Şimdi Ara

Nvidia sürücüleri nereye depoluyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
9.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia sürücülerini geforce experience üzerinden güncelliyorum ve bildiğiniz gibi her seferinde 300 küsür mb sürücü indiriyor. İndirilen dosya sürücü kurulumundan sonra otomatik siliniyor mu yoksa her güncellemede c sürücüsü şişiyor mu?

• Belki ihtiyacı olan olur diye hortlatayım çünkü eğer silmezseniz hard diskte yer kaplar bu dosyalar 400 mb ve üzeri şeklinde yolu şu şekilde;

C:\ProgramData\NVIDIA Corporation\Downloader (Downloader altında versiyon numaralarıyla birlikte inen setupları bulacaksınız ister silin ister yedek alın.)

Gizli klasör olduğundan gizli klasörleri göster seçeneğini seçmelisiniz...
  • C de Nvidia klasöründe oluyor.
  • Belki ihtiyacı olan olur diye hortlatayım çünkü eğer silmezseniz hard diskte yer kaplar bu dosyalar 400 mb ve üzeri şeklinde yolu şu şekilde;

C:\ProgramData\NVIDIA Corporation\Downloader (Downloader altında versiyon numaralarıyla birlikte inen setupları bulacaksınız ister silin ister yedek alın.)

Gizli klasör olduğundan gizli klasörleri göster seçeneğini seçmelisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10lineizle.com -- 27 Nisan 2018; 14:0:47 >
  • 10lineizle.com 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler işime yaradı komple silip baştan kuracaktım tekrar indirmeden buradan aldım
  • 10lineizle.com 1 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bilgilendirme için arayıp duruyordum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.