Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Windows donuyor genellikle. Fareyi gezdirdiğim yerlerde görüntü gidiyor vs. Reddit forumlarında değil de kendi forumlarında baktım biraz yeni sürücü beklemek zorundasınız demişler. Ya da tek monitöre düşürmek önerilmiş.
  • ophion84 kullanıcısına yanıt
    Beyler adamın kalbini kim kırdıysa özür dilesin çok pis beddua etmiş içim acıdı ciddi ciddi kalbini kırmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Niye şerefsiz diyorsun kardeşim? 3-5 tane çocuk oyun oynayacak diye bu ülkeye döviz sokan ekonomiye katkı veren insanlar neden şerefsiz olsun? Keşke piyasada hiç kart kalmasa hem çocuklar daha iyi eyitim alır oyunlar ile zaman kaybetmez hemde ülke daha iyiye gider

Haklısın

oyun oynayanları niye bu kadar indirgediniz anlayamadım. sığ bir bakış açısı. ekran kartı olmasa da bu ülkede verilen eğitim genel manada içler acısı. iyi eğitim alan kesim çok sınırlı bir kesim. insanların eğlenceye de ihtiyaçları var ayrıca. oyun oynamak bunlardan sadece biri. oyun oynamayıp sokakta serserilik yapacağına çocuklar oyun oynasa daha güzel bence ayrıca. aşırıya kaçmamak kaydıyla

• Mining özel kartta çıkarsan, yazılımsal olarak oyuncu kartlarını madencilik için engellemeye de çalışsan hiç bir sonuç vermeyecek.

Ucunun zarar olarak bize de dokunacağı diğer bir yöntem ise, bence güç tüketimini tavan yapsınlar. 450W falan TDP çeken bir 1080 gelsin. Madenciler direk hiç bir şekilde yönelmez bu tür bir karta. Bize de zararı olur elbet ama daha uygun yolla kurtulur pc oyunculuğu.
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    Tek fan fazla güç tüketen fazla kullanımda cortlayan kartlar yapsınlar maliyetleride düşürürler🤣. Şöyle bir algı kartları pahalımsatıyorlar firmaların işine geliyor. Garanti süreci var. Firmalar hesaplıyordur daha çok kartı daha pahalıya satıp arızalarıyla uğraşarak mı daha çok kar edşceklermyoksa eaki düzende oyunculara satarak mı.. Tğrkşyedekinticaret kanuna vir elektronik eşyayı 2 yıldan az garanti vererek satamaz. Mining yoğun kullanımı kullanıcı hatası içine sokabşlirkermi. Gerçimtr dekintüketim önemli boyutta deil önemlimolan uzak duğu ve abde deki tüketim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliOrmanlı0106 -- 29 Ocak 2018; 15:35:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeliOrmanlı0106 D kullanıcısına yanıt
    Zaten madencilikte kullanılan kartların bir çoğu ilk 5-6 ayda bırakıyorlar kendilerini. Sonra garanti kapsamında ya değişim ya tamir yaptırıp yeniden kullanıyorlar. Bu firmalar içinde büyük sıkıntı yaratıyor. Bir şekilde geliştirecekleri bir yöntem ile bir kartın madencilik de kullanıldığını anlayabilirlerse eğer garanti dışı bırakmaları bile büyük darbe olur.
  • 390.77 nolu driver'ı kurup deneyen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

390.77 nolu driver'ı kurup deneyen oldu mu ?

önceki versiyonda çökmeler yaşıyordum bunda 1 problem yaşamadım msı 980 gtx kartım
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Aslında Black Desert Online için ne gibi bir geliştirme yapılmış onu merak ediyorum
  • 390.77 geribildirimleri okumak gerek. Bir önceki gerçekten sorunlu.

bildirilen sorunlar böyle :

Issues and Updates:
    -On some systems running multiple monitors, PC may TDR on cold boot. No problem with warm boot.
    -After PC is left on for extended period of time, launching HTC Vive/Oculus Rift may result in stutter followed by black screen. Rebooting PC resolves issue.
    -NieR:Automata randomly freezes with white screen
    -Content type from NVIDIA Control Panel reset on reboot
    -Gears of War 4 may randomly crash

çift monitör sorunu sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 30 Ocak 2018; 15:17:53 >
  • Madencilere karşı satın almada sınırlama getirilmeli veya ekran kartları bir şekilde bu işlerde kullanılamayacak şekilde üretilmeli mühendislik tarafından gelecek bir çözüm ile. Piyasanın içine ettiler gerçekten. Nefret edilesi halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Madencilere karşı satın almada sınırlama getirilmeli veya ekran kartları bir şekilde bu işlerde kullanılamayacak şekilde üretilmeli mühendislik tarafından gelecek bir çözüm ile. Piyasanın içine ettiler gerçekten. Nefret edilesi halde.

https://www.change.org/p/nvidia-ekran-kart%C4%B1ma-dokunma
  • Hala 388.43deyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sürücüde de dün akşam 1 defaya mahsus çakılma sorunu yaşadım 1 daha olursa bende eskiye dönerim
  • Yeri burası değil ama

ASUS PH-GT1030-O2G GeForce GT 1030 2GB Phoenix Fan OC Edition HDMI DVI Graphics Card

İle

MSI GT 1030 AERO ITX 2G OC Graphic Cards

Arasında bariz bir fark var mı varsa nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 1 Şubat 2018; 11:48:28 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Ucuz olanı alın geçin
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    MSI garantisi Türkiye'de çok kötü eğer arada 50 liradan fazla fark yoksa Asus tercih edin

• Elsa kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak 2 si de aynı performans güç olarak fark var mı diye merak etmiştim

• 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.