Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence şu an 1080 serisi alınmaz artık. hele o fiyata hiç alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOM94

Arkadaşlar iyi akşamlar gtx 1070 var cs go da full load alamıyorum nedeni hakkında fikri olan varmı :)

Konu mu açsam bilgisi olan yok mu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOM94 kullanıcısına yanıt
    CS'de GTX 1070 ile full load İyi espriydi.

Kart karpuz gibi yatarken 1GHz'de 120-200fps basıyor, ne yapacaksınız 1000fps alıp? Gösterecek monitörünüz mü var, görecek gözünüz mü var? İkisinin de olduğunu sanmıyorum zira insan gözü 100fps ile 80fps'yi dahi ayırabilecek kapasitede değil, monitörlerdeki panellerin en iyisi bile 165fps'den fazlasını gösterebillecek kapasitede değil. Zaten oyundaki grafik 10 senelik oyunlarla yarıştığı için GPU fazla güçlü kalıyor, CPU darboğazına takılıyor. Bahsettiğiniz şey çok zor ve lüzumsuz. 4K'da 8xMSAA açsanız bile kartı frenlemeye yetmiyor.
  • 753$'a yurtdışından alınabilen kart(%20 vergi dahil) 839$+KDV=990$... Yuh

Karttan yana sorun yok da fiyatından yana sorun çok büyük.
    çözünürlüğü yükseltin hocam dsr ile. işlemci kullanımına bakın.
    genel ayarlarda maksimum performans seçili mi diye kontrol edin.
    vsync kapalı olması lazım. gsync varsa o da fps yi sabitler. onu da kapatın.
    grafik ayarlarını kökleyebildiğiniz kadar kökleyin.
    öyle öyle tamamını kullanırsınız. iyi oyunlar.
  • Arkadaşlar slm herkese.

Merakımdan sormak istediğim, ayrıca bilgilendirme amaçlı bilgi paylaşmak istiyorum.

Dün D&R da dolaşırken oyun bölümünde witcher 3 kutulu sürümü 69 TL den satılıyordu. Bildiğim kadarı ile en son çıkan sürümü ve DLC lerin içinde bulunduğu bir paket.

Steam den baktığımda DLC ler hariç 75 TL den satıldığını gördüm. Ek paketler eklendiğinde fiyat 150 TL civarına çıkıyor sanırım. Oyunu oynamadığım için bilemiyorum.

Fiyat uygun mu yoksa bilmediğim bir gariplikmi var çözemedim.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm ayarlar açık herhangi bir kare sabitleme sistemi yok amacım da şöyle normalde single oyunlarda 60fps yeterli 144 lüx de bu Cs go Lol gibi oyunlar çok yüksek fps ihtiyacı doğuyor. Aslında benim için sıkıntı yok cs go oyuncusu bir arkadaş varda ona kartı aldıracam youtube da Vs "Cs go 300fps 500fps" başlıkları varda bi sorayım dedim yazılımsal bi sıkıntı mı var diye :)

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Selam.
    Bu GOTY sürümü yani içersinde ana oyun ve tüm dlc paketleri mevcut.Kutulu oyun gog sürümü oluyor.Steam da ise GOTY sürümü 75 liraya satılıyor.Sadece ana oyun 200 saat bir oynanış sunuyor.Parasını fazlasıyla hak eden bir oyun.Fiyatı çok uygun.

http://store.steampowered.com/sub/124923/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 3 Ekim 2016; 12:22:31 >
  • Coil whine var mı bu seride?

