Şimdi Ara

OBA dan Renekton Rehberi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
43
Favori
83.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda build yapılınca bir OBA değil diyorlar DH de yerin çok farklı olmuş artık tebrik ederim açıkçası
  • build hala güncel mi ?
  • kitabını yazmak bu olsa gerek

başka karakter oynuyor musun ?
  • S4 için bi güncelleme yapabilirseniz ne güzel olurdu :/
  • Abi s4 için ne zaman guncelleyeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • match up ları kendine göre anlatmıssın fakat ortalama bi garen ortamala bi renekton oyuncusunu her halukarda ezer elisede cok rahat ezer ,ryze ve pantheonda ezebilir ,
    mesela kassadin ile talon ezen xpeke , fizz ile ryze ezen alex , vayne ile caitlynn ezen piglet gibi örnekler var yinede
  • Jonamiah kullanıcısına yanıt
    Hayır anlayamıyorum yani bu kadar mı cahilsiniz sadece helal olsun demek için neden koskoca rehberi alıntıladın ? Hiç düşünmüyor musun mobilleri ? Hatta mobili bırak pc başındakilere bile eziyet çektiriyorsun.
  • gördüğüm en iyi rehber
  • LOL OBA kullanıcısına yanıt
    trundle a karşı nasıl oynanır yazabilir misin hem ad si çok hem tank ultisi tank eritiyor ve 3 saniyede canını fulleyebiliyor latede
  • burayada gelmiş
  • ya admin falan yok mu bu forum da bu ne kişiliksiz bir insan böyle Allah belasını
  • güncellense keşke

• Hocam tanklara nasıl öldürcez siz lane i puslayın demişsiniz adam kulesinin yanında minyon keserken ona dalmalımıyız. Cevaplarsanız sevinirim ayrıca çok güzel olmuş A dan Z ye herşey var ve renakton dışındada rehberiniz varmı ben irternetten bulamadım ama link atarsanız sevinim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: aligur16

bu arada karşı şampiyona saldırırken ilk w skill i ni mi atmalıyız yoksa e mi tam bi bilgi vermemişsin onu da eklermisin rica etsem

up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligur16 -- 14 Nisan 2014; 12:08:15 >
  • quote:

quote:

bu arada karşı şampiyona saldırırken ilk w skill i ni mi atmalıyız yoksa e mi tam bi bilgi vermemişsin onu da eklermisin rica etsem

up

Adam dibindeyse ofke 50 olana kadar w yi atma notmal vurus ve q at e ile mesafeyi kapaticaksin adam uzaklastikca fury 50 oluncada w yani stun atip bitireceksin.

• En yakin zamanda renekton aliyorum
    Ben genelde nasuscuyum q stack iyi yapilirsa tasima kapasitesi yuksek bir champ yani renektonu sevmezdim bunlari okuyup izleyince bu zorbaya bi sempatim oldu ne yalan soyleyeyim

• Resimler gg olmuş toparlanması lazım
  • Resimlerin neden bozulduğunu tam olarak anlamadım. Önizleme yapınca normal görünüyor ama problem düzelmiyor. Linklerini yeniledim birkaçının ilk başta düzeldiler ama 5 dk sonra yine onlar da bozulmaya başladı. Problemin ne olduğunu tahmin eden var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOL OBA -- 27 Haziran 2014; 22:52:12 >
  • Rehber güncellenirse çok iyi olur; güzel, kapsamlı bir rehber
  • Baska rehber de isteriz başka hero oynuyorsan tabi

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.