Şimdi Ara

NZXT Kraken X61 All in One Kullanıcı İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
3.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce soğutucuyla ilgili inceleme yapmadığım için, aklıma geldikçe ekleyeceğim.

NZXT Kraken X61 All in One  Kullanıcı İncelemesi

i7 4790K
    4.400 MHZ
    1.116V

i7 4790K
    4.600 MHZ
    1.200V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 21 Ağustos 2014; 17:54:50 >

• İşlemcinizin stok ve oc'li değerleriyle yapılmış, stabilite (OCCT gibi.) ve oyun testlerindeki (crysis3 - bf4 gibi) sıcaklıkları koyabilirseniz güzel olur.

Paylaşımınız için teşekkürler.
  • Hayırlı olsun, o resimdeki NZXT'nin kendi yazılımı galiba. Su sıcaklığını da gösteriyor güzelmiş.

@HiqhWoltage ın dediği testleri görebilirsek güzel olur.
  • Hayırlı olsun

Testleri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

İşlemcinizin stok ve oc'li değerleriyle yapılmış, stabilite (OCCT gibi.) ve oyun testlerindeki (crysis3 - bf4 gibi) sıcaklıkları koyabilirseniz güzel olur.

Paylaşımınız için teşekkürler.

OCCT az önce baktım.En kısa zamanda detaylı bi şekilde koyacağım bilgileri.Prime95 testi düşünüyordum.Ama OCCT daha anlaşılır.

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Hayırlı olsun, o resimdeki NZXT'nin kendi yazılımı galiba. Su sıcaklığını da gösteriyor güzelmiş.

@HiqhWoltage ın dediği testleri görebilirsek güzel olur.

Teşekkür ederim.Kendi yazılımı ve gerçekten çok beğendim.Çok iyi analiz yapabiliyorum.Daha önce böyle detaylı bir log tutan program görmemiştim.Testleri koyacağım oda sıcaklığımı falan detaylı bir şekilde koyacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

Hayırlı olsun

Testleri bekliyoruz

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 14 Temmuz 2014; 8:14:16 >

• Hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun, çok kalite bir ürün
  • Hayırlı Olsun.Yurtdısından aldınız heralde ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comaa

hayırlı olsun, çok kalite bir ürün

quote:

Orijinalden alıntı: Darkknight02

Hayırlı Olsun.Yurtdısından aldınız heralde ürünü

@Comaa
    Teşekkür ederim.Gerçekten bu işi biliyor bu firma :)
    @Darkknight02
    Teşekkür ederim.Evet.newegg.com'dan satın aldım.1 hafta bekledi ürün.Kasaya sığmadı radyatör :/.Şimdi i7 4790K sipariş ettim.Testleri o zaman yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 15 Temmuz 2014; 5:58:14 >
  • Kraken kaça mal oldu size?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun güle güle kullan.

İnceleme yarım kalmış gibi :) Kasaya monte ettikten sonra resim çekip atsan çok iyi olur.Yazılımını bende beğendim.Pompa üzerindeki ledler de değişiyor sanıırm.Soğutucu ile birlikte gelen macun kaliteli oluyor genellikle. H80İ soğutucum kullanılmaz halde iken yeni soğutucu arayışlarına girdim.Türkiye de olsa gözümü kırpmadan alacağım tek soğutucu..

İşlemcinin stabil hali bu mudur? Daha düşük voltaj ile 4.6 da veya 1.30v civarında 4.7 de çalışıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Kraken kaça mal oldu size?

360-390 liraya mal oldu.
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.İnceleme yeni işlemci aldım.Tek tek uğraşmak zor geldi.
    Bahsettiğiniz ışıklar çok güzel. H100i'de daha detaylı vardı bu durum.

Gerçekten çok iyi bir ürün.Bilseydim böyle iyi bir ürün olacağını h100i almazdım h100i ile arasında 95 lira fark çıktı :/

OC konusunda iyi sayılmam.Anakartımın overclock profile Load gamer adlı ayarları yaptım.Başka hiçbir ayara tutmadım.Başlarda 3 -4 kez kernel power hatası verdi.Sonradan hiçbir şekilde sorun yaşamadım.Hiç ellemeyi düşünmüyorum.i7 4790K geldiğinde OC yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 15 Temmuz 2014; 13:29:46 >

• TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzelmiş.Türkiye ye gelse de kapsak hemen :)

Aynı anakartı kullandım.Aynı voltaj ile aynı hızda açmıştı benim işlemciyide :) 1.30v ile 4.7 yaptım.Biraz fazla voltaj vermiş 4.6 için.Voltajı 1.25v seviyelerine çekebilirsin aslında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

quote:

Orijinalden alıntı: Comaa

hayırlı olsun, çok kalite bir ürün

quote:

Orijinalden alıntı: Darkknight02

Hayırlı Olsun.Yurtdısından aldınız heralde ürünü

@Comaa
    Teşekkür ederim.Gerçekten bu işi biliyor bu firma :)
    @Darkknight02
    Teşekkür ederim.Evet.newegg.com'dan satın aldım.1 hafta bekledi ürün.Kasaya sığmadı radyatör :/.Şimdi i7 4790K sipariş ettim.Testleri o zaman yapacağım.

pekliyoruz büyük bir azimle

Bende başlarda voltaj yüksek geliyor diye düşünüyordum.min core max core ratiolarını değiştirdim hepsini 4.7 ve 4.3 aralığında ayarlıyordu. 4.6 yaptım hepsini.Benchmark ile fazla uğraşmadığım için yeterli gördüm. Zaten battlefield 4 oyununda bile %65-75 kullanım 4.6 GHz anca gördüm.Bazen %35 lere kadar düşüyor.Stabil çalışması benim için önemli olan. i7 4790K en kısa zamanda ulaşacak elime onunla uğraşacağım
    Gidecek işlemci ile şuan uğraşmanın anlamı yok gelen gelsin uğraşırsın biraz :)
    Lafın gelişi öyle yazdım.İşin gerçeği 4.4 GHz i7 4790K gibi bir işlemcinin sadece oyunlar için OC'a hiç gerek olmadığını ikimizde biliyoruz :](sli crossfire dışında)
    Bende stok hızda kullanırım genellikle fakat sınırları görmek lazım.Bunun için ekstra para veriyoruz K serisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 20 Temmuz 2014; 15:39:18 >
    Swiftech'in de şöyle hazır kiti çıkmış. Sitesinde 139 Dolar yazıyor. Başka yerde satışını ve testlerini bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 20 Temmuz 2014; 14:47:00 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.