Şimdi Ara

O en büyük Türk (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
7
Favori
16.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
600 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence hiçbir zaman en büyük türk şu kişi denemez.Ata olmak ile en büyük olmak farklı şeylerdir.Ülkesine hizmet etmiş herkesin Ruhu şad olsun bir tek kişinin değil.Bu forumda birilerine laf atma birilerini alta indirme saldırmayı marifet veya üzerine borç bilenler çok.Bu yazıya da hehe diyenler, laf söyleyenler olacaktır.Lafın üzeri laf söz üzeri söz olur.Madem bir Türk bir dünyaya bedel.O zaman birbirimizle değil dünyaya bedel olalım.Madem inkilapçıyız milliyetçiyiz Atatürkçüyüz daha iyisini yapmaya çalışalım.O yaptı örnek oldu.Devam ettirelim.

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürk düşmanı bir insan değilim asla yazdıklarım yanlış anlaşılmasın aksine sonsuza kadar müteşekkirim kendisine iyiki atam sonsuza kadar huzur içinde olsun ancak bu tarz söylemleri bizim gibi tarihi çok güçlü olan ve tarihinde sayısız korkusuz onlarca lidere sahip olan bir milletin yapmaması taraftarıyım bana göre biraz haksızlık oluyormuş gibi geliyor diğer sayısız büyük türk liderine. Biz bu dünyayı nice liderler ile birlikte titretmiş bir milletiz. Bana göre en büyük türk diye bir kavram olmamalı. İyi niyetli ama yanlış bir söylemdir. Naçizane görüşümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43C393024 -- 1 Aralık 2020; 20:34:29 >
  • 10 Kasım 1938... ∞

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Türkçü Atatürk'ün partisi Cihangir solcularının terörist yardakçılarının elinde.

Kısmen katılıyorum.

Fakat tsk nin şanlı subayları hapse atılırken bir tek CHP'li vekiller vardı yanlarında. CHP den vekil seçildiler Dursun çiçek mehhmet Ali Çelebi vs.

Yani bu ergenekonu fetoşun itlerini hep CHP ortaya çıkarmak için didindi.

MHP o kadar ses çıkarmadı itiraz etmedi koskoca tsk hapse atılırken.

Ve şu anda MHP o zamanki lerle ittifakta.

Gerçekten inanılır gibi değil.

• fofer kullanıcısına yanıt
    5816 küfrü yasaklıyor varsa kanıtlı belgen göster bilelim
  • Atatürk'ün bile en büyük olma gibi bir takıntısı yokken, beni ilahlaştırmayın demişken, önemli olan benim fikirlerimi anlayıp onları uygulamanız ve ileriye taşımanızdır diyen sevgili Atatürk'ümüzü neden sürekli bu saçma tartışmalara meze yapıyorsunuz.

Arkasında koskoca Cumhuriyet bırakmış siz geliştirin büyütün diye, siz hala Atatürk'ün ismini büyütme peşindesiniz.

Rica ediyorum şu adamı artık rahat bırakın. Yapacağını yapmış, mirasını bırakmış göçmüş gitmiş daha ne istiyorsunuz. Yani Amerika'da George Washington için böyle bir durum olduğunu sanmıyorum. Aynı şekilde Hindistan'da Gandi için ya da Küba'da Castro için olduğunu da sanmıyorum.

Teşekkür edin, saygı duyun sonra da ne halt yiyorsanız yiyin. Elinden gelen şeriat getirsin, elinden gelen komunizm getirsin ama Atatürk'ü buna alet etmeyin.

• Açık ve net konuşulayım, Atatürk'e karşı zerre kin besleyen olsun ve bu anam babam kardeşim dahi olsa tüm samimiyetim ile söylüyorum selam dahi vermem.

Bak ne diyorum anam babam dahi olsa selam vermem, çünkü bilirim ki Atatürk e kin duyan biri vatan hainidir.

Allah'tan Sülalemde bir tane bile vatan haini yok hepsi Atatürk ü sever saygı duyar.

