Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Arkadaşlar Creators Update'ten sonra bugün bilgisayar açılırken bu ekranla karşılaşıyorum. Her defasında değil ama 2-3 seferde bir böyle oluyor, bu ekran gidip siyah ekran geliyor ve o şekilde kalıyor. reset atmadan düzelmiyor. Oyun, masaüstü ve benchmarklarda herhangi bir artifact yok.

Hocam valla her yerde aradım, aynı sorunu yaşıyorum, BIOS pili ile ilgili olabilir falan dendi elimle oturttum hakkaten biraz gevşekti ama bir daha olmadı; yine de her açılmada olmuyor, biraz bekleyince görüntü geliyor bilgin olsun 1-2 dakika içinde... Neden oldu acaba, işin ilginç yanı BIOS ekranı geç geliyor bu çizgiden sonra...

• Nerden yükledim Allah'ın cezası güncellemeyi ki hemen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Arkadaşlar Creators Update'ten sonra bugün bilgisayar açılırken bu ekranla karşılaşıyorum. Her defasında değil ama 2-3 seferde bir böyle oluyor, bu ekran gidip siyah ekran geliyor ve o şekilde kalıyor. reset atmadan düzelmiyor. Oyun, masaüstü ve benchmarklarda herhangi bir artifact yok.

Hocam valla her yerde aradım, aynı sorunu yaşıyorum, BIOS pili ile ilgili olabilir falan dendi elimle oturttum hakkaten biraz gevşekti ama bir daha olmadı; yine de her açılmada olmuyor, biraz bekleyince görüntü geliyor bilgin olsun 1-2 dakika içinde... Neden oldu acaba, işin ilginç yanı BIOS ekranı geç geliyor bu çizgiden sonra...

Anakart bios güncellemesiyle düzelttim hocam sorunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hocam Creators Update'i temiz kurulumla mı kurmuştunuz yoksa güncelleme ile mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Creators Update'i temiz kurulumla mı kurmuştunuz yoksa güncelleme ile mi?

güncelleme yaptım hocam

• Bende öyle yapmıştım; bende maalesef BIOS zaten en güncel sürümde. Ben 1607'ye geri döndüm, ve regedit ayarı ile de özellik güncellemesini kapattım, yani sistem oturana kadar güncellemeyeceğim, birkaç ay daha. Birkaç ay sonra da temiz kurulumla geçerim 1703'e...

Umarım siz de tekrar yaşamazsınız, başka başka tuhaf tuhaf sorunlar yaşayanlar da var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailpeker

Fikirleriniz için teşekkürler...200fps ye sabitledim...hiçbir oyun 200 ün üstüne çıkmıyor zaten benchmarklar hariç fast sync açmayı düşünüyorum...

fps limitini oyun içi ayarlardan yapmanızı tavsiye ederim. Yardımcı programlar ekstra input laga sebep oluyor.https://youtu.be/rs0PYCpBJjc
  • quote:

quote:

Bende bilgisayarı kapatırken 1 saniyeden kısa bir süreliğine böyle renk karmaşası geliyor. Merak etmeyin düzeltirler. Genelde ekran kartı sürücüsü ile ilgili olur böyle şeyler.

• Bf1 de asus gtx 1080 oc8g versiyonuyla 80 dereceyi görüyorum normalmi ? Ve birde ekran kartının kutusunda gelen 8pinli kabloyu kaybettim aynısından nerde bulabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucutim2 -- 17 Nisan 2017; 12:12:21 >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    siz G-Sync & V-Sync karşılaştırmışsınız...ben fast sync kullanıyorum...fast sync de input lag yok...pacsal mimarisi ile tanıtıldı G-sync in yaptığı işi bir nebze yazılımsal yapıyor...https://www.youtube.com/watch?v=9IvmNVIyeo8 yanlışım varsa düzeltin lütfen.
  • Arkadaşlar nVidia'nın Geforce Experience'taki Oyun Optimizasyonu aracını kullanıyor musunuz? Güvenilir mi? Sanki fazla kırpıyor ayarları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

hayırdır inşallah.
    http://www.tweaktown.com/news/57110/nvidia-teases-its-coming-april-29/index.html

Nvidia GTX Titan Xp ''Black'' Edition,Nivea vazelin kodu hediyeli.

• Curimo kullanıcısına yanıt
    Aynen biraz fazla kırpıyor aslında fps hedefi seçeneği gibi birşey olsa çok iyi olurdu belki ilerde gelir güncelleme ile. Bir ara kullanayım dedim o zaman 60hz monitörüm vardı optimize et dedim girdim oyuna 80-90 fps veriyor. Ne gerek var demi bana 60 fps versen yeterdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 17 Nisan 2017; 15:27:14 >
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    hahahahah
    süper yorum olmus
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Daha önce paylaşılmıştı fakat heyecan oluşturmayacak bir gelişme olduğu sonradan ortaya çıktı.

Nvidia'nın Güney Avrupa için muhtemelen ASUS işbirliği ile birlikte düzenleyeceği bir aktivite nedeniyle İtalya facebook sayfasında "It's Comıng 29.04.17" videosu yayınlanmış ve daha sonradan bunun bir ürün tanıtımından ziyade bir challenge olduğu ortaya çıkmıştı.

• Curimo kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi creators updateli flash ile bir format atıyım bakıyım bende de sorun olacak mı
  • Hocam tekrar aynı durum oluşmaya başladı. Bios update fayda etmemiş yani. Eski sürüme döndüm bende.
  • quote:

Hocam tekrar aynı durum oluşmaya başladı. Bios update fayda etmemiş yani. Eski sürüme döndüm bende.

Hocam belki temiz kurulumla sorun yaşanmaz denemek lazım ama riske etmek istemiyorum, güncellemeyi yeniden almamak adına gerekli ayarı yaptınız mı eski sürüme döndükten sonra?
  • quote:

quote:

Hocam tekrar aynı durum oluşmaya başladı. Bios update fayda etmemiş yani. Eski sürüme döndüm bende.

Hocam belki temiz kurulumla sorun yaşanmaz denemek lazım ama riske etmek istemiyorum, güncellemeyi yeniden almamak adına gerekli ayarı yaptınız mı eski sürüme döndükten sonra?

Gerekli ayar derken hocam?

• 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.