Göremedikten sonra fazla fps almanın bir anlamı yok. Debriyaja basıp gaza basmak gibi. Motor devri yükselecek ama faydası yok. Kaldı ki uygun monitör ve daha önemlisi internet bağlantısı lazım. dün 100-160 ms ping ile oynamaya kalktım, ben adamı görmeden ölmüş oluyorum,çok fazla gecikme oluyor. Aldığım 180fps'nin 1ms monitörün hiç bir anlamı kalmıyor. Türkiye tabanlı bir serverda işler değişiyor tabi, bam güm giriyorum. Ama monitörün gösterebildiğinden fazlası da anlamsız kalıyor. Ancak monitörün gösterdiğinin katı olacak şekilde fps basılırsa(60Hz-120-180-240-300fps gibi) bir anlamı var. Ama hepsinden önce Türkiye'de CS'de Türkiye serverları haricinde oynamak için düzgün internet bağlantısı lazım ki 20-30'dan yukarı çıkmasın ping, olan donanımın bir anlamı olsun. Titan olarak tabir edilen en iyiler arasında olmanız ancak iyi bir bağlantı varsa işe yarıyor. 1sn geriden oynadıktan sonra hepsi bir hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Selam.
    Bu GOTY sürümü yani içersinde ana oyun ve tüm dlc paketleri mevcut.Kutulu oyun gog sürümü oluyor.Steam da ise GOTY sürümü 75 liraya satılıyor.Sadece ana oyun 200 saat bir oynanış sunuyor.Parasını fazlasıyla hak eden bir oyun.Fiyatı çok uygun.

http://store.steampowered.com/sub/124923/

Tam anlayamadım.

Benim gördüğüm kutulu sürüm ile steam de satılan aynı değil mi?

İkiside aynı fakat kutulu olanı gog üzerinden oynuyorsunuz.

• iki tane gtx1080 sahibiyim ancak hiç bir şekilde stabilteyi sağlayamadım. tek kart kullanırken bile sürekli görüntü sürücüsü yanıt vermeyi durdurdu diyor, mavi ekran alıyorum, kilitlenmeler donmalar yaşıyorum. sistemim Asus x99A, 5960X, 32GB DDR4, win10 pro. 1080 öncesi HD7870 kullanıyordum ve yaşamadığım her sorunu bu kartı kullanmaya başladığımdan beridir yaşamaktayım. sistemi yeniden temiz bir şekilde kurdum* özellikle 3DSMAX, VRAY, VEGAS, Photossop uyuglamalarında yaşıyorum bu olayı. Son windows10 güncellemesinden beridir de çok daha fazla sorunlar çıkmaya başladı. Güç kaynağım corsair 1000w 80+ gold

Yazılımsal olarak birebir aynı yazılımları laptopta da kullanıyorum ve orada hiç bir şekilde bu sorunlar olmuyor aynı çalışmalarımı gerçekleştirirken. Monster Abra A7 v6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 3 Ekim 2016; 13:27:54 >
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Ping konusunda kesinlikle aynı görüşteyim hani fiber nette olsa işte serverda bitiyor. Fps konusunda şöyle bir açıklama buldum detaylı izleyemedim ama galiba bu yenileme hızından fazla fps alındığında oyuna nasıl etki ettiğini açıklamış. İngilizce bitti bi yerde

• tolgabes64 kullanıcısına yanıt
    Insider sürümü değil değil mi Windows? Geçenlerde bende izin vermediğim halde insider sürümüne geçmiş deli etmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Insider sürümü değil değil mi Windows? Geçenlerde bende izin vermediğim halde insider sürümüne geçmiş deli etmişti.

hayır win10 pro oem lisans
  • tolgabes64 kullanıcısına yanıt
    Lisansı demiyorum, Insider yani beta sürümleri var. Bazen izin verilmese bile bu sürümlere güncelleyebiliyor. Tam sorun yuvası.

Biri Steam aktivasyonlu (Dijital Steam)
    Diğeri GoG aktivasyonlu (Kutulu GoG)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Lisansı demiyorum, Insider yani beta sürümleri var. Bazen izin verilmese bile bu sürümlere güncelleyebiliyor. Tam sorun yuvası.

Win10 pro 64 bit 10.0, Build 14393
  • Arkadaşlar bu ekran kartlarında coil whine sorunu var mıdır ? Geçen günlerde görmüştüm bir başlık altında bu sorundan dolayı nvidia kartları gömüyordu bazı arkadaşlar. Ben gtx 1070 almayı düşünüyorum ancak hala kararsızım. Monitör 1080 hd çözünürlükte, ekran kartı ise 2k çözünürlük için. Neyi tercih etmeliyim fikri olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.