Babaannem 97 yaşında öldü Atatürk hakkında bize çok güzel şeyler anlatırdı Atatürk sevgisi ile büyüdük biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper113 -- 2 Aralık 2020; 1:47:26 >
  • bu kafayla geri kaldık bölündük pkk oldu zaten sizene milletin ırkından geleneklerinden göreneklerinden herkesin gideceği yer 2m lik çukur,ayrıca anadolu sadece türklerinde değildir..

istersem ugandalı simgesiyle gelenekleriyle yaşarım bu topraklarda istersem türk kimseyi gırglamaz,1930 ların hitler stalin doğrularından dünya kurtulalı çok oldu sizler hala aynı yerde saymaca..

neyse artık new model chp de sizin kafada değil ülkede minik bir azınlıksınız %5-9 gibi takmaya değmez.. 

Atatürk devrinin adamıydı , bu devrin değil haliyle çevresindeki akımlardan etkilendi bu yüzyıla gore demode, osmanlı neokonlarından farkınız pek yok aynı kafa yapısı geçmişe takılı kalma sendromu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Aralık 2020; 1:59:33 >
  • Eline sağlık der noktayı koyarım yürekten eline sağlık..

• Atatürk'ün Türkçü olduğunu hala anlamayan-anlamak istemeyen bazı kesime, yazdıklarınız bir ders olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bu kafayla geri kaldık bölündük pkk oldu zaten sizene milletin ırkından geleneklerinden göreneklerinden herkesin gideceği yer 2m lik çukur,ayrıca anadolu sadece türklerinde değildir..

istersem ugandalı simgesiyle gelenekleriyle yaşarım bu topraklarda istersem türk kimseyi gırglamaz,1930 ların hitler stalin doğrularından dünya kurtulalı çok oldu sizler hala aynı yerde saymaca..

neyse artık new model chp de sizin kafada değil ülkede minik bir azınlıksınız %5-9 gibi takmaya değmez.. 

Atatürk devrinin adamıydı , bu devrin değil haliyle çevresindeki akımlardan etkilendi bu yüzyıla gore demode, osmanlı neokonlarından farkınız pek yok aynı kafa yapısı geçmişe takılı kalma sendromu..

Zaten sizin bu zihniyetiniz yüzünden ülke geri ve fakir kaldı..Almanya bozguncu ve Almanları tefecilikle haraca bağlayan Yahudileri temizledi 2 dünya savaşı kaybetse de dünyanın 3. Büyük ekonomisi japonya küçücük ülke Almanya ile eşdeğer ekonomisi var çünkü bölücü yok g.kore Tayvan'da aynı şekilde bölücü olmadığı için zengin. İngilizler ( ve İngiliz kralicesi) zaten Amerikayı Kanada'yı Avustralyayı isvicreyi yönetiyor ama iş Turkiye'ye ve Türklere gelince Türkiye Türklerin değil diyen bir halk yaratılmış çoğu Anadolu dışından gelmiş olsa da. İngilizlerin Fransızların yunanin Ermenilerin dediğini sizin gibi balkanlardan , Kafkaslardan kovulup Anadolu'ya yerleşenlere söyletiyorlar. Adamlar hem sizi kovup sizden kurtulmuşlar hemde Türkiye'de Türklere laf söyletip 1 taşla 2 kuş vuruyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 2 Aralık 2020; 6:34:0 >

• En iyi Lider, Baş komutan Atatürk 🇹🇷

Dünya saygı duyuyor. Atatürk'e

Bizim yobaz cahiller'de Yunan galip gelseymiş dediler.

Yobazlar gitsin yunanın koynuna girsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsamuray -- 2 Aralık 2020; 7:4:58 >
  • Bazı şeref yoksunu hainlere göre Atatürk ermeniymiş,bunu diyen diliniz kopsun.

• Saçma sapan bilmediğiniz konular hakkında konu açıp hayal aleminde yaşamayın , tarihimizde en büyük Türkler Alparslan, Mete Han, Atilla gibi isimler varken Atatürk ü bunların önüne koymak bilinçsizlik ve aptallıktır.

Muhakkak bizim için çok değerli ve büyük mücadele vermiş bir kahramandır Atatürk fakat tarihin en büyük Türk'ü demek saçmalıktan öte bir iddiadır.

Tarihimizdeki kahramanları cehaletinize alet edip hedef göstereceğinize adam olup örnek alın bu insanları da verdikleri mücadelelerin 1000 de birini verebilseniz bugün çok farklı bir ülkede yaşıyor olurdunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiki -- 2 Aralık 2020; 8:32:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi 3 5 cakal bozkurt gokturi bilmem ne saklabanligi yapiyor. Ozellikle turkuculer (,mehape olan)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.