Şimdi Ara

nvidia sli hakkında bir soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nvidia palit gtx 460 --2gb --256 bit ekran kartım var. bu ekran kartımın yanına başka bir marka 1 gb 256 bit lik gtx 460 takıp sli yaparsam herhangi bi çakışma ve uyum problemi yaşarmıyım. yoksa tam uyum sağlar mı? bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

• Dediğiniz şekilde SLI kurulumu malesef mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 1 Kasım 2010; 22:42:27 >
  • dostum aynı marka ve aynı özeelliklerde mi olması gerekiyor sliyapmak için?
  • aynen öyle sli için iki kart da birbirinin ikizi olmalı
  • video incelemelerde mesut çevik yeni nesil gtx 400 serisi nvidia kartların eski nvidia kartlarla dahi sli yapılabildiğinden bahsetmişti ama sanırım yanlış bir bilgi verdiler o zaman. neyse arkadaşımda bir adet gts 250 var deniycem bakalım :D nasıl bir tepki vercek :D
  • asus P5kc anakartınız sli desteklemiyor

quote:

Expansion Slots
    2 x PCI-E x16 (blue @ x16 mode, black @ x4 or x1 mode)
    Supports CrossFire Technology
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafydak

arkadaşlar nvidia palit gtx 460 --2gb --256 bit ekran kartım var. bu ekran kartımın yanına başka bir marka 1 gb 256 bit lik gtx 460 takıp sli yaparsam herhangi bi çakışma ve uyum problemi yaşarmıyım. yoksa tam uyum sağlar mı? bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

aynı marka olmasına gerek yok çipler aynı olsun gene sli olur cakışma falanda yapmaz ben asus ve msi 8800 gtlerle sli yaptım sağlıklı olsun diye msia asus biosu attım ama atmanada gerek yok her halukarda sli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: e j d e r

asus P5kc anakartınız sli desteklemiyor

quote:

Expansion Slots
    2 x PCI-E x16 (blue @ x16 mode, black @ x4 or x1 mode)
    Supports CrossFire Technology

+1907

O anakartta SLI düşünmüyorsunuzdur umarım ! Gerçi sadece düşünebilirsiniz...
  • arkadaşlar 2 adet pci express girişi olduğu için yapabilirim diiye düşünmüştüm, crossfire desteği olduğunu biliyordum ama sli de yapılabilir diye düşünmüştüm chip set ayırdığını bilmiyordum bu teknik bilgi bende yoktu öğrenmiş oldum:D
  • peki arkadaşlar nvidia sli yapmak hiç mi mümkün değil bu anakartta , bir bios güncellemesiyle veya bir yazılım yüklemesiyle falan bir takım yollar yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafydak

peki arkadaşlar nvidia sli yapmak hiç mi mümkün değil bu anakartta , bir bios güncellemesiyle veya bir yazılım yüklemesiyle falan bir takım yollar yok mu?

ben size bir dosya atacağım deneyin ama faydası olurmu bilmiyorum win 7 mi işletim sisteminiz?
  • evet windows 7 kullanıyorum dostum.
  • dostum mail adresimem eme atıcan dosyayı? mail adresim dafydak@gmail.com inşallah işşe yarar ilgin için çok saol.
  • pardon yanlış yadım mail adresini dafidak@gmail.com doğrusu :D
  • PM ATTIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.