Şimdi Ara

Nvidia yeni beta driver (açıkca değil ama resmi optimus desteği geldi galiba)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıda linkten anladığım kadarıyla artık bumblebee ye ihtiyaç duymadan optimus teknolojisi kullanılabilecek.

http://www.webupd8.org/2013/04/nvidia-releases-linux-graphics-drivers.html

EDİT : Başlığa intel yazmışım. Düzeltme için kelebekx3 'e teşekkürederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gergozen -- 10 Nisan 2013; 22:54:52 >

• Nvidia linux konusunda atağa geçti. Valve ile yakın temastalar diye biliyorum. Bunun etkisi ve ayrıca linuxteki potansiyel iyice ortaya çıkmaya başladı. Nvidia bunu iyi değerlendiriyor. Amd ise uyku modunda. Windowstaki yavaşlığı linuxte de devam ediyor. Yeni bir pc toplarsam kartım nvidia olacak...
  • Güzel ve sevindirici bir haber, Linus'un parmağı işe yaramış gibi! Aslında ATI tarfında bu destek çoktan geldi. Ama genel olarak Linux için sürücü hazırlamada Nvidia daha başarılı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelebekx3

Güzel ve sevindirici bir haber, Linus'un parmağı işe yaramış gibi! Aslında ATI tarfında bu destek çoktan geldi. Ama genel olarak Linux için sürücü hazırlamada Nvidia daha başarılı gibi.

Ati'de bu destek çoktan geldi derken?

Ben daha ati hd5650m ve intel hd graphics olan casper laptopumda intel dışında kullanamıyorum acaba bu dediginiz hangi sürücü ile kullanılabilir hale geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinn3g4N

quote:

Orijinalden alıntı: kelebekx3

Güzel ve sevindirici bir haber, Linus'un parmağı işe yaramış gibi! Aslında ATI tarfında bu destek çoktan geldi. Ama genel olarak Linux için sürücü hazırlamada Nvidia daha başarılı gibi.

Ati'de bu destek çoktan geldi derken?

Ben daha ati hd5650m ve intel hd graphics olan casper laptopumda intel dışında kullanamıyorum acaba bu dediginiz hangi sürücü ile kullanılabilir hale geldi?

Sizin kartınız için destek var mı bilemiyorum, ama konuyla ilgili yazdığım mesajın üstünden 1 yıldan fazla süre geçmiş.

http://forum.linuxmint.org.tr/index.php/topic,3226.msg28015.html#msg28015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelebekx3 -- 11 Nisan 2013; 22:16:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.