama öz görecez gibi bence olması gereken de bu benceReva için muhtemelen dizinin başlarında gösterilen order 66 sahnesindeki padawanlardan biri demişler gayet mantıklı geldi bu teori

• Ben Disney+ yayınlanan Marvel ve Star Wars dizilerini izlemedim, Obi-Wan'ı da sırf Obi-Wan diye izliyorum. CGI çok komik duruyor, büyük ihtimal bu diziler artık seri üretime geçtiği için stüdyodan çıkmıyorlar ama böyle olmaz. Kendimi kandırılmış hissediyorum.

Onun dışında dizi iyi başladı. Leia'yı oynayan kız çok iyi rol yapıyor. Ewan McGregor zaten harika.

• Spoiler,

Bence bir eksikliğin giderilmesi için Liam Neeson'un Qui-Gon olarak gözükmesi lazım.Çünkü Anakin her ne kadar Darth Vader'a dönüşse de en azından Qui-Gon hiç force ghost olarak kendisine gözüküp , bi napıyosun ya sen demedi mi orası hep benim için bir soru işareti olarak kaldı.Yada obi-wan Anakin'den vazgeçtiğinde qui-gon hiçbir şey demedi mi force ghost olarak acaba obi-wan'a , bunları yıllardır merak etmişimdir.Umarım bu dizide açıklığa kavuşur.Çünkü ilk bölümde de obi-wan , qui-gon diye sayıklıyordu.Burda ben bir cameo gelecek mesajı aldım.
  • ilk 2 bölüm güzeldi

tek sezon mu olacak bu meret ?

• Hasan Yalcinyoutube
    Star Wars: Obi Wan Kenobi S1 B1-2 Derin İnceleme Sizlerle Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCwiGP4lLHdKTMcK43fV5ANQ/join
    https://www.youtube.com/watch?v=wBOmxQFcJm8
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.