Şimdi Ara

OBA dan Renekton Rehberi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
43
Favori
83.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LOL OBA

Resimlerin neden bozulduğunu tam olarak anlamadım. Önizleme yapınca normal görünüyor ama problem düzelmiyor. Linklerini yeniledim birkaçının ilk başta düzeldiler ama 5 dk sonra yine onlar da bozulmaya başladı. Problemin ne olduğunu tahmin eden var mıdır ?

hepsini tektek upload etdiysen bi siteden o sitede zamanla siliniyor ssler 1 yıl sonra felan belki bu sebepten dolayıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sawtain

quote:

Resimlerin neden bozulduğunu tam olarak anlamadım. Önizleme yapınca normal görünüyor ama problem düzelmiyor. Linklerini yeniledim birkaçının ilk başta düzeldiler ama 5 dk sonra yine onlar da bozulmaya başladı. Problemin ne olduğunu tahmin eden var mıdır ?

hepsini tektek upload etdiysen bi siteden o sitede zamanla siliniyor ssler 1 yıl sonra felan belki bu sebepten dolayıdır.

Deneme amaçlı biraz önce yeni resim koydum anında bozuldular. Biraz ilginç geldi o yüzden çözemedim. En iyisi aslında bunu silip en baştan yazmak

• quote:

quote:

quote:

Deneme amaçlı biraz önce yeni resim koydum anında bozuldular. Biraz ilginç geldi o yüzden çözemedim. En iyisi aslında bunu silip en baştan yazmak

Bi ara yeniden yazsan cidden ne kadar güzel olur biliyomusun :D okumaya can atıyorum ama edilmiş içine :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kose81

quote:

quote:

quote:

Bi ara yeniden yazsan cidden ne kadar güzel olur biliyomusun :D okumaya can atıyorum ama edilmiş içine :D

Yani oyunu tekrar yükleyip baya bi oyun atıp yazmam gerekecek. 1 yıldır adam gibi oynamadım ben de işte baya geri kaldım ondan dolayı.

• aah ah o çevremizde dönen mavi buff
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rochie Roch

aah ah o çevremizde dönen mavi buff

2-3 yıllık videolar olduğundan acayip miktarda eski patchlere ait özellikler var. Ama o buff lar gerçekten hoşuma giderdi benim de
  • quote:

quote:

2-3 yıllık videolar olduğundan acayip miktarda eski patchlere ait özellikler var. Ama o buff lar gerçekten hoşuma giderdi benim de

oyunda o zamanlardaki tat yok hocam ya
  • quote:

quote:

quote:

oyunda o zamanlardaki tat yok hocam ya

Aynen öyle. Gereksiz yere çok şey değişti.

• tavsiye ederim çok güzel bir rehber
  • @OBA renekton kardesimize gonul verdim arastirdim senin buildini buldum sezon ne kadar 4 olsada cok op build olmus. Eline koluna saglik umarim devami gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta Senin Konunun Çok daha fazla mesajı yokmuydu banamı öle geliyor?

2015 in ilk mesajıda benden olsun.

EDİT: Profil fotosu çakma, çaktıra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekno-Amatör -- 1 Ocak 2015; 14:22:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno-Amatör

Usta Senin Konunun Çok daha fazla mesajı yokmuydu banamı öle geliyor?

2015 in ilk mesajıda benden olsun.

EDİT: Profil fotosu çakma, çaktıra

Horting ?
  • renekton aldığım her ranked maçından önce girip bu rehbere göz gezdiriyorum

• Legend of OBA

nerelerdesin reizzz
  • Cok yaşa oba ve renekton

• cidden nerelerde acaba bıraktımı renektonu ünlüydü bunun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyiz nerdesin
  • s5 için günceller misin reheberi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagshot

s5 için günceller misin reheberi

İlk item Botrk Rushladıktan sonra Black Cleaver çıkman hem çok iyi oluyor. Hp, Cdr, Ad, Zırh Delme, Vuruş anında hareket hızı vermesi ile muazzam gidiyor 2. item olarak yapılması ultin hariç diğer skiller ile vurduğun skiller ile zırh azaltmaya neden oluyor. Ap herolara karşı Botrk kasmakta zorlanıyorsan, Vampiric çıkıp hex drinker tamamlayabilirsin. Bayağı rahatlatıyor. Geri kalan hemen hemen aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

quote:

Orijinalden alıntı: bagshot

s5 için günceller misin reheberi

İlk item Botrk Rushladıktan sonra Black Cleaver çıkman hem çok iyi oluyor. Hp, Cdr, Ad, Zırh Delme, Vuruş anında hareket hızı vermesi ile muazzam gidiyor 2. item olarak yapılması ultin hariç diğer skiller ile vurduğun skiller ile zırh azaltmaya neden oluyor. Ap herolara karşı Botrk kasmakta zorlanıyorsan, Vampiric çıkıp hex drinker tamamlayabilirsin. Bayağı rahatlatıyor. Geri kalan hemen hemen aynı.

Nicin botrk neden hydra degil

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.