Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme kısmındaki Gelişmiş seçeneklere girip "özellik güncelleştirmelerini geciktir" kısmını işaretleyin..

• Arkadaşlar 144hz monitörde 200 üstü fps alırken fast sync açıkken daha mı iyidir input lag açısından açmak lazımmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Güncelleme kısmındaki Gelişmiş seçeneklere girip "özellik güncelleştirmelerini geciktir" kısmını işaretleyin..

Bu Windows 10 Home kullanıcılarında yok(hangi mantıkla yok orasını hiç sormayın konu sabaha kadar uzar), eğer Home sürümü kullanılıyorsa şu linkte bahsedilen regedit ayarını yapmak gerekiyor;
    https://forum.donanimhaber.com/daha-kararli-bir-windows-10-deneyimi-icin-cbb-guncellestirme-dalini-kullanin-cbb-build-14393-1066--124319355

• Vendor a özel kart tasarımı yapmayan üreticiden bir daha kart almayacam aynı tasarım alt seriden üst seriye kadar kullanılıyor hiç hoş değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    Evet bu ayarlar Pro sürümde var. Home sürümü malesef bazı kısımlardan kısıtlamalı sunulmuş. Home kullanıcıları için Regedit ayarı gerekiyor söylediğiniz üzere..
  • VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    selamlar...fast sync = monitör hz x 2 fpslere çıkıyor...fps dalgalanmalarında takılma yada görüntü bozulması olmuyor...tanıtımında input lag olmadığını anlatmışlardı...test etmek için ekipmanım yok... teori de yok...
  • VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    Araya konulan her extra yazılım veya donanım yani G-Sync, FastSync, FreeSync, AdabtiveSync, DyAC (hatta adaptör veya dönüştürücülerde dahil) kimisinde az kimisinde çok ama mutlaka extra input lag yapar çünkü yapacağı görevi için arada bir işlem zamanını çok düşükte olsa harcar .
    En hızlı yol hizmetlerden Windows Update özelliğini durdur gitsin sonra bu şikayetler bitince bir ara yeniden çalıştırılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Interstellar

Araya konulan her extra yazılım veya donanım yani G-Sync, FastSync, FreeSync, AdabtiveSync, DyAC (hatta adaptör veya dönüştürücülerde dahil) kimisinde az kimisinde çok ama mutlaka extra input lag yapar çünkü yapacağı görevi için arada bir işlem zamanını çok düşükte olsa harcar .

g sync kullanılacaksa eğer FastSync kapalı mı açık mı olmalıdır??
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    FastSync, G-Sync'i tamamlayan bir teknoloji. Monitörün yenileme hızının üstüne çıkıldığında FastSync devreye giriyor ama her oyunda iyi sonuç vermeyebiliyor. Oynadığınız oyunlarda kekelemeye sebeb vermiyorsa G-Sync ile beraber FastSync'i açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 18 Nisan 2017; 17:16:41 >
    Sistem geri yükleme yaptım. Windows update kapattm ama aynı sorun tekrarladı. Sürücü değiştirdm bakalm devam edicek mi?

• cann89 kullanıcısına yanıt
    Ben de füzelere misilleme yapayım...) G-Sync yok, FreeSync yok

BenQ Zowie XL2540 240hz 1ms 2599tl
    http://www.hepsiburada.com/benq-zowie-xl2540-24-1ms-dvi-d-2xhdmi-dipslay-full-hd-e-sports-oyuncu-monitor-p-HBV000004UC8R

BenQ 2K 27"ZOWIE XL2735 144Hz DyAC teknoloji
    http://www.vatanbilgisayar.com/benq-27-zowie-144hz-1ms-full-hd-hdmi-gaming-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 18 Nisan 2017; 21:57:12 >

• berkbozkus kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem geri yükleme ile eski sürüme dönmüyor diye biliyorum, sürüm numaranızı kontrol edip paylaşabilir misiniz?
  • Vatan bilgisayardan alınma 1.5 saat kullanılmış(bügün alındı) GTX 1080 Ti Strix aldığım fiyata satıyorum 3850 TL düz ilgilenen varsa PM atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 19 Nisan 2017; 1:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Hocam sistem geri yükleme ile eski sürüme dönmüyor diye biliyorum, sürüm numaranızı kontrol edip paylaşabilir misiniz?

Aynen hocam, dönmemiş. Sürüm 1703
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Aynen hocam, dönmemiş. Sürüm 1703

Eski sürüme dönmek için arama çubuğunda "kurtarma seçenekleri" aratıp çıkan pencerede "Eski Sürüme Dön" seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ben o şekilde döndüm. Ardından da yukarıda bahsettiğimiz kayıt defteri ayarı ile de güncellemenin yeniden gelmesini iptal etmelisiniz.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Hayırdır? Çok özel değilse neden yeni aldığınız kartı aynı gün satmk istiyorsunuz? Merak ettim açıkçası.

• quote:

Hayırdır? Çok özel değilse neden yeni aldığınız kartı aynı gün satmk istiyorsunuz? Merak ettim açıkçası.

2100 olmuyor :) amp extreme beklerim sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

quote:

2100 olmuyor :) amp extreme beklerim sanirim

Allah baska dert vermesin hